Treść opublikowana przez rocco26l
-
dziwny szum przy włączeniu nawiewu
Witam. Jak włącze nawiew to słychać czasami tak jak by suchy liść utknął gdzieś w kratkach i szumi. Czasami stawiam auto pod drzewem w cieniu i są liście. Czy faktycznie mógł się dostać do środka liść i gdzie mam go szukać żeby go wyciągnąć ???
-
Spociki w Kielcach
Gdzie ta czerwona góra ??? Można podbić czy spotykacie się tylko w swoim kręgu ???
-
Obnizenie a4 b6
powiedz jaki kosz jest tych amorków i sprężyn. Ja mam kombi czy to będzie jakaś różnica ????
-
Spociki w Kielcach
ja to jeszcze na żadnym zlocie nie byłem wiec na pierwszy pojadę na trzeźwego żeby jakoś to ogarnąć i zrobić przynajmniej dobre wrażenie he he
-
nie laczy podswietlenie tylnej tablicy
i jeszcze zauwazylem ze mi podczas jazdy obydwie sie zarowki sie wylaczam zgasze zapale samochod i dziala. a wszystko to po wymianie zarowek bo jedna padla. ---------- Post dopisany 21-06-2013 at 09:42 ---------- Poprzedni post napisany 15-06-2013 at 15:24 ---------- Może ktoś przesłać zdjęcia jak mam się dostać do tylniego oświetlenia tablicy. Prawdopodobnie mi coś nie łączy bo światełko na tylnej klapie też nie zawsze się załącza.
-
Spociki w Kielcach
Ja też bym się dołączył. Dajcie znać na pw jak by coś Pozdrawiam
-
słabo działająca klima
Niech Ci zrobią pełny przegląd klimatyzacji wypompują cały czynnik sprawdzą nieszczelności odgrzybią porządnie i będziesz miał spokój na 2 lata
-
Klimatyzacja słabo chłodzi
Musisz pamiętać że to jest klimatronic i nie będzie wiało takim zimnem jak z lodówki. Jeśli sprężarka się załącza to klima chodzi. Wiec musisz trochę poczekać aby temperatura spadła. Po zakupie też myślałem że mam jakiś problem z klimą. zobacz sobie jak jest w innych autach i porównaj czy masz tak samo
-
zepsuty podłokietnik
gdzie można kupić zamek ???? w każdym motoryzacyjnym jest dostępny ??? podał byś wymiary też żebym innego nie kupił
-
Po wymianie czujnika, termostatu i płynu nie trzyma temp
podepnij pod kompa i zobacz jaką tam temperaturę pokazuje
-
1.9TDI - nie osiąga temperatury 90*C - Prośba o sprawdzenie logów
na Twoim miejscu raz jeszcze bym sprawdzil termostat bo ja mialem podobnie kupilem termostat wahlera i wszystko jest idealnie.
-
2.5 dlaczego krąży wokół tego silnika zła opinia?
Najwyżej możesz wstawić silnik z anglika 1.9
-
szumiąca opona
Witam. Miałem z tyłu oponę która mi strasznie huczy. Bieżnika na niej jest ze 4 mm. Wymieniłem na nowe opony a tamte mi leżą. Jest to opona NANKANG ULTRA SPORT NS-II na 225x45x17. Ma jeszcze jakąś wartość taka opona i są klienci na takie opony ??? Bo nie chciał bym nikogo naciągać na trefną oponę. Proszę o poradę Pozdrawiam.
-
koniec turbiny?
Opisz co Ci się dokładnie dzieje. tracisz moc i co dalej ??? jak spadają obroty to już turbina pracuje czy dopiero jak zgasisz i zapalisz raz jeszcze to działa
-
nie laczy podswietlenie tylnej tablicy
Witam na dolkach czasami mam tak ze znika mi podswietlenie tylnej tablicy. jak sie dobrac do kabli???
-
gdzie podlaczyc cb ???
Witam. Mam zamontowane cb pod nogami kierowcy i to ciagle poldaczanie kabla pod wejscie na zapalniczke jest meczace. chcialbym podlaczyc je gdzes kolo bezpiecznikow na stale ale tak zeby sie wlaczalo jak kluczyki w stacyjce. podpowie ktos jak to najlatwiej zrobic??? pozdrawiam
-
Czegoś brakuje...?
ja też mam tam pustkę i jest dobrze
-
zepsuty podłokietnik
prześlij zdjęcie jak to masz urwanę
-
Jaki wosk ? od A do Z
dołączę do tematu. a do błękitnego kolory który będzie lepszy i zakryje lepiej delikatne zarysowania ??? colinite no 915 marque d'elegance czy collinite 476 ?? używał ich ktoś ??? Proszę o opinie
-
Chcę obniżyć swoje autko
Dołączę się do tematu bo mam już amorki do wymiany a przy okazji chce obniżyć. doradźcie jakie amory kupić i sprężyny żeby niżej siedział i jaki koszt tego będzie. Pozdrawiam.
-
[ALL B8] <<< S-line na 4 kopyta >>>
przyciąga uwagę...
-
zepsuty podłokietnik
u mnie tez byly ale zregenerowalem
-
potrzebna płyta mapy Polski do a4 b7 navi rns-e
Nie panikuj na fisie będziesz miał strzałki a poza tym komendy są po angielsku. Przynajmniej obcego języka się poduczysz:whistling:
-
Zestaw naprawczy lakieru
ten zestaw naprawczy dostałeś od ręki czy trzeba zamówić wcześniej ????
-
Prosze o szybka podpowiedz
jak jeszcze autko delikatnie obniżone to i wygląd będzie a tak ogólnie to rozmiar ok