Treść opublikowana przez rocco26l
-
Opony
Dokładnie kolego muszą być. Wymienia się je tyko w czwórkach. Wydatek niestety spory jak na jeden raz:kwasny:
-
intercooler
Wyciek jest nie wielki. Delikatnie tylko spocony. Turbina ma dobre parametry wiec nie mam zamiaru jej na razie ruszać. Chciałem się tylko dowiedzieć czy to będzie coś lepiej dla samochodu gdy przeczyszczę bo wiadomo że wycieku się nie powstrzyma i za jakiś czas będzie to samo.
-
Spociki w Kielcach
Jak będziecie coś organizować to dajcie znać trochę wcześniej na pw. Pozdrawiam
-
intercooler
Witam. Mam delikatnie pocący się intercooler i chciałbym się dowiedzieć czy jest jakiś sens rozebrać go i wyczyścić??? Jeśli tak to jakim środkiem ?? Pozdrawiam.
-
zepsuty podłokietnik
Witam. Mam urwane zamykanie podłokietnika. Widziałem czytałem parę wątków jak go naprawić ale ma mam problem tego typu że nie mam tego uchwyciku i tej sprężynki. Taki podłokietnik już kupiłem z samochodem. Nie było by z tym większego problemu tylko że jak podnoszę go do pionu to mi wszystko z niego wylatuję. Doradzi ktoś czy da się kupić podróbkę czy coś dorobić ??? Pozdrawiam
-
jak dobrać rozmiar opon
znaczy że na liczniku będzie 100 km/h a w rzeczywistości ok 80-90 km/h a jak z kilometrami będzie wiecej biło ????
-
nie mogę zamieścić rzeczy na sprzedaż
Witam. Chciałbym dodać ogłoszenie i wystawić coś na sprzedaż a nie mam ikony dodaj nowy temat ... dlaczego ????
-
jak dobrać rozmiar opon
właśnie wymieniam parę. kolega ma quattro i załatwił jedną oponę na dziurze w jezdni i sprzedaje mi 3 prawie nówki za marne pieniądze.
-
jak dobrać rozmiar opon
Witam. Mam w swojej Audi wszystkie opony 225x45x17. jedna opona mi strasznie huczy. Mam teraz okazyjnie możliwość kupienia prawie nowych opon tylko że 215x45x17 . Czy to jest jakaś wielka różnica ??? Proszę szybką o poradę.
-
problem z włączającym sie zestawem głośnomówiącym
Witam. Miałem zamontowany w samochodzie zestaw głośnomówiący od jakiegoś starego telefonu rozmontowałem to i pochowałem kable. Jak zapalam samochód to nie mam radia tylko włączony telefon poruszam kablami i dopiero się załączy radio. Proszę o pomoc. Pozdrawiam.
-
srubki do przykrecania dolnej pokrywy silnika
WItam Potrzebuje 5 srub ktore przykrecane sa do dolnej oslony silnika. Gdzie mozna takie dostac albo czy sa jakies zamienniki ??
-
Zielony osad na skraplaczu
Kupując samochód sprzedający powiedział że zrobił pełen przegląd klimatyzacji rok temu w maju. Szczegółów nie zdradził czy coś było nieszczelnego czy nie. Na komputerze ciśnienie czynnika jest w normie. Klimatyzacja się załącza i działa nie ma takiego ostrego powiewu ale podobno te typy tak mają. Dzięki za trafne spostrzeżenie z tym że może już nieszczelność usunięta a osad został. Pozdrawiam.
-
Zielony osad na skraplaczu
jaki koszt usunięcia tej nieszczelności ???? Ludzie którzy nabijają klimatyzacje i odgrzybiają są w stanie to zrobić ????
-
Zielony osad na skraplaczu
Witam. Zauważyłem zielony osad na skraplaczu czy to jest normalny objaw czy może jest jakaś nieszczelność. Klimatyzacja chodzi nie ma powiewu jak z lodówki ale pod komputerem wszystko było w normie. Zrobiłem zdjęcie
-
telepanie samochodem
Witam. Mam problem z z dziwnym drganiem samochodu jest to denerwujące a nie wiem gdzie mam szukać problemu wiec napiszę tu na forum może ktoś doradzi. Mianowicie: na postoju przy zapalonym silniku czasami powstają dziwne drgania całego samochodu obroty silnika nie zmieniają się. Takie drganie nie trwają długo parę sekund i później ustaje. Druga przypadłość jest taka że podczas jazdy ok 140 km/h samochód też dostaje dziwnych drgań podobnych do przy nie wyważonych kołach dodam gazu lub ujmę to te drgania ustępują. Nie wiem od czego mam zacząć żeby usunąć problem. Proszę o poradę. Pozdrawiam.
-
nie dziala elrktryka w drzwiach
to akurat wiem że trzeba wyjąć plastik tylko jakim sposobem go wyjąć ????
-
nie dziala elrktryka w drzwiach
Mieliście racje to były poprzecierane kable. Pozdrawiam. ---------- Post dopisany 13-05-2013 at 20:37 ---------- Poprzedni post napisany 04-05-2013 at 21:49 ---------- Orientuje się ktoś jak założyć gumę od strony drzwi na plastik? (chodzi o tą wiązkę kabli, które są w gumowej ochronie) Jakkolwiek to nie brzmi to mam nadzieje, że wiecie o co mi chodzi:grin:
-
fabryczny zestaw głośnomówiący zostawić czy zdemontować
Wyciągałem schowek bo mi zawias poszedł i to do schowka było doklejone
-
nawigacja audi a4 b6
po co Ci lektor przynajmniej angielskiego trochę podłapiesz a menu przecież po Polsku wiec nie narzekaj ---------- Post dopisany at 14:04 ---------- Poprzedni post napisany at 14:03 ---------- napisz w jakim programie i na jakich płytkach wypaliłeś to nawi bo mi nie zawsze czyta płyte Pozdrawiam.
-
fabryczny zestaw głośnomówiący zostawić czy zdemontować
takie coś znalazłem od zestawu do simensa. Może ktoś powiedzieć co to jest???
-
jak zdjąć tapicerke w przednich prawych drzwiach???
dziś po wysłaniu tego posta poszedłem sprawdzić te przewody w gumowej osłonie. I rzeczywiście dwa przewody były zarwane i przetarte w paru miejscach. A co mnie zdziwiło że kostka znajduje się w słupku. Orientuje się ktoś jak tą kostkę rozłączyć??? Po długich kombinacjach udało mi się to zabezpieczenie odblokować ale cała kość wchodzi do środka. Chciałem polutować te przewody i połączyć w kostce czy muszę cały schowek rozbierać żeby dostać się do tego łączenia ???
-
jak zdjąć tapicerke w przednich prawych drzwiach???
Witam. Nie działa mi centralny i cała elektryka w prawych przednich drzwiach. Zabrałem się do demontażu chciałem zobaczyć czy wogóle prąd dochodzi. Rozebrałem osłonę ozdobną odkręciłem 4 śrubki jedną śrubę na samym dole i jedna spod podłokietnika i dalej nie chce zejść co mam teraz zrobić żeby zdjąć a nie poniszczyć tapicerki. Proszę o poradę.
-
fabryczny zestaw głośnomówiący zostawić czy zdemontować
Witam. Mam zamontowany zestaw głośnomówiący na jakiegoś starego simensa czy jest możliwość przerobienia tego zestawu tak żeby podłączyć mojego smatrfona ??? Jeśli tak to co muszę zrobić i jakie są tego koszty. Proszę o poradę. Pozdrawiam.
-
pojawiający się błąd spalonej żarówki
Witam. Czasami jak zapale silnik to pojawia mi się błąd spalonej żarówki. podłączałem pod komputer i nie wykazało tego błędu. A ostatnio odkryłem że wystarczy włączyć światła mijania i błąd znika. Pomoże ktoś jak ten błąd całkiem zlikwidować ??? Pozdrawiam
-
drzwi ok. nie dziala szyba ;/
Witam. Dołączę się do tematu bo mam też podobnie a mianowicie nie mogę zamknąć drzwi pasażera i nie otwiera się szyba. I mam pytanie czy żeby kable sprwawdzić miernikiem to muszę boczek rozbierać czy jest gdzieś inne dojście do kabli ???