Treść opublikowana przez rocco26l
-
Wakacje wladyslawowo
Polecam noclegi w Gnieżdżewie willa Xavier. 5 km od Władka tanio duże podwórko zamykane. Na podwórku duży plac zabaw dla dzieci duży basen, altanka ze stolikami grilem wędzarnią lodówką. Jak ktoś lubi takie klimaty to bardzo polecam.
-
Naprawa silniczka zamka w bagażniku
Doszedłem co jest nie tak. Nie miałem po prostu masy
-
Naprawa silniczka zamka w bagażniku
Witam. Mój problem jest następujący. Miałem problemy w otwieraniem tylnej klapy a wczoraj padł mi silniczek całkowicie. Klapa otwiera się tylko z kluczyka. Wymieniłem tą blaszkę i nadal nie ma żadnego efektu. Silnik działa poprawnie naciskając przycisk w klapie dopływa prąd. Gdzie jeszcze szukać problemu ????
-
Zakup transoprtera T3 Westfalia
To jakiego klasyka polecacie oprócz t3. Mam wielką ochotę kupić stylowe dostawcza auto.
-
Zakup transoprtera T3 Westfalia
Już mam upatrzony egzemplarz. Blacha super kolor do polerki lub do przemalowania środek do poprawki silnik do wymiany lub remontu( uszczelkę wydmuchało). Cena masz racje wysoka ale kto bogatemu zabroni spełniać jego marzenia z dzieciństwa W dalszym ciągu czekam na wasze opinię bo trochę te zabytki kosztują i sporo trzeba w nie włożyć rocznikowo dziadziuście demonami szybkości i przyśpieszenia też nie są ale za bo frajda bezcenna... Jak miał ktoś przygodę z T3 obojętnie w jakiej wersji to proszę o wypowiedzi
-
Zakup transoprtera T3 Westfalia
Witam. Planuje kupić kultowe auto Volkswagen Transporter T3 wersja Westfalia do wypadów w Pl ale także coś przywieść wywieść. Użytkował ktoś tego staruszka ???? Chciałbym poznać wasze opinie plusy minusy i inne stwierdzenia na temat tego autka. Pozdrawiam.
-
Sezon Rowerowy 2016
ja mam 188 a to mały rowerek
-
Sezon Rowerowy 2016
Panowie posiadam już porządną szosę ale jednak brakuje mi wyjazdów w teren. Chce kupić nówkę sztukę która mi się nie rozleci po sezonie. Upatrzyłem sobie coś takiego ma dobre opinie 2014 !! KING OF THE ROAD LAZARO INTEGRAL NA ALIVIO (4291073669) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Co o tym sądzicie może macie jakieś inne propozycje w tej cenie....
-
Ku przestrodze, mandaty za granicą!!
Dzięki bo się wybieram w tym roku na wakacje Co możesz polecić od siebie w tym mieście ????
-
Sezon Rowerowy 2016
To jest typowo rower miejski i nim furory w śród rówieśników nie zrobi ( może bardziej obciach) nie wiem dla czego uparł się na taki a nie inny rower ale skoro chce taki to mu kup albo przekonaj na inny. Nic na siłę nie wymyślisz możesz tylko zrobić na źle kupując taki rower jak Tobie się podoba ---------- Post dopisany at 17:39 ---------- Poprzedni post napisany at 17:25 ---------- Na siłowni nie robie masy bo masa do niczego nie jest mi potrzebna. Na siłownie chodzę żeby wzmocnić mięśnie na rowerze jeżdżę do pracy co dziennie( nie dla tego że muszę tylko dla tego że uwielbiam zawsze jeździłem po pracy ale teraz czasu nie mam) a w siatkówkę gram amatorsko 2 razy w tygodniu. Czasami mam spadek mocy i duże znużenie dlatego chce jakiegoś wspomagacza na ciężkie dni
-
Mały problem z 18"
Dokładnie musisz się oswoić i uważać na koleinach bo naprawdę rzuca po całej drodze. Miałem takie samo wrażenie jak Ty a mam opony 225 i pojechałem na stacje kontroli pojazdów żeby zrobili kompletny przegląd całego przodu i amorki. Co się okazało wszystko w normie zbieżność poprawna poprostu szeroka opona daje takie odczucia
-
Siłownia
poważnie się pytam z jakiej firmy i czy proszek czy kapsułki:whistling:
-
Siłownia
Panowie jakie bcaa najlepiej kupic???
-
podwyższenie zawieszenia ( zbyt twardo)
Felga 18 profil opony 40 amorki 1be sprężyny h&r -35 tak mi to siadło z 1ba.
-
podwyższenie zawieszenia ( zbyt twardo)
takie mam na szybko jeśli chcesz więcej to na pocztę mogę Ci wysłać
-
Sezon Rowerowy 2016
Nie chce nadrabiać niczego odżywkami po prostu są takie dni że mięśnie odmawiają mi posłuszeństwa i czuje się przemęczony i wtedy by mi się przydało coś do pobudzenia. Dobrą formę chce zrobić poprzez treningi dietę i ciężką prace Dynamika i technika jest tylko czasami siły brak Mam iść w stronę aminokwasów czy bardziej węglowodanów ???
-
podwyższenie zawieszenia ( zbyt twardo)
zgodzę się z Tobą miałem golfa 3 gti na żółtym amortyzatorze i czerwonej sprężynie tym samochodem to dopiero nie dało jeździć kupiłem audikę na 1 ba i nie mogłem nią jeździć tak pływała teraz mam amorki 1be i sprężyny h&r -35 i dla mnie bajka na komforcie bardzo mało stracił(spodziewałem się tragedii i to na 18 i profilu 40) a wygląd bezcenny. Polecam
-
Sezon Rowerowy 2016
Tu mnie uswiadomiles w jednym gram w siatkowke 10 lat i przez 6 miesiecy mialem przerwe i chodzilem na silke zapodalem kretke i jakies bialko i jak wrocilem na parkiet to byla wielka porazka. Zero dynamiki wyskoku i szybkosci... Wiem ze treningiem wypracuje miesnie diete prowadze w miare duzo mussli ryzu jajek makaronu ale wiadomo raz dziennie obiad trzeba zjesc. Bodymax na przemian z witaminami i magnezem Tylko najbardziej mnie wkurza ze czasami brak sily w nogach zniecheca to zamiast motywowac wiec przydal by sie czasami ''zastrzyk'' energii. Bo jeszcze oprocz roweru to silownia raz w tygodniu i 2 razy siatkowka... Takze nie siedzi sie w domu
-
Siłownia
Dokladnie kolego chodzi o rower i zeby poprawic wytrzymalosc miesni szybsza regeneracje... Co z odzywek bylo by odpowiednie. Doradzcie.
-
Siłownia
Panowie miał ktoś do czynienia z takim produktem jak MASSACRA firmy Olimp ????
-
Sezon Rowerowy 2016
Panowie mam szosę i jeżdżę 40 km do pracy co dziennie teren różny czasami mam takie dni że nogi odmawiają mi posłuszeństwa... Doradzi ktoś jakie odżywki kupić na siłę i szybszą regeneracje...
-
Jak utworzyć wątek w sprzedam dla firm
Jak w temacie. Pozdrawiam.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dzięki Shadow za ramki. Musowo zajadę na zlota. Będziemy w kontakcie. Pozdrawiam.
-
Siłownia
chłopak z Buska Zdroju:decayed:
-
Siłownia
Był ktoś w Kielcach w niedziele na Mistrzostwach Polski w Kulturystyce???? Busko 2 miejsce:wink: