Treść opublikowana przez rocco26l
-
jaka prawda z tym ocynkiem
to masz racje ale prawda jest taka że jeśli dodatkowo o to wszystko nie zadbasz odpowiednio to nawet tych lat nie przeżyją sprzęty. Co do samochodu jest podobnie dlatego chce włożyć trochę pracy żeby ten stan jak najdłużej utrzymać. I jak jest z tą konserwacją ??? bo tu jedni piszą ze tak drudzy że nie.... jest pod spodem plastik dodatkowo osłaniający ale u mnie nieudolni wulkanizatorzy połamali
-
jaka prawda z tym ocynkiem
Panowie w tym wątku chciałem się dowiedzieć jaka jest prawda z tym ocynkiem i dodatkowo czy konserwujecie spody swoich bryczek a rozmowa poszła na zupełnie inne tory:facepalm: piszcie w temacie Pozdrawiam.
-
jak używać zestawu naprawczego do lakieru
Witam. Zakupiłem zestaw naprawczy do lakieru w ASO bo mam odpryski na masce i chce je zaprawić przed woskowaniem. Proszę o radę jak go użyć i jak przygotować "grunt" po lakier żeby nie było widać tych zaprawek i żeby to się jak najdłużej trzymało
-
jaka prawda z tym ocynkiem
konserwujecie spód i nadkola ????
-
jaka prawda z tym ocynkiem
Witam. Slyszalem od mechanika ze audi do 2002 roku byly w ocynku a juz po tym roku byly bez. Wie moze ktos ile w tym prawdy???
-
przedni gril SWAP na czarny mat
jest jakaś różnica między plasti lakiem a plasit dipem?????
-
gdzie w swietokrzyskim wgrac pl menu rns-e i kolorowego fisa
Dokładnie o to mi chodzi Orientujesz się kto tu na forum takie rzeczy robi a najlepiej jak by był ze świętokrzyskiego I jaka kasa jest za kolorowy fis i wgranie Pl menu w Radio????
-
gdzie w swietokrzyskim wgrac pl menu rns-e i kolorowego fisa
Chcialem tylko menu spolszczyc
-
gdzie w swietokrzyskim wgrac pl menu rns-e i kolorowego fisa
Witam. Mieszkam w okolicach Buska Zdroju potrzebuje przerobic fis na kolorowy i wgrac polskie menu do rns-e znacie kogos kto sie tym zajmuje w okolicy???
-
używany gwint czy spręzyny -35
gwint to wiem ale chodziło mi o tą używaną zawieche s-line czy warto ją kupić za tą kase.... czerwone sprężyny to pewnie max nisko i max twardo jeździ ktoś na takim zawieszeniu ???? ---------- Post dopisany 11-03-2014 at 19:25 ---------- Poprzedni post napisany 10-03-2014 at 23:16 ---------- Wogole to jakiego koloru sa sprezyny i amorki w zawieszeniu 1be i 1bv???
-
środki do pielegnacji samochodu
poka efekty:naughty:
-
Zawieszenie gwintowane z a4 b6 do a4 b7
tak wszystko pasuje idealnie
-
używany gwint czy spręzyny -35
Wypowie się ktoś na temat tego zawieszenia s-line ????
-
używany gwint czy spręzyny -35
co sądzicie o tym gwincie ??? warto kupić ??? co to za firma i ile się ceni taka używka ---------- Post dopisany 10-03-2014 at 19:56 ---------- Poprzedni post napisany 23-02-2014 at 14:18 ---------- Warto kupić taką zawiechę za tą cenę ????? Amortyzatory Zawieszenie AUDI A4 B6 S-line Odrzykoń
-
Polecane opony letnie
w sieci przez oponeo zamawiacie ??? kurier za pobraniem ???? czy jest gdzieś taniej ????
-
Polecane opony letnie
Witam. zastanawiam się na tymi 3 typami opon... chce kupić 225/40/18 1. continental sportcontact 5 92 Y 2. Vredestein Ultrac Sessanta 3. Bridgestone Potenza Adrenalin RE002 225/40 R18 92 W XL FR Które polecacie ??? A może macie jakieś inne typy do tego rozmiaru opon????
-
Polecane opony letnie
Panowie dajcie namiary na jakieś ciekawe opony napisałem wyżej co potrzeba dzięki z góry
-
Polecane opony letnie
Chłopaki przeczytałem te strony i mam większy mętlik niż miałem... Już nie wiem czy mam kupić opony używane sezon lub 2 czy kupić nowe a jeśli nowe to jakie.... Napiszcie 3 typy opon 350-550 zł i z nich jak nie znajdę dobrych używek w dobrej cenie to kupie nowe Mam 18 i chce założyć gwinta planuje na przód 225/40 a tył 235/40
-
przedni gril SWAP na czarny mat
Kratek nigdy nie myje myjka cisnieniowa pozatym chodzi mi o to zeby kolka zmatowic i zrobic na czarno a nie bede samych robil wiec caly gril robie
-
przedni gril SWAP na czarny mat
elegancja prześlij linka czym to prysnąłeś i ile warstw
-
Polecane opony letnie
Do tylu nie kupie 4 mm tylko przynajmniej 6 takze nie bedzie tak tragicznie
-
Polecane opony letnie
czemu akurat 225/40/18 a nie 235/40/18? dlatego że szersze chce kupić na tył i to używki a o takim rozmiarze chce kupić na przód nówki żeby lepiej się prowadził
-
Polecane opony letnie
Potrzebuje porady. Mam ok 1200 zł na opony Chce kupić 18 na 225 na 40 dwie nowe i 2 używki Jakich opon mam z nowych szukać za ok 800 - 900 zł
-
środki do pielegnacji samochodu
jeszcze dopytam Cie w tym temacie trochę przed naniesieniem glinki pryskasz tymi wcześniejszymi środkami cały lakier na samochodzie ????? i co robisz z lakierem który znajduję się "w drzwiach" i po otwarciu bagażnika ????
-
Jakie zawieszenie gwintowane polecacie do Audi A4 B6/B7?
a jak się jeździ z gwintem o regulowanej twardości ???? opłaci się zainwestować więcej pieniędzy w gwint a mieć lepszy komfort jazdy przy minimalnej glebie.... chodzi oczywiście o używkę