Treść opublikowana przez rocco26l
-
niedzialajaca klimatyzacja
Witam. Nie dzialala mi klima. podlaczylem kompa i zrobilem pomiar. Jestem laikiem w takich rzeczach wiec zrobilem foty. Czy jest ktos w stanie powiedziec czemu klima nie dziala i czy poprawnie wykonalem badanie?? Pozdrawiam.
-
Czujnik temperatury nie nabiera stopni
moze to tylko termostat jest powodem ze sie nie dogrzewa
-
nie laczy podswietlenie tylnej tablicy
już tego próbowałem. Wszystko stało się po tym jak wymieniłem żarówki. czy te ledowe są jakieś do bani. Ostatnio mam tak że włączę światła pochodzą 1 min i gasną. Możlie że to przez żarówki ????
-
Jakieś dobre pomysły ? :)
Po prostu trzeba uważać gdzie się pierze czasami warto przepłacić
-
jak rozebrać poszycie z tylnej klapy.
po demontażu tapicerki dostanę się do kali dochodzących do podświetlenia tablicy ??? coś mi w niej nie łączy i chciałbym się do kabli dostać. Jeżdżę na światłach do jazdy dziennej i błędu nie mam tylko włączę światła to wyskakuje błąd żarówki czasami światła działają. W którym miejscu mogło coś się rozłączać ???
-
Wymiana alufelg
Ma ktoś s- line 17 9 ramienne na audi w moim kolorze ??? Jeśli tak to proszę o zdjęcie dla porównania. Pozdrawiam.
-
Jaka różnica miedzy przekroczeniem górnego limitu a przekroczona granicą
Moim zdaniem to tylko trzeba przeczyścić turbo. Miałem tak samo. po prostu przegoń ostro auto na 2 lub 3 trzymaj obroty 3.5 i jedź tak 20 s i zrób tak parę razy i powinno przejść. Szukaj zawsze najprostszych błędów a nie wydawaj kasy na darmo.
-
światła do jazdy dziennej A4 B6
nie łatwiej zamontować jakieś dobre światła do jazdy dziennej tylko nie chińszczyzna i też wygląda ciekawie. ja tak mam.
-
Wymiana alufelg
Witam. Posiadam takie alufelgi RH Chciałbym się wymienić na s-line 9 ramienne. U mnie opony ok goodyear i kleber ok 4mm - 5mm a tam opony nie do jazdy. Jest ktoś w stanie powiedzieć ile muszę dopłacić lub ile wartne są moje kola ??? Pozdrawiam.
-
jak rozebrać poszycie z tylnej klapy.
Witam. Nie dochodzi mi prąd do podświetlenia tablicy i chciałbym zobaczyć gdzie jest tego przyczyna Mam wersje kombii odkręciłem 4 śrubki od środka aby zdjąć poszycie i plastik i nie chce mi to wyjść. Wychodzi tylko środkiem tu gdzie jest zamek w klapie a boki pozostają. Nie chciał bym urwać jakiegoś plastiku i nie ciągnąłem bardzo mocno. Podpowiedzcie jak mam to ściągnąć nie urywając nic. Pozdrawiam.
-
Śruby do kół
śruby właśnie takie mam
-
Czyszczenie foteli półskóry
zgadzam się w 100% te produkty trochę kosztują ale efekt i zapach jest nieoceniony. pozatym takie czyszczenie robisz 2 razy do roku więc moim zdaniem można zainwestować.
-
jakie felgi i opony
zależy jakie masz tam zawieszenie. mam do sprzedania fajne alufelgi z oponami za rozsądne pieniądze. felgi idealne a opony jeszcze na parę sezonów spokojnie ---------- Post dopisany at 23:09 ---------- Poprzedni post napisany at 23:08 ---------- felgi 17 opony 225x45x17
-
Śruby do kół
Witam. Bylem ostatnio zmieniac opony i na wulkanizacji powiedzieli ze mam sruby od felg stalowych. Czy w sklepach motoryzacyjnych kupie takie sruby??? kupic zwykle czy ktos poleca jakies specjalne ???
-
łączność z telefonem BT
najpierw sprawdz czy z innym telefonem paruje
-
Jakie CB Radio i antena do Audi?
antenka lemm at 106 jest idealna do radia uniden. ja smigam na takim zestawie dosc dlugo nie ma zadnego problemu zero szumow zasieg ok 4 km. kiedys mialem droga antene i dzialalo tak samo to mi ukradli a tej nie mam obaw zostawic pozatym mala i to jest duzy plus
-
Co to za spinki, gdzie je kupić?
ja w zwyklym motoryzacyjnym dostalem bez problemu 8 zl za komplet. w 3 innych sklepach tez mowili ze aso i ze bardzo drogie i nie oplacalne.
-
Po zmianie sprezyn z 1be na h&r tyl za nisko siedzia.Rozwiązanie!!!
kolego tylko sprezyny wymieniles??
-
Hak holowniczy - ciągnięcie kempingu
dasz rade bez problemu. sprawdz tylko w jakim stanie masz sprzeglo jak sie wybierasz w dluga trase
-
Problem z centralnym zamkiem, tylne drzwi.
witam. mialem podobny problem tylko z przednimi dzwiami. mi dodatkowo nie chodzila szyba i lusterko. mialem przetarty najcienszy kabelek w tej calej wiazce. tam ida 2 takie kabelki koloru nie pamietam dokladnie ale cos z odcieniem brazu. sprawdz je dokladnie zanim zaczniesz rozbierac drzwi. ja po zdjeciu gumy ochronnej zobaczylem ze wszystko jest ok ale jak po malu zaczalem je lekko wyciagac to jeden okazal sie urwany
-
Jak wypiac kostke drzwi ?
bardzo ciezko jest to wypiac.
-
Jak sprawdzić czy jest zainstalowany Bluetooth??
gdzie szukać tego bluta w samochodzie ???
-
Problem z CB i z radiem
ja miałem podobny problem. w poprzednim aucie tzn. golf 3 miałem cb podłączone do gniazda popielniczki na stałe i też miałem radio pioneera i też mnie było słychać w głośnikach i też mi się to działo sporadycznie. mam radio unidena 520. teraz w audku nie mam takiego problemu.
-
zapalająca się kontrolka esp
Witam. Mam prawdopodobnie coś z czujnikiem esp ponieważ jeżdżąc po mieście czasami załącza mi się kontrolka esp. na dłuższych trasach czy na małych przebiegach nie mam takiego problemu. Czy to naprawdę czujnik gdzie go szukać ile kosztuje i czy przy nie działającym esp ma to jakiś wpływ na hamowanie?????
-
łożysko
łożysko najprościej sprawdza się jeźdżąc całą drogą slalomem i jak masz do wymiany to powinno w pewnych momentach huczeć. Poproś kogoś żeby Ci to sprawdził ktoś kto ma jakieś pojęcie na ten temat.