Treść opublikowana przez sławek85
-
Ciśnienie oleju
A jakie ciśnienie teraz masz po zmianie pompy olejowej ?
-
Ciśnienie oleju
nie wiem ale tez się nie świeciła .czyszczenie było zabiegiem profilaktycznym najpierw była miska ściągnięta , wyczyszczony smok zmiana oleju . po roku jazdy ,pomiar przed płukanką taki jaki podałem mi wyszedł i zmian oleju olej 5W40 valvoline i filtr mann . taki olej wlewam od zakupu w sumie ma już prawie 3 lat
-
Ciśnienie oleju
u mnie przy (100st.c)było mierzone i było 1,5 -1.6 dla tego taki pomiar bo manometr miał dużą skalę ściągana była miska i czyszczony smok . kontrolka oleju mi się nie zapala .raz się zapaliła ale to była wina czujnika . wymian na ori z aso i chodzi już ponad rok do tej pory jak było by cos nie tak to dawno by silnik padł
-
Ciśnienie oleju
U siebie mierzyłem przed płukanką było 1,5bar na wolnych obrotach auto rozgrzane mierzone przed wyminą oleju po wymianie nie wiem jak jest bo nie mierzyłem ale na pewno nie gorzej . filtr mann olej valvoline 5W40 w czasie mierzenia i taki sam po wymianie
-
Jaka jest prędkość przy 3 tyś na obrotomierzu?
szukałem ale nie udało mi się znaleść
-
Jaka jest prędkość przy 3 tyś na obrotomierzu?
Panowie mam pytanie do was jak jest u was pędkość przy 3 tyś na obrotomierzu. manula 6 biegowy quatrro avant i czy zmiana rozmiaru opon mam wpływ na to?
-
Walka z ustawieniem rozrządu
ile wynosi koszt ustwiania z częsciami i ile trzeba czekać chodzi mi o klolejkę jesli takowa jest?
-
Zapalająca się kontrolka ciśnienia oleju w Audi A4 B6 3.0 ASN
ja miałem podobny kłopot zmiana na ori czujnik i z głowy mam już 3 miesiące nic nie wyskakuje na jałowym biegu tez miałem 1.5 -1.6 zalerzy na jakim manometrze. sprawdzi jeszcze wiąske morze gdzieś masuje
-
Jakie amortyzatory ?
Jakie polecacie amortyzatory tylne A4 b6 3,0 quattro avant
-
Wibracje całej karoserii i układu napędowego
ile taka wymian kosztuje i jakie włorzyłeś części?
-
Walka z ustawieniem rozrządu
czy po ustawieniu rozrządu przez nich zmieniła się kultura pracy silnika?
-
Walka z ustawieniem rozrządu
a morze jaki kontakt jeśli masz do tego warsztatu
-
Walka z ustawieniem rozrządu
to ładnie a coś poza ustawianiem rozrządu robiłeś . ile czasu poświecili na to ?
-
Walka z ustawieniem rozrządu
i jak wyszło u ciebie w grupie 93 po ustawieniu tego wszystkiego .
-
Walka z ustawieniem rozrządu
ile kosztowało i co robiłeś?
-
Walka z ustawieniem rozrządu
a ile taka impreza kosztuje w aso . chodzi o samo ustawienie rozrządu
-
Mechaniżm podnoszenia tylnej klapy
Panowie co najlepiej zastosować by klapa bagażnika w a4 b6 avant unosiła się sama po wciśnięciu przycisku w pilocie . Czy ktoś z was ma to u siebie zainstalowane i jak to się sprawuje . Oczywiście chodzi mi też o to czy to nie uszkadza żadnych mechanizmów i innych rzeczy z tym związanych . Gdzie można kupić coś takiego ?
-
Zapala się czerwona kontrolka
tak właśnie jest jak jest popsuty to wyświetli się (sensor oil) na pomarańczowo o ile dobrze pamiętam
-
Zapala się czerwona kontrolka
czy po płukance i wymianie oleju można dodać tego preparatu LIQUI MOLY MoS2 DWUSIARCZEK 8342 DODATEK DO OLEJU (4204104290) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. ?. mam zalany VALVOLINE MaxLife 5W40? czy ktoś to stosowała i jakie efekty?
-
Zapala się czerwona kontrolka
czujnik w misce mam ori hella taki jaki był montowany i ciśnienia jest też ori
-
Zapala się czerwona kontrolka
to fajnie a przy 2000 4 bar to jest ok
-
Zapala się czerwona kontrolka
smok był czyszczony około 10tyś km temu . czujnik wymieniony nic się nie świeci jutro robię płukankę i wymianę oleju . interesuje mnie tylko czy ciśnienie jest ok. Kontrolka zaświeciła się tylko raz i od tamtej pory około tygodnia przed wymianą nic się nie zaświeciło . dzisiejsza wymiana czujnika i mierzenie ciśnienia to profilaktyczna czynność . po płukance i wymianie oleju pojerzdzę około dwóch tygodni i zmierzę jeszcze raz .
-
Zapala się czerwona kontrolka
a morze to być też wina kostki lub czegoś innego? ---------- Post dopisany 26-05-2014 at 16:40 ---------- Poprzedni post napisany 18-05-2014 at 22:47 ---------- panowie ciśnienie zmierzone i zdziwienie wielkie 1.4-1.6 bar na ciepłym a przy 2000 ma 4bar czy pompa mi pada? ---------- Post dopisany at 17:22 ---------- Poprzedni post napisany at 16:40 ---------- oczywiście kontrolka się nie świeci ale jakie powinno być prawidłowe ciśnienie ?
-
Zapala się czerwona kontrolka
we wtorek jeszcze raz zmierzę i kupie ori czujnik bo ten co mam to febi jest o ile pamiętam czarny ---------- Post dopisany at 22:42 ---------- Poprzedni post napisany at 22:41 ---------- jeśli ciśnienie będzie ok to czujnik padniety?
-
Zapala się czerwona kontrolka
ponad 2 na ciepłym