Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

rocco26l

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez rocco26l

  1. D4nte zmieniałeś ostatnio na gwinta robiłeś geometrię ???? bo mi mechanik powiedział że tylko zbieżność się robi a geometrii nie trzeba i chce temat przedyskutować żeby gum nie starcić
  2. płaciłem 100 zł za wymianę przodu bo tył sobie sam zrobiłem
  3. Szkoda że poddałeś się w połowie walki ale niektórzy w ogóle się nie podejmują. zrobił bym wszystko tylko że mi czasu brakło bo miałem tylko jeden dzień urlopu o co z Tą geometrią robiliście po obniżeniu samochodu napiszcie czy to jest potrzebne bo mi tylko zbieżność robili bo podobno nie robi się geometri... czekam na wasze wypowiedzi
  4. Panowie autko mi świetnie siadło bo ok 37 mm i o taki efekt mi właśnie chodziło. Od razu pojechałem na przegląd wszystko przy okazji posprawdzać i poustawiać. Powiedziałem że obniżyłem zawieszenie i chce teraz wszystko poustawiać to zrobili mi tylko zbieżność z przodu a jak zapytałem o geometrię to gość powiedział że nie trzeba. Panowie napiszcie co wy robiliście po zmianie zawieszenia bo mam nowe opony i nie chce ich ściąć
  5. na forach można kupić ciekawy doinwestowany rower ale trzeba też swoje zapłacić
  6. tak mi audika wyglądała na 18 225x40x18 zawieszenie 1ba
  7. Też jestem za tym żebyś używkę kupił. Tylko teraz na allegro jest wielki bum na rowery wiec trudno Ci coś będzie kupić dobrego w rozsądnych pieniądzach. Swojego gianta kupiłem w zimę a przez całe lato chciałem wyhaczyć coś ciekawego to mnie zawsze ktoś ubiegał
  8. bula 87 i co z jakim spotem ???? myślisz co ???? może dziś by się coś wymyśliło
  9. da się w Świeciu zrobić geometrię 3d albo zwykłą geometrię ???
  10. dajcie znać kiedy i gdzie to się załape
  11. jutro trochę z rana latam po mieście to można za dnia się zgadać później wyjazd do Torunia a w tygodniu jak najbardziej jestem za:wink: już dziś widziałem na mieście przejazdem b5 z tego co dobrze zapamiętałem to 19 gwint srebrna kombi...
  12. Pany siedzę w Świeciu tydzień są jakieś spoty na weekendzie lub w tygodniu ????
  13. Czyli zmieniła się geometria ???? bo mechanik powiedział że w przodu nie ma regulacji kąta a że z tyłu się nie robi... zrobił tylko zbieżność bo była zła.
  14. Fantowski jak obniżałeś zawieszenie na sprężyny a później na gwinta to robiłeś geometrię ???? bo ja obniżyłem sprężynami poszedł ok 40 mm i byłem na przeglądzie to mi tylko zbieżność z przodu zrobił i powiedział że nie robi się geometrii. Możesz się wypowiedzieć w tym temacie albo do kogo mam pisać by mi doradził ????
  15. Panowie jaki koszt mniej wiecej wymiany tego zaworu????
  16. tak właśnie to a już nie wiem ile dawałem ale coś ok 50 zł musisz wcześniej zamówić w najbliższym serwisie
  17. Panowie wymiana tylu zajela mi 5 h. Przod zostawilem mechanikowi dzis. Ogolnie mnostwo roboty i nerwow... Pozdrawiam
  18. ja mam u siebie gwint eibacha który właśnie się wylał ale do końca tygodnia powinien wrócić z regeneracji i wraca na auto:banan: jakie koszty regeneracji ????
  19. Niech sie dzieje jak nie sprobuje to nie bede wiedzial:grin: Tak organizacyjnie zaczac od przodu czy od tylu??? I jak wyciagnac tylne amorki od trzeba bagaznik rozbierac??? Po obiedzie podchodze do zabiegu a teraz bym sobie grunt przygotowal...i:whistling:
  20. Jak sie odkreca tylnia amortyzatory ??? Trzeba bagaznik rozbierac czy od dolu???
  21. Witam. Przyszlo mi dzis zawieszenie amorki i sprezyny u mechanikow pozajmowane terminy a mam dzis wolne wiec moze sam zmienie. Udzielcie pomocy co mi sie przyda i czy jest duzo roboty... Narzedzia mam wszystkie chodzi mi bardziej o wymiane ile trzeba rozebrac zeby to wszystko wymienic.
  22. Przeczytajcie opis ze przerobiła to profesjonalna firma:shock3: Chyba że klient przyszedł i zażyczył sobie : "zróbcie z mojej starej 80 a4 b8" i wyszło coś takiego:whistling:
  23. jaką miałeś wcześniej zawieche 1bv czy 1be ?????
  24. Elegancko za 2 tygodnia biorę urlop i też się biorę.... :whistling:tylko że ja koła też prysnę
  25. Jak nie jesteś pewny to nie kupuj:whistling: Ja mam z tej firmy środki do czyszczenia skóry i powiem że rewelacja Czyszczę 2 razy do roku( oczywiście w między czasie nawilżam) skóra po czyszczeniu miękka nalilżona super wygląda a zapach.... bezcenny i bardzo długo się utrzymuje w samochodzie. Cena spora ale warta tego efektu.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.