Treść opublikowana przez rocco26l
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
D4nte zmieniałeś ostatnio na gwinta robiłeś geometrię ???? bo mi mechanik powiedział że tylko zbieżność się robi a geometrii nie trzeba i chce temat przedyskutować żeby gum nie starcić
-
ile roboty przy zmianie zawieszenia
płaciłem 100 zł za wymianę przodu bo tył sobie sam zrobiłem
-
ile roboty przy zmianie zawieszenia
Szkoda że poddałeś się w połowie walki ale niektórzy w ogóle się nie podejmują. zrobił bym wszystko tylko że mi czasu brakło bo miałem tylko jeden dzień urlopu o co z Tą geometrią robiliście po obniżeniu samochodu napiszcie czy to jest potrzebne bo mi tylko zbieżność robili bo podobno nie robi się geometri... czekam na wasze wypowiedzi
-
ile roboty przy zmianie zawieszenia
Panowie autko mi świetnie siadło bo ok 37 mm i o taki efekt mi właśnie chodziło. Od razu pojechałem na przegląd wszystko przy okazji posprawdzać i poustawiać. Powiedziałem że obniżyłem zawieszenie i chce teraz wszystko poustawiać to zrobili mi tylko zbieżność z przodu a jak zapytałem o geometrię to gość powiedział że nie trzeba. Panowie napiszcie co wy robiliście po zmianie zawieszenia bo mam nowe opony i nie chce ich ściąć
-
Sezon Rowerowy 2016
na forach można kupić ciekawy doinwestowany rower ale trzeba też swoje zapłacić
-
Felgi 18" a standardowe zawieszenie
tak mi audika wyglądała na 18 225x40x18 zawieszenie 1ba
-
Sezon Rowerowy 2016
Też jestem za tym żebyś używkę kupił. Tylko teraz na allegro jest wielki bum na rowery wiec trudno Ci coś będzie kupić dobrego w rozsądnych pieniądzach. Swojego gianta kupiłem w zimę a przez całe lato chciałem wyhaczyć coś ciekawego to mnie zawsze ktoś ubiegał
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
bula 87 i co z jakim spotem ???? myślisz co ???? może dziś by się coś wymyśliło
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
da się w Świeciu zrobić geometrię 3d albo zwykłą geometrię ???
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
dajcie znać kiedy i gdzie to się załape
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
jutro trochę z rana latam po mieście to można za dnia się zgadać później wyjazd do Torunia a w tygodniu jak najbardziej jestem za:wink: już dziś widziałem na mieście przejazdem b5 z tego co dobrze zapamiętałem to 19 gwint srebrna kombi...
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Pany siedzę w Świeciu tydzień są jakieś spoty na weekendzie lub w tygodniu ????
-
[B6 AWX] Czarna mamba A4 B6 gwint KW, 3SDM 4x9,5, bixy, kiera TT pikowana
Czyli zmieniła się geometria ???? bo mechanik powiedział że w przodu nie ma regulacji kąta a że z tyłu się nie robi... zrobił tylko zbieżność bo była zła.
-
[B6 AWX] Czarna mamba A4 B6 gwint KW, 3SDM 4x9,5, bixy, kiera TT pikowana
Fantowski jak obniżałeś zawieszenie na sprężyny a później na gwinta to robiłeś geometrię ???? bo ja obniżyłem sprężynami poszedł ok 40 mm i byłem na przeglądzie to mi tylko zbieżność z przodu zrobił i powiedział że nie robi się geometrii. Możesz się wypowiedzieć w tym temacie albo do kogo mam pisać by mi doradził ????
-
Oblodzony gruby przewód klimy
Panowie jaki koszt mniej wiecej wymiany tego zaworu????
-
jak używać zestawu naprawczego do lakieru
tak właśnie to a już nie wiem ile dawałem ale coś ok 50 zł musisz wcześniej zamówić w najbliższym serwisie
-
ile roboty przy zmianie zawieszenia
Panowie wymiana tylu zajela mi 5 h. Przod zostawilem mechanikowi dzis. Ogolnie mnostwo roboty i nerwow... Pozdrawiam
-
Jakie zawieszenie gwintowane polecacie do Audi A4 B6/B7?
ja mam u siebie gwint eibacha który właśnie się wylał ale do końca tygodnia powinien wrócić z regeneracji i wraca na auto:banan: jakie koszty regeneracji ????
-
ile roboty przy zmianie zawieszenia
Niech sie dzieje jak nie sprobuje to nie bede wiedzial:grin: Tak organizacyjnie zaczac od przodu czy od tylu??? I jak wyciagnac tylne amorki od trzeba bagaznik rozbierac??? Po obiedzie podchodze do zabiegu a teraz bym sobie grunt przygotowal...i:whistling:
-
ile roboty przy zmianie zawieszenia
Jak sie odkreca tylnia amortyzatory ??? Trzeba bagaznik rozbierac czy od dolu???
-
ile roboty przy zmianie zawieszenia
Witam. Przyszlo mi dzis zawieszenie amorki i sprezyny u mechanikow pozajmowane terminy a mam dzis wolne wiec moze sam zmienie. Udzielcie pomocy co mi sie przyda i czy jest duzo roboty... Narzedzia mam wszystkie chodzi mi bardziej o wymiane ile trzeba rozebrac zeby to wszystko wymienic.
-
Musicie to zobaczyć
Przeczytajcie opis ze przerobiła to profesjonalna firma:shock3: Chyba że klient przyszedł i zażyczył sobie : "zróbcie z mojej starej 80 a4 b8" i wyszło coś takiego:whistling:
-
Jakie zawieszenie gwintowane polecacie do Audi A4 B6/B7?
jaką miałeś wcześniej zawieche 1bv czy 1be ?????
-
przedni gril SWAP na czarny mat
Elegancko za 2 tygodnia biorę urlop i też się biorę.... :whistling:tylko że ja koła też prysnę
-
Pielęgnacja skóry-dla opornych
Jak nie jesteś pewny to nie kupuj:whistling: Ja mam z tej firmy środki do czyszczenia skóry i powiem że rewelacja Czyszczę 2 razy do roku( oczywiście w między czasie nawilżam) skóra po czyszczeniu miękka nalilżona super wygląda a zapach.... bezcenny i bardzo długo się utrzymuje w samochodzie. Cena spora ale warta tego efektu.