-
Oring pomiędzy silnikiem a dostawką silnika
Oring to 50x4 taki sam jak do termostatu Oring to 50x4 taki sam jak do termostatu
-
Prośba o analize logów !
Prośba o analize logów : http://vaglog.pl/log_262631.html http://vaglog.pl/log_262636.html http://vaglog.pl/log_262635.html http://vaglog.pl/log_262634.html http://vaglog.pl/log_262633.html http://vaglog.pl/log_262632.html
-
[ALL B5] Montaż 2 dodatkowych wskaźników - ładowanie + temperatura oleju
może ktoś odświerzyć temat ? bo nie ma zdjęć
-
Wymiana uszczelki . POMOCY !
Witam jak wymienić uszczelke pod elementami zaznaczonymi strzałką ?? Czy jak rozkrece to to nie rozsypie sie coś ?? Prosze o pomoc !!! Dzieki. https://imageshack.us/i/p3QmOqvcj https://imageshack.us/i/p7cve6Wyj
-
Jaki płyn do układu wspomagania ?
Witam kupilem płyn LHM Total ale nie ma tam słowa PLUS czy to jest to samo ??
-
POMOCY! centralny zamek
Witam mam taki problem gdy zamykam auto z pilota lub z kluczyka to gdy tylko auto sie zamknie to odrazu centralny odbija i otwiera dzwi ? Co moze być przyczyna ? A i gdy nacisne pedał hamulca i gdy go puszczam to słysze jak pracuje pompka centralnego zamka sama sie włącza . .
-
Dorobienie kluczyków KOMPLET. Kodowanie, adaptacja, dodawanie pilota, IMMO, PIN, pompka centralnego zamka.
Witam gdzie dostane taki grot 51mm ??
-
Podłączenie sterownika centralnego zamka w Audi A4 B5
Witam ma audi z 1999r podłaczyłem wszystko zgodnie z instrukcja i gdy otworze auto z pilota to automatycznie otwiera sie bagaznik ( w sesie ze otwiera sie tak jak bym nacisna przycisk styłu na klapie ) gdzie jest przyczyna ?. prosze o pomoc .
-
Pomocy . kabel otwierania tylnej klapy
jutro zabieram sie za robote i napisze czy wyszlo
-
Pomocy . kabel otwierania tylnej klapy
czyli jak podam napiecie na pin 7 to klapa otwozy sie ?
-
Pomocy . kabel otwierania tylnej klapy
Nie na tej centralce co mi padła nie było a w tym jest taka opcja otwierania klapy z pilota . Pomoże ktoś ?
-
Pomocy . kabel otwierania tylnej klapy
Witam założyłem sobie centralke i do pełni szcześcia potrzebuje jeszcze otwieranie tylnej klapy z pilota . moje pytanie który to kabel od otwierania tylnej klapy i gdzie go znajde . Z góry dzieki
-
Wymiana rozrządu czy coś więcej w 2.5TDI?? by krzysiekgoz
Witam ma ktoś opis jak zmienić rozrząd w 1.9 tdi 90km ??
-
Pukające amortyzatory tył.
Witam ja nie na temat ale mam pytanie jak założyć nowy temat bo jestem nowy i niewiem
jacoxd11
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta