Treść opublikowana przez rocco26l
-
17" a 18" - różnice
Pamiętaj że nigdy komfort nie idzie w parze z wyglądem czy tam odwrotnie . I jeszcze nikt nie napisał tu że na 17 można jeździć na zawieszeniu standardowym 1ba a już przy 18 musowo trzeba samochód obniżyć
-
Spociki Kazimierza Wielka i okolice
dwie b6 z Buska mogą przyjechać
-
Spociki Kazimierza Wielka i okolice
W jakich godzinach????
-
Czy Wasze kobiety, też mają już dosyć forum A4 ??
Ja jak kupuję coś do samochodu po prostu mówię że coś już jest do wymiany... Kupiłem felgi 18 bo powiedziałem że te 17 były do prostowania a opony do wymiany wiec na jedno wyjdzie zawieszenie obniżyłem bo miałem amory do wymiany a że sprężyny się trafiły okazyjnie to też kupiłem
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
ja już chyba wszystkie w mieście i nikt się nie odzywa. Ogólnie to nie będzie nic z tego... Jedynie to mógłby pomóc człowiek co jest właścicielem stacji i mieszka nad nią żeby ustawił światło i wydał zaświadczenie
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
To nie dobrze. Problem mam dokładnie taki. Kolega miał stłuczkę w Rzeszowie mała kolizja potłuczony reflektor. Policja zabrała mu dowód. Znajomy jedzie już z tą lampą i pasuje tylko przegląd zrobić żeby mu oddali bo jedzie na święta do rodziny na Ukrainę. Może ktoś w okolicy ma przy domu taką staję ???? Nawet by zapłacił odpowiednio. Ma ktoś namiary lub numer???
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Panowie potrzebuje stacji diagnostycznej w której mogę zrobić przegląd samochodu i która będzie teraz czynna w Rzeszowie. Najlepiej najbliżej ulicy Lwowskiej bo tu się znajduję. Porszę o szybką odpowiedź
-
Szukam polerki felg w kuj pom
Napisz w wątku spoty kuj-pom i popytaj chłopaków ze Świecia gdzie można wypolerować. Byłem tam ostatnio trochę czasu i widziałem że lata b5 na świeżo polerowanych 19
-
Szukam polerki felg w kuj pom
Napisz na stronie spotow kuj-pom tam napewno Ci ktos pomoze
-
schemat przebiebu wężyków do tylnej wycieraczki
Powiem Ci że u mnie się problem sam rozwiązał. Mianowicie stawiam na 2 opcje: 1. to taka że gdzieś mi w przewodzie przymarzło lekko bo jeszcze letni płyn nie wyleciał do końca bo sporadycznie używałem 2. to taka że wiosną przeczyściłem tylną dyszę igłą i gdzieś była zatkana i nie leciało. Teraz wszystko chodzi jak należy.
-
Awx sporo pali
Każdy ma inny styl jazdy Awx w mieście potrafi do 10 spalić to prawda ale na trasie jechałem do Holandii prędkość non stop 120-130km/h opony 205 i wyszło mi spalanie jakoś troszkę ponad 4.6 być może dlatego że mam pompki po regeneracji. Te silniki w trasie są oszczędniejsze jak zwykłe 1.9. Zrobiłem na jednym zbiorniku paliwa 1450km z rezerwą i tankowanie na CPN pod Holandią. Pytania ? Niestety silnik silnikowi nie równy.. A tak do tematu jak pali 7l w mieście czy na trasie ? Jak w mieście to masz bardzo dobrze tak jak pisałem one na mieście wcinają jak głupie do 10. Jeżeli dobrze zapłacisz mi za szofera to nie ma sprawy tu się zgodzę z Tobą że na trasie tyle się zejdzie z tymi silnikami... a i jeszcze mechanik do którego zaglądam czasami powiedział że dwumas i turbo ze zmienną geometrią nie lubią niskich obrotów( to znaczy 4 i 1300 obrotów po mieście) bo się szybciej zużywają ile w tym prawdy ????
-
Awx sporo pali
1200 na pelnym baku nigdy nie zrobilem nawet jak ostatnio bylem Swieciu to na pelnym baku zrobilem 1050 km Spalanie pokazywalo mi 5.5 na trasie przy jezdzie ok 120-140 na kolach 18 i szerokosci 225 i od Lodzi jest juz autostrada...
-
Tour de Pologne- kolarstwo w amatorskim wydaniu
Witam. Kolejna z moich wielkich milosci jest jazda na rowerze. W lato wiecej km robie kolarka niz samochodem... Sa na forum napalency tego typu sportu??? ---------- Post dopisany 08-03-2014 at 17:57 ---------- Poprzedni post napisany 25-01-2014 at 22:29 ---------- Pochwale się swoim czarną pumą w wersji 2 kołowej Czekam na wasze zdjęcia... ---------- Post dopisany 13-04-2014 at 23:45 ---------- Poprzedni post napisany 08-03-2014 at 17:57 ---------- nie ma na forum miłośników szosówek ....
-
jak używać zestawu naprawczego do lakieru
ja też mam odpryski na przedniej klapie prawy przedni błotnik lewy tylny parę pęcherzyków i ruda się pojawiła także na tylnej klapie jak otworzysz to wokoło tych plastikowych prostokątów więc pora ją wytępić
-
ile roboty przy zmianie zawieszenia
U mnie stawka jest 50 zł za koło wiec myślę że cena przystępna ale jak już jest zmienione śrubki Tylko nie zapominajcie o zbieżności po każdej zmianie bo szkoda opon
-
demontaż srebrnej listwy tylnego zderzaka
a jak już weszliśmy na ten temat to jak użytkowanie parktronika w codzienności( awaryjność dokładność skuteczność )??? opłaci się wydać trochę kasiorki na ten gadżet ????
-
demontaż srebrnej listwy tylnego zderzaka
dochodzi jeszcze 1 h jak nie więcej żeby odkręcić zderzak i jeszcze trzeba dodać tyle samo czasu żeby to zmontować a ja chciałem w 15 min tą listwę wymontować jeśli się nie da na skróty to będę musiał ale chce tego uniknąć dlatego pytam
-
demontaż srebrnej listwy tylnego zderzaka
właśnie nie chce tego robić ponieważ trzeba cała tapicerkę bagażnika rozbierać
-
demontaż srebrnej listwy tylnego zderzaka
Nooo właśnie szukałem.... Nawet nie wiem jak to wpisać w wyszukiwarkę
-
jak używać zestawu naprawczego do lakieru
w Aso masz kolor i bezbarwny w komplecie i pewność że lakier jest odpowiedni są to buteleczki jak po lakierze do paznokci wiec jest tego trochę... nie przesadzaj i nie kombinuj 50 zł to nie są duże pieniądze:facepalm: Co za piątala chciałeś kupić
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
I właśnie tak jest z tymi kosztami że zawsze coś wyjdzie niespodziewanego.... czekam na wasze kosztorysy:whistling:
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
a manetka pod tempomat ??? Kodowanie jakie koszty ?????
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
Panowie ile wynosi całkowity koszt tempomatu części i robocizna ??? Liczył to któryś ????
-
demontaż srebrnej listwy tylnego zderzaka
Witam Chciałbym zdemontować tą srebrną listwę znajdującą się na górze tylnego zderzaka. Wie ktoś jak się za to mam zabrać ????
-
czy posiadam juz jakies znizki?
to czy stracisz też zniżki to Ci napiszę jutro teścia się wypytam bo robi w ubezpieczeniach. a żebyś miał pełną zniżkę czyli 60% to musi upłynąć 8 lat przynajmniej tak jest w PZU a w innych firmach to nie wiem... ogólnie zasada jest przyjęta 10% za każdy rok opłacania składek i są też takie firmy które nie liczą sobie zwyżki 10% za to że nie masz 25 lat wiec też o tym sobie poczytaj. Pozdrawiam.