Treść opublikowana przez rocco26l
-
środki do pielegnacji samochodu
przy stosowaniu ironx piszę żeby unikać kontaktu z chromem a ja mam fele chrom i pakiet chrom trzeba to jakoś specjalnie zabezpieczyć ???
-
Nowy telefon - jaki?
Polecam Sony mam sony xperia S a siostra J moja dziewczyna P(ale to juz nizsza polka) i sa super nastepny moj napewno bedzie Z
-
Jakie zawieszenie gwintowane polecacie do Audi A4 B6/B7?
ile kasiory za te gwinty w jakim stanie czy kompletne i jaka lokalizacja >>>???//
-
Problem ze zmianą biegów
i ruszył ktoś z tym tematem ciężko wchodzących biegów????
-
Jakie zawieszenie gwintowane polecacie do Audi A4 B6/B7?
Koles wystawil na aukcji gwint fk i dal opis ze do b6 pasata i audi a6 ze tak mial na amorach napisane
-
[b6 AWX] avant 161km/366nm,pakiet s-line,gwintKW,heble 321mm
Czym malowales grila???
-
Jakie zawieszenie gwintowane polecacie do Audi A4 B6/B7?
Wypowie sie ktos w tym temacie???
-
Jakie zawieszenie gwintowane polecacie do Audi A4 B6/B7?
Koleś wyjął taki gwint wie może ktoś co to za firma i ile jest warty bo nigdzie nic nie ma...
-
Czy te alufelgi będą pasować? 18"
w tym dziale w wątku znaczenie et jest kalkulator i tam wszystko sobie obliczysz czy wejdzie czy będzie wystawać itd
-
Siłownia
na pewno większą wiedze od ciebie bo piszą fachowymi zwrotami nie umiałeś się sensownie wypowiedzieć tylko leciałeś jakimś podwórkowym slangiem myśląc że piszę coś obraźliwego na ciebie:facepalm:
-
środki do pielegnacji samochodu
dlatego ja tylko i wyłącznie myje deszczówką i najtańszym szamponem z woskiem z motoryzacyjnego i nigdy nie mam tego typu problemów. teraz lewa kasa się znalazła na kosmetyki i czas najwyższy zadbać porządnie o lakier:banan: nie ma żadnych "przeciw wskazań" żeby deszczówki używać do tych produktów ????
-
Siłownia
Stary, poradzę Ci coś... Nie pogrążaj się już, bo tu same ironie lecą a Ty to chłoniesz jak gąbka i drążysz temat, a wszyscy mają ubaw Masz mgr, pracujesz/pracowałeś na siłowni więc doskonale powinieneś wiedzieć co to hmb i placebo... resztę sam wydedukuj, Ja jestem zwykłym zjadaczem protein, mechanikiem, nie mam czelności douczać magistra spokojnie daje rade umie wyczuć i radzić sobie jakimiś oszołomami typu kot dzinx których światopogląd zamknął się tyko w super seryjkach i aplikowaniu sobie czopków. Zero kultury ani składnych zdań... minimalna wiedza na temat sposobu ćwiczeń i trybu życia ani konwersacji na wysokim poziomie wiec z czym do ludzi ten mikroprocesorek wyskakuje... a co do hmb to pytałem poważnie bo wcześniej odżywki sprzedawałem wiem na czym opiera się jego działanie ale o skutkach ubocznych nic nie wiem bo do niczego mi to nie było potrzebne zawodowo uprawiam inna dyscyplinę sportową w której trening siłowy jest niezbędny ale muszę utrzymywać swoją wagę wiec do działaniu ubocznym odżywek mało wiem. hmb revolution i tribulusa zachwalali wiec tak palnąłem dla relaksu
-
środki do pielegnacji samochodu
to są pozostałości od wody zacieki czy po glinkowaniu ?????
-
środki do pielegnacji samochodu
W jakiej optymalnej tempetaturze przeprowadzac kapiele i nanoszenie w lecie w cieniu w garazu wieczerem czy rano i czy potrzebny recznik czy nie moze samo doschnac???
-
środki do pielegnacji samochodu
Rekawice mam juz z pro car do chromow autosol do szyb tez jakis dobry plyn. Pozostale zamowie po 1 jak gotowka wplynie na konto:naughty: Na ile taki zestaw starczy zabiegow??? I jak mam delikatne ryski na lakierze to wosk je przykryje??? I co znaczy metoda na 2 wiadra???
-
Siłownia
to ty normalnie jesteś robokop:whistling:
-
Siłownia
super tryb życia prowadzisz tylko współczuć.. Te twoje super seryjki z jednym posiłkiem.... ciekawa sprawa... musisz chyba wiaderko prowitu aplikować jednorazowo... może jednak coś w tym jest jak mówisz że super seryjki wchodzą pewnie puchniesz jak prosiaczek Człowieku jak nie zrobiłeś superserii po kebabie to nie wiesz co to życie Kiedyś brałem kreatynę ale hmb zawsze się bałem. Chłopaky na siłowni od tego padali :/ Jak muchy! Ale to pewnie przez to że źle sypiali :/ Prowitu biorę akurat odpowiednia dawkę. I tygodniowo wychodzi jakieś pół kg. Na szczęście jest dosyć tanie Ale i tak nic nie przebije treningu na kacu i po fajeczce. Najlepiej jest po Marlboro Menthol. A najgorzej po ruskich Viceroyach Superserie idą wyśmienicie. Na sile spadło jakieś 50% ale koleś w szatni po zawodówce, roku ćwiczeń i z d*pą pokutą jak ser szwajcarski mówił że to normalne przy tym trybie ćwiczeń. Wyglądał imponująco więc mu uwierzyłem A tak serio to puchnę jak prosiaczek ale to pewnie wina coli i za małej ilości witamin. No i małej ilości snu. Choć z drugiej strony może to być obiaw za***iście zrobionego treningu. Ciężko mi określić bo mam tylko inżyniera a nie mgr :/ puchniesz bo zastrzyki widocznie dobrze działają wiec nie potrzebujesz snu witamin diety i tego podobnych rzeczy a te twoje super serie tylko pompują mięśnie i jaki byś trening nie zrobił to i tak zadziała i nie ryj psychiki innym ludzią wystarczy ze ty masz zrytą ---------- Post dopisany at 22:31 ---------- Poprzedni post napisany at 22:17 ---------- :shock3: skomentuj bo nie bardzo czaje co chcesz przez te minki przekazać a chce poznać Twoje zdanie Tu nie ma nic do komentowania... ---------- Post dopisany at 21:04 ---------- Poprzedni post napisany at 21:03 ---------- +1 hmb to sztos, lepiej odstawić podziel się negatywnymi uwagami dotyczącymi stosowania hmb z chęcią poczytam a nie tylko że to sztos
-
Siłownia
:shock3: skomentuj bo nie bardzo czaje co chcesz przez te minki przekazać a chce poznać Twoje zdanie
-
Siłownia
[quote name= Kolego rocco napisz jakieś konkrety jak się naprawdę znasz. Potrzebuje dobrego treningu i jakąś dietkę na masę. Jak masz tytuł naukowy w tej dziedziny to podziel się wiedzą, ktoś może skorzysta.[/quote] miałeś już przygodę z cięzarkami czy dopiero chcesz zacząć
-
Siłownia
super tryb życia prowadzisz tylko współczuć.. Te twoje super seryjki z jednym posiłkiem.... ciekawa sprawa... musisz chyba wiaderko prowitu aplikować jednorazowo... może jednak coś w tym jest jak mówisz że super seryjki wchodzą pewnie puchniesz jak prosiaczek
-
środki do pielegnacji samochodu
Rekawica CAR PRO WOOL WASH MITT szampon duragloss 901 Pricbort IronX POORBOY'S WORLD NATTY'S WAX RED NATURALNY WOSK jaką glinkę i cleaner wybrać jeszcze i czy musi byc ten recznik do osuszania czy może samo wyschnąć ????
-
Siłownia
+1 Robię tylko jedną superserię biceps-triceps i jestem styrany jak koń nie wyobrażam sobie połączyć w superseriach np klaty i pleców nie dał bym rady przy takiej intensywności targać jakimś większym ciężarem chyba ze tak jak pisze rocco bym musiał wspomóc się suplementem albo być na masie na której od dawna nie byłem Powiem Ci że nigdy nie byłem za odżywkami wychodziłem z takiego założenia że odpowiednia dieta rozpisywanie kalori a przede wszystkim jedzenie odpowiednich posiłków o tych samych porach i dużo snu będzie idealne i tak było dopóki nie poszedłem do pracy. a w pracy jak to w pracy raz się zje raz nie albo jak się zje to byle co byle szybko i duuupa blada trzabyło zapodać białko jako posiłek zastępczy i hmb żeby siła byla do dźwigania
-
Siłownia
To ze ty bez suplementacji nie mozesz cwiczyc nie oznacza ze kazdy musi pchac w siebie placebo Ale skoro masz mgr to pewnie to wiesz A superserie wchodza bardzo dobrze. Serio jestes mocno niedoinformowany w tych kwestiach. I szczerze nie wiem na jakiej silowni przyjeli takiego lebskiego kolesia. Chyba mala wioska to byla I znowu bardzo pusta odpowiedź z Twojej strony:facepalm: Przy bardzo wzmożonym wysiłku jaki jest potrzebny przy superseriach niezbędna jest odopowiednia suplementacja, dieta i oczywiście nie trzeba zapominać o regeneracji oraz dużej ilości snu. Czy Ty wogóle wiesz co to są super serie i jak je należy technicznie wykonywać ???? Przy regularnych treningach super serie wykonywane raz w tygodniu to już wyzwanie i duże obciążenie dla mięśni.
-
Jakie zawieszenie gwintowane polecacie do Audi A4 B6/B7?
Szukaj gwintu do mojej b6 dużo aukcji z używanymi gwintami spotyka się że są do audi a 4 a6 passata b5 fl nawet skody superb. Czy szukając gwintu audi a6 lub passata b5 fl gdzie nie piszą ludzie że pasuje do mojej b6 to czy podejdzie do niej ????( mam nadzieje że nie zakręciłem za bardzo ) Bo to zawsze większy wybór żeby upolować coś ciekawego
-
Siłownia
I odpuściłeś temat z tymi superseriami Czyżby ktoś Cię wreszcie oświecił ze to tak obciąza organizm że można krzywdę sobie większą zrobić niż efekt i że bez suplementacji to całkowity debilizm