Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

marcin9680

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez marcin9680

  1. marcin9680 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Nie no rozumiem ale nie to , ze moja sostra to len i jej sie robic nie chce ale jakies godne wynagrodzenie sie nalezy zwlaszcza po tylu latach nauki itd. a za 1300zl nie podejmie pracy bo jej sie to wcale nie oplaca , jeden koszt i to najwiekszy to dojazdy a drugi to oplata dodatkowych zajec dla dzieciakow w szkole i przedszkolu zeby dluszej mogly zostac to lepiej dla niej jak jej maz dorobi wiecej nadgodzin albo wezmie dodatkowa fuche na weekend a prowadzi na wspolke z jego ojcem szkole nauki jazdy 4 razy w tygodniu + 6 dni w tygodniku pracuje jako monter i lakiernik okien PCV itp.
  2. marcin9680 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    To dobrze , ze Tobie kolego sie w zyciu udalo i sobie dobrze radzisz , tak trzymaj a co do nieukow to 3 lata utopione na Politechnice kierunek informatyka i zarzadzanie malymi i srednimi przedsiebiorstwami , po stracie pracy wykopali mnie z uczelni z braku mozliwosci oplacenia kolejnego semestru nie bede juz pisal o mojej siostrze jaki kierunek zrobila , mgr. itd. i siedzi w domu bo za 1300zl nie pojdzie robic bo 600zl to miesieczny koszt dojazdow do pracy.
  3. marcin9680 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    To prawda szacunek dla takich ludzi , sam mam siostre w polsce z trojka dzieci i tylko jej maz pracuje i pewnego razu jak zajechalem do polski to spotkalismy sie w sklepie bo akurat byla na zakupach bo musiala kupic pare rzeczy do domu i uwierzcie mi , ze okolo 5 minut stala w sklepie i liczyla , ktora paczka papieru toaletowego sie lepiej oplaca , wychodzi najtaniej kuzwa normalnie mi rece opadly i nie potrafilem sobie tego wyobrazic jak to mozliwe przeciez taka rzecz , artykul to cos co jest potrzebne a nie jakas zachcianka nie wiadomo na co , nic tylko usiasc i plakac.
  4. marcin9680 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    znam ludzi którzy za pół tej kasy umieją sobie poradzić ale wiadomo jakie to życie Wiadomo mozna z wielu rzeczy zrezygnowac , jak jestes sam itp. ale jak masz juz rodzine to inna sprawa. Miesiac temu starcilem prace i dosc dlugo nic nie moglem znalesc i pewnego dnia Moj 5-cio letni syn jak sie o tym dowiedzial , ze juz nie pracuje to zapytal sie mnie doslownie "tato a czy na Swieta nie bede chodzil glodny" , jak sie slyszy cos takiego z ust wlasnego dziecka to wszystko by sie zrobilo aby tylko do tego nie dopuscic dlatego raczej dlugo do Polski nie zawitam na stale.
  5. marcin9680 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Najpierw trzeba miec zeby pic kuzwa ja juz nie pamietam kiedy ostatni raz pilem poza woda oczywiscie
  6. marcin9680 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Jakis czas temu myslalem o poworcie do kraju , ziemie tam mam i czeka az sie dorobie zeby siebie kiedys dom postawic to sobie pomyslalem , ze poszukam pracy i zajrzalem na oferty pracy w "zatrudniaku" i najlepsza placa to bylo 2100zl brutto , czyli jak zyc sie pytam ? samo wynajecie dwu pokojowego mieszkania w 10-cio pietrowym molochu w Gorzowie Wlkp to koszt okolo 1200zl - 1300 + oplaty a gdzie reszta , inne rachunki , wyzywienie , ubranie , szkola itp. rzeczy , kuzwa nic tylko krasc bo inaczej to sie chyba tam nie da przetrwac.
  7. marcin9680 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Praca w Polsce nic nie mow , jeszcze przed wyjazdem w 2001r. pracowalem na stacji paliw PKN Orlen i miesiecznie robilem miedzy 300 a 340h za 800zl + 100zl od szefa stacji abym nie odszedl z pracy i tak rok czasu a pozniej jako kierowca / dostawca czyli pierwsza praca od 00:00 do 13tej popoludniu za 550zl tygodniowo i wszystkie koszta utrzymania auta na Moj rachunek a dwie godziny pozniej kolejna praca do 21:00 wieczorem za 50gr za kilometr. Nigdy wiecej
  8. marcin9680 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    no to tez nie zle , czas zapier.... nawet nie wiem kiedy to zlecialo. Ja w ostatniej pracy bylem 7 lat i tyle samo na jednym i tym samym stanowisku
  9. marcin9680 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    pewnie z 3lata:decayed: W Czerwcu minelo 9 lat
  10. marcin9680 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Jest Hilti to będzie grubo Siemka , a HILTI to jakis chinczyk czy cos porzadnego ? pytam bo to Moj pierwszy dzien w nowej pracy i doslownie w ciagu dwoch dni zarznolem w firmie dwie szlifierki kontowe HILTI i powiedzieli mi , ze zwierzak jakis kur....a ze mnie jest i ze juz mi zadnego narzedzia do pracy nie udostepnia kątowe jak już Hilti to firma europejska, produkowana też w Chinach jak wszystko Górna półka, prawie sam TOP. Na budowach na których pracowałem używany był tylko sprzęt tej firmy. Dzieki i sorki za blad ale juz czlowiek polszczyzny zapomina zwlaszcza ortografii
  11. marcin9680 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Jest Hilti to będzie grubo Siemka , a HILTI to jakis chinczyk czy cos porzadnego ? pytam bo to Moj pierwszy dzien w nowej pracy i doslownie w ciagu dwoch dni zarznolem w firmie dwie szlifierki kontowe HILTI i powiedzieli mi , ze zwierzak jakis kur....a ze mnie jest i ze juz mi zadnego narzedzia do pracy nie udostepnia
  12. marcin9680 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    no te brazylijskie dupcie chetnie by
  13. marcin9680 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    To jakis chinol AUDI A4 / S4 7" GPS SAT NAV DVD MP3 iPOD BLUETOOTH DIGITAL TV DVB *NEW UK* | eBay ---------- Post dopisany at 22:32 ---------- Poprzedni post napisany at 22:31 ---------- Z paska wyglada podobnie LATEST 2013 VW RNS 510 LED L H10 sat nav navigation Golf Passat Touran Scirocco 0628586718081 | eBay
  14. marcin9680 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Witam! Pany Szanowne potrzebuje znac numer czesci a mianowicie poduszki silnika z czujnikiem do A4 B7 BRE ? Z gory dziekuje
  15. marcin9680 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Kolego numer uszczelki pod pokrywe zaworow to: 038 103 483D AWX/AVF
  16. marcin9680 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ja po takiej naprawie pojezdzilem tylko rok czasu i wkoncu zmuszony bylem wymienic na nowy caly mechanizm. Mimo nowych oringow , oczyszczenia wszystkiego i nalozenia swiezego smaru to juz nie bylo jak ori i tak woda zaczela tam podciekac i robic spustoszenie. Teraz nowki smigaja az milo , nic nie piszczy i nie skrzeczy tak wiec kolego zycze powodzenia w naprawie
  17. marcin9680 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Jak by nie patrzec to prawdziwe Reality Show
  18. marcin9680 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    A na kanale POLSAT 2 z zycia wziete kazdego Polaka czyli "Swiat wedlug Kiepskich"
  19. marcin9680 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    A zapowietrza sie. Jak odpali chodzi rowno czy go telepie jak by byl zapowietrzony Jak z foltrem paliwa pod caga podpinany ? Sent from my телефон VAGa nie podpinałem, bo nie mam jak (brak baterii w lapku), zresztą nie wiem, czy bym się połączył swoim kablem Tak w ciemno to tylko filtr paliwa wymienić można na szybko no nie? Może coś z kątem wtrysku? On tak od dawna miał, ale dzisiaj rano już kompletnie padł. Rano odpalił, pochodził z 10 minut i zdechł. Jak odpala to nie zauważyłem żeby kopcił. Ja podobne cyrki mialem z odpalaniem jak mi kompletnie padl pompowtrysk czyli tez dlugo trzeba bylo krecic az zaskoczyl i czasami silnik pochodzil pare minut i gasl. A moze to pompa vacum
  20. marcin9680 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    moze mata poszla Jo ok zgodzil bym sie z Toba kolego ale dlaczego na zadnym z dwoch kabelkow podlanczanych do maty grzewczej w szkle nie ma napiecia ? Bo jest obwod otwarty. Jak sie zamknie obwod szklem to wtedy podaje prad. Sprawdz obwod szkla lusterka tej maty Sent from my телефон ok kumam kolego co piszesz a jak sprawdzic ten obwod maty grzewczej ? Miernikiem. Sent from my телефон ok bede cos dzialal , biegly w operowaniu miernikiem nie jestem ale zobacze moze sie uda sprawdzic
  21. marcin9680 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    moze mata poszla Jo ok zgodzil bym sie z Toba kolego ale dlaczego na zadnym z dwoch kabelkow podlanczanych do maty grzewczej w szkle nie ma napiecia ? Bo jest obwod otwarty. Jak sie zamknie obwod szklem to wtedy podaje prad. Sprawdz obwod szkla lusterka tej maty Sent from my телефон ok kumam kolego co piszesz a jak sprawdzic ten obwod maty grzewczej ?
  22. marcin9680 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    moze mata poszla Jo ok zgodzil bym sie z Toba kolego ale dlaczego na zadnym z dwoch kabelkow podlanczanych do maty grzewczej w szkle nie ma napiecia ?
  23. marcin9680 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Pany co moze byc powodem , ze jedno z lusterek bocznych przestalo grzac ? Drugie lusterko grzeje normalnie , tylna szyba rowniez , elektryczna regulacja lusterek dziala w obu lusterkach. Po wyjeciu szkla sprawdzilem przewody probnikiem do pradu i na zadnym z tych kabelkow nie ma napiecia Ktos sie orientuje co to moze byc ? prosze o pomoc.
  24. marcin9680 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Pany moze ktos ma na sprzedaz ten gabkowy wklad siedziska do fotela pasazera typu "sport" lub S-Line do B6/B7 ??
  25. marcin9680 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    To jest numer gumy na stabilizator np RS4 ale do B6 tez pasuje jak srednica stabilizatora to 29mm 4D0 411 327Ja to numer lacznika do stabilizatora 8E0 411 317/318 Jak sie myle to niech mnie ktos poprawi

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.