Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

rocco26l

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez rocco26l

  1. Witam. Jak włącze nawiew to słychać czasami tak jak by suchy liść utknął gdzieś w kratkach i szumi. Czasami stawiam auto pod drzewem w cieniu i są liście. Czy faktycznie mógł się dostać do środka liść i gdzie mam go szukać żeby go wyciągnąć ???
  2. Gdzie ta czerwona góra ??? Można podbić czy spotykacie się tylko w swoim kręgu ???
  3. rocco26l odpowiedział(a) na artur98 temat w Układ Jezdny
    powiedz jaki kosz jest tych amorków i sprężyn. Ja mam kombi czy to będzie jakaś różnica ????
  4. ja to jeszcze na żadnym zlocie nie byłem wiec na pierwszy pojadę na trzeźwego żeby jakoś to ogarnąć i zrobić przynajmniej dobre wrażenie he he
  5. i jeszcze zauwazylem ze mi podczas jazdy obydwie sie zarowki sie wylaczam zgasze zapale samochod i dziala. a wszystko to po wymianie zarowek bo jedna padla. ---------- Post dopisany 21-06-2013 at 09:42 ---------- Poprzedni post napisany 15-06-2013 at 15:24 ---------- Może ktoś przesłać zdjęcia jak mam się dostać do tylniego oświetlenia tablicy. Prawdopodobnie mi coś nie łączy bo światełko na tylnej klapie też nie zawsze się załącza.
  6. Ja też bym się dołączył. Dajcie znać na pw jak by coś Pozdrawiam
  7. Niech Ci zrobią pełny przegląd klimatyzacji wypompują cały czynnik sprawdzą nieszczelności odgrzybią porządnie i będziesz miał spokój na 2 lata
  8. Musisz pamiętać że to jest klimatronic i nie będzie wiało takim zimnem jak z lodówki. Jeśli sprężarka się załącza to klima chodzi. Wiec musisz trochę poczekać aby temperatura spadła. Po zakupie też myślałem że mam jakiś problem z klimą. zobacz sobie jak jest w innych autach i porównaj czy masz tak samo
  9. gdzie można kupić zamek ???? w każdym motoryzacyjnym jest dostępny ??? podał byś wymiary też żebym innego nie kupił
  10. podepnij pod kompa i zobacz jaką tam temperaturę pokazuje
  11. na Twoim miejscu raz jeszcze bym sprawdzil termostat bo ja mialem podobnie kupilem termostat wahlera i wszystko jest idealnie.
  12. Najwyżej możesz wstawić silnik z anglika 1.9
  13. Witam. Miałem z tyłu oponę która mi strasznie huczy. Bieżnika na niej jest ze 4 mm. Wymieniłem na nowe opony a tamte mi leżą. Jest to opona NANKANG ULTRA SPORT NS-II na 225x45x17. Ma jeszcze jakąś wartość taka opona i są klienci na takie opony ??? Bo nie chciał bym nikogo naciągać na trefną oponę. Proszę o poradę Pozdrawiam.
  14. rocco26l odpowiedział(a) na david. temat w 1.9TDI
    Opisz co Ci się dokładnie dzieje. tracisz moc i co dalej ??? jak spadają obroty to już turbina pracuje czy dopiero jak zgasisz i zapalisz raz jeszcze to działa
  15. Witam na dolkach czasami mam tak ze znika mi podswietlenie tylnej tablicy. jak sie dobrac do kabli???
  16. Witam. Mam zamontowane cb pod nogami kierowcy i to ciagle poldaczanie kabla pod wejscie na zapalniczke jest meczace. chcialbym podlaczyc je gdzes kolo bezpiecznikow na stale ale tak zeby sie wlaczalo jak kluczyki w stacyjce. podpowie ktos jak to najlatwiej zrobic??? pozdrawiam
  17. rocco26l odpowiedział(a) na eSSence temat w 1.9TDI
    ja też mam tam pustkę i jest dobrze
  18. prześlij zdjęcie jak to masz urwanę
  19. dołączę do tematu. a do błękitnego kolory który będzie lepszy i zakryje lepiej delikatne zarysowania ??? colinite no 915 marque d'elegance czy collinite 476 ?? używał ich ktoś ??? Proszę o opinie
  20. Dołączę się do tematu bo mam już amorki do wymiany a przy okazji chce obniżyć. doradźcie jakie amory kupić i sprężyny żeby niżej siedział i jaki koszt tego będzie. Pozdrawiam.
  21. przyciąga uwagę...
  22. u mnie tez byly ale zregenerowalem
  23. Nie panikuj na fisie będziesz miał strzałki a poza tym komendy są po angielsku. Przynajmniej obcego języka się poduczysz:whistling:
  24. ten zestaw naprawczy dostałeś od ręki czy trzeba zamówić wcześniej ????
  25. jak jeszcze autko delikatnie obniżone to i wygląd będzie a tak ogólnie to rozmiar ok

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.