Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

sławek85

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez sławek85

  1. sławek85 opublikował(a) temat w 3.0
    Panowie mam pytanie takie mianowicie czy da się uciszyć silnik zmianą oleju? Mam zalany Shell Helix Ultra 5W40 i czy zmian na VALVOLINE MaxLife 5W40 by mu pomogła. Czy filtr oleju, chodzi mi o markę odgrywa jakieś znaczenie?
  2. sławek85 odpowiedział(a) na xXPiotrekXx19 temat w 1.8
    Witam .Kolega PPPL ma instalacje LPG na sekwencji? Miałem taki sam kłopot w swoim A6 C4 2.8 [ACK] listwa lpg jest nie szczelna i dla tego tak się dzeje. Jak wrócisz go domu po jedzie swoim autem to przed zgaszeniem auta przełącz na benzynę i niech sobie pochodzi chwile i zgaś go na benzynie.A rano odpal normalnie. Zobaczysz różnicę ale i tak listaw do czyszczenia lub wymiany
  3. Zobaczymy i to w poniedziałek jade do kolegi na kanał i zobaczymy dokładniej co się z tym dzeję. Co dwie pary uszu to nie jedna morze ja coś przeoczyłem. To sie dzeje na biegu jałowym takie głuche stukanie ja dodałem na filmiku. A koło pasowe morze tez wyadawć takie dzwięki?
  4. sławek85 opublikował(a) temat w Audi A4 B6
    Witam. Mam pytanie ile morze kosztować obie poduszki do silnika a4 b6 [ASN] 3.0 .
  5. Miałem podobny przypadek u siebie lecz latem normalnie z dnia na dzień przestały działać okazało się ze po prostu się przytarły. Rozebrałem układ wyczyściłem ,nasmarowałem i ok jest jak nowe działają . Tak się dziej w audi pasatach i ogólnie w autach z grupy VW
  6. Byłem na kanale i stwierdziłem ze to nie wydech. Bardzej mi to przypomina poduszkę silnika z lewej strony. Mam pytanie jak ja dokładnie sprawdzić? czu jest ok i wrazie co ile morze kosztować komplet do silnika mego? przednia już się posypała
  7. sławek85 odpowiedział(a) na sławek85 temat w 3.0
    zobaczymy po rozebraniu jak to wygląda.
  8. sławek85 odpowiedział(a) na sławek85 temat w 3.0
    A czy olej Valvoline MaxLife 5w40 uciszył by szklankę ? Wiem już na którym cylindrze ---------- Post dopisany at 14:19 ---------- Poprzedni post napisany at 14:09 ---------- i to tylko jedna szklanka stuka reszta jest cichutka . Czy da się jakoś sprawdzić która kąkretnie jest zła po ściagnięciu pokrywy zaworów?
  9. Panowie mam taki kłopot mianowicie posiadam a4 b6 3.0 quattro z manualną skrzynią biegów i zauważyłem od pewnego czasu ze przy szybszym puszczeniu sprzęgła przy zmianie biegu słychać stukniecie jednorazowe za każdym razem takie jak by szarpniecie a jak w miarę powoli to robię to jest ok. Co morze być przyczyną ja obstawiam poduszki lub gumę pomiędzy wałem a skrzynią lub wałem a dyfrem. Jak to sprawdzić?
  10. Panowie mam pytanie do was. Mam taki kłopot ze swoją A4 B6 3.0 quattro z manualną skrzynią ,jak jadę samochodem i dodam gazu to czuje szarpniecie i przy szybszej zmianie biegów tez jak wolno zmieniam biegi i powoli daję gazu to jest ok. Zawieszenie jest ok bo byłem nie dawno na szarpakach. Zbieżność i kąty też ok jest nic nie stuka na dołkach. obstawiam poduszkę na skrzyni biegów ale mogę się mylić. Co morzę się dziać?
  11. sławek85 odpowiedział(a) na sławek85 temat w 3.0
    miałem wyciek płynu z tyłu silnika i bo gazownik nie dokręcił dobrze objemki i musiał ściągnąć przepustnicę ale pewnie gdzieś mi uciekła . A co do śrubki to masz racje. Jest pięciokątna tylko nie wiem od czego
  12. sławek85 odpowiedział(a) na sławek85 temat w 3.0
    nie o to chodzi znalazłem śrubkę na kolektorze na torxa i nie wiem od czego to jest ale zdaje mi się ze to od przepustnicy.Taka malutka
  13. sławek85 opublikował(a) temat w 3.0
    Panowie potrzebuje schemat przepustnicy A4B6 3,0 [ASN] bo w etce nie mogę znaleść
  14. sławek85 odpowiedział(a) na sławek85 temat w 3.0
    wiem właśnie ze nazwa tego urządzenia jest nie poprawna bo filtr cząsteczek stałych raczej w silnikach wysoko pręrznych zasilanych ON występują takie filtry. Dziękuje za wypowiedz w tym temacie
  15. sławek85 opublikował(a) temat w 3.0
    Panowie mam pytanie czo to jest i do czego służy? Jak się to załączy to z tłumika zaczyna więcej wydobywać się pary i głośnie tłumik chodzi jak jest zimny. Czy to dobrze? AUDI A4 B6 3.0 V6 ASN FILTR CZĄSTEK (2998618280) - motoAllegro ---------- Post dopisany at 17:30 ---------- Poprzedni post napisany at 17:24 ---------- AUDI A4 B6 A6 C5 3.0 ASN pompa powietrza wtórnego (3019053752) - motoAllegro to tak wygląda
  16. Panowie mam pytanie. Jak padła mi końcówka drążka kierowniczego to zmieniam tylko ta co padła i oczywiście zbieżność ustawiam czy trzeba obie końcówki wymienić? Mam jeszcze jedno pytanie czy w A4 B6 quattro ustawia się kąty? Końcówka oczywiście LEMFORDER
  17. Panowie potrzebuje schemat budowy przepustnicy od A4B6 3.0 [ASN] bo w etce nie mogę odszukać
  18. Jak sie wkręca na 4 tys i wyżej to coś stuka pod podłogą ale to muszę zbadać jak wejdę pod spód auta ale na postoju jest ok tylko tylko coś duni jak na filmiku wiec miałem zamiar pasek wieloklinowy sciągnąć bo morze to napinacz a jak nie to do rorządu zajrzę ale raczej tam jest ok. Czy morze ta poduszka silnika z przodu co jest stukać tzw odbojnik?
  19. U mnie jest to słychać kurcze . Sprawdzę napinacz paska klinowego i szprzęgiełoko na alternatorze.
  20. Mam je 8 miesięcy.To brzmi jak jak by tłumik gdzieś stukał lub poducha jakaś.Mam jeszcze jeden kłopot mam takie odgłosy na wolnych obrotach.To nie to auto ale odgłosy są identyczne . Rozrząd był wymieniany nie dawno kompletny .Morze to obudowa jakaś nie dokręcona? ---------- Post dopisany at 19:40 ---------- Poprzedni post napisany at 19:39 ---------- Tak ma quattro
  21. Jutro wjazd na kanał bo klocki będę zmieniał to się zobaczy
  22. ale mam też Lpg i tak samo jest. Dziwne drgania
  23. Czyli sprzedawca dobrze doradził. Dziekuje
  24. Panowie mam do was szereg pytań więc ujmę to tak. Czy można wolną jazdą zamulić tłumik? Nie mam pojęcia co się dzeje. Jak jeżdzę do 3.5 tyś obrotów na minutę to jest ok ale ja wkręcam wyżej to wtedy czuje jakieś jak by drgania tylko mnie wiem czy to tłumik czy morze jakaś poduszka. Tak samo jest jak auto schodzi z 5tyś do 3.5tyś potem jest ok ---------- Post dopisany at 20:04 ---------- Poprzedni post napisany at 20:03 ---------- Na postoju jest ok
  25. Ja kupiłem na przód sprzedawca powiedział ze są dobrej jakość ---------- Post dopisany at 12:58 ---------- Poprzedni post napisany at 12:51 ---------- Piszczą u ciebie te klocki lub pylą?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.