Treść opublikowana przez michu93
-
System operacyjny Android
Dzięki, tak też się dzieje. A czy jeśli aplikacja czy gra jest do pobrania za free to przy uzytkowaniu tych aplikacji możliwe że będą pobierane jakieś opłaty? Transfer danych dalej wyłączony, tylko wifi.
-
System operacyjny Android
Android jest naprawdę przyjemny w uzytkowaniu ale mam pytanie jak sobie skombinowac jakieś gry? I w co warto sobie telefon doposazyc? ---------- Post dopisany at 08:30 ---------- Poprzedni post napisany at 08:24 ---------- Aha jeszcze mam pytanie jeśli jakąś gra potrzebuje pełnego dostępu do internetu a transfer danych mam wylaczany i korzystam z wifi to taka gra bedzie działać czy nie?
-
Dziwnie objawy wspomaganie.
no właśnie chodzi o to, żeby nie wymieniać pokolei płynu nie ubywa, ale nie wiem, kiedy był wymieniany, może wymienię sobie to zobaczymy
-
Dziwnie objawy wspomaganie.
u mnie zauważyłem też problem, ogólnie wcześniej pasek mi się przycinał to kilka dni temu wymieniłem, ale teraz mam problem, że podczas zabawy na śniegu zauważalnie czasami kiera ciężko idzie, tzn tak z 3/4 obrotu jest ok, a później jakby wspomagania nie było, nie za każdym razem tak jest, ale bywa, ostatnio aż mnie obróciło, bo nie mogłem okręcić kierą. martwię się, że przy wpadnięciu w poślizg nie będę mógł czasami opanować auta z wiadomej przyczyny a jeżdżę w 5 osób... i pytanie - czy to maglownica i jak mogę sprawdzić te gumki? oprócz tego objawu innych nie ma - kiera sama się nie obraca, wraca na swoje miejsce itp. czy może podciśnienie może mieć wpływ na to? wężyk, który idzie do pompy np?
-
System operacyjny Android
Siema. Panowie używam sony xperia j i ogólnie jestem zadowolony ale czy np jak wlacze fb to jakość Zdjec jest dobra ale jak wlaczam zdjęcia Żeby na całym ekranie zobaczyc To już jakość jest średnia i zastanawiam się czy można to jakoś zmienić?. I zastanawiam się czy można skalibrowac ekran bo wydaje mi się że nie raz średnio trafiam ;p
-
[ALL B5] B5FL AVANT prawie US na sprzedaż.
też się teraz zastanawiam
-
[ALL B5] B5FL AVANT prawie US na sprzedaż.
a ja u Ciebie luz, tylko wcześniej telefon
-
[ALL B5] B5FL AVANT prawie US na sprzedaż.
wyraźna różnica w czasie : Thumbup1: dobrze to wyszło
-
[ALL B5] B5FL AVANT prawie US na sprzedaż.
ale koza tablica wyyebana
-
System operacyjny Android
J ma tą samą wersję androida co S? Bo w S mi się cholernie podobało
-
System operacyjny Android
panowie, zdecydowałem się na większy abonament, bo po przemyśleniu wszystkiego wychodzi, że i tak musiałbym za niedługo zwiększyć abonament. i teraz decyzja ostateczna - waham się pomiędzy LG L7 oraz Sony Xperia J. Co waszym zdaniem lepsze?
-
[ALL B5] B5FL AVANT prawie US na sprzedaż.
wygląda zayebiście kończ i wrzucaj do auta
-
Dragon Green TDI by michu93.
Nowe radyjko Sony CDX-GT620U Ogólnie całkiem fajne radio, skoro ustawień, sterowanie subem, 2 x rca, tylko wysokie tony są bardzo ostre Teraz będzie trzeba głośnikami się zająć.
-
Dragon Green TDI by michu93.
wczoraj okleiłem halogeny żółtą folią (dzięki kaju ) drugie zdjęcie w trybie nocnym, dlatego tak mocno oświetlone, w rzeczywistoście świeci mniej więcej jak normalne. ---------- Post dopisany 25-12-2012 at 21:23 ---------- Poprzedni post napisany 21-12-2012 at 14:33 ---------- no to prace nad oświetleniem zakończone: postojówki w migaczach muszę tylko nowe żarówki skompletować ---------- Post dopisany 24-01-2013 at 12:44 ---------- Poprzedni post napisany 25-12-2012 at 21:23 ---------- katalizator OUT mój mechanik twierdzi, że dosyć mocno zasyfiony już jest. nie wiem czy jest różnica, bo nie mam gdzie sprawdzić, ale muszę go trochę wkońcu przegonić, bo przy depnięciu w gaz robi się trochę czarno za mną... Wiem, że w środku syf, ale nie mam kiedy go ogarnąć poprostu ---------- Post dopisany at 18:11 ---------- Poprzedni post napisany at 12:44 ---------- Małe zakupy: -pasek wielorowkowy alternatora -pasek klinowy wspomagania -preparat do czyszczenia deski i plastików matowy -mikrofibra Jutro wymiana pasków Nie wiem czy do tego nie dojdzie rolka altka albo napinacz, to się jutro okaże ---------- Post dopisany 01-02-2013 at 15:20 ---------- Poprzedni post napisany 24-01-2013 at 18:11 ---------- Mała przymiarka felg jakiś aftermarketowych Ogólnie nie będą jeździmy razem ze mną, ale mówię, przymierzę sobie ---------- Post dopisany at 19:15 ---------- Poprzedni post napisany at 15:20 ---------- Podświetlanie w nogach po otwarciu drzwi: biały zimny led
-
System operacyjny Android
Może ktoś szuka telefonu - właśnie przyszedł dzisiaj do taty Sony Xperia S i jest na sprzedaż - oczywiście NOWY Wszystkie pudełka, papierki, no tak jak go przysłali + etui, które zamówił dodatkowo.
-
Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
wczoraj siedzę w szkole a tu słońce wyszło no mówię, nie utargam w tej szkole... i pojechałem paździerza umyć przy okazji wysprzątałem, ahh jak dobrze tak po w miarę suchej drodze jeździć
-
Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
ja chyba letnich jeszcze nie założę, bo mam zamiar je sprzedać i kupić jakiś komplecik
-
Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
u mnie już po imprezie. śniegu nie ma, deszcz zacina niech idzie wiosna, już bym umył paździeża
-
System operacyjny Android
a powiedzcie mi jeszcze, bo tata sobie zamawia sony xperie s - co o tym powiecie?
-
System operacyjny Android
ace 700zł, ace II 800, raczej nie wydam w tej chwili więcej niż max 200zł. A abonamentu też teraz nie mogę wziąć większego niż 40zł. Chyba, że się jeszcze wstrzymam do wakacji to wtedy bym coś ogarnął.
-
System operacyjny Android
nie no, chcę się zadomowić w Plusie i biorę w abonamencie A jeszcze ewentualnie jest galaxy mini 2 ale ni uja mi się nie podoba...
-
[ALL B5] A4 b5 fourious
o koorwa ale szopka, odrazu mi humor poprawiło weźcie mi powiedzcie, że to jakiś styczniowy prima aprilis czy coś
-
System operacyjny Android
kurcze, do L7 musiałbym spooro dopłacić... ale dzięki za pomoc ---------- Post dopisany at 17:37 ---------- Poprzedni post napisany at 17:29 ---------- z xperii to tipo tylko, bo do J już też musiałbym sporo dopłacić. na s advence też mnie nie stać ogólnie nic ciekawego, a dopłacić też dużo nie mogę... Z samsunga to jedynie co by mnie zaciekawiło to wave y.
-
System operacyjny Android
panowie, jeśli mogę tu zapytać to co sądzicie o LG L5? Chcę telefon z androidem i w zasadzie to mnie tylko zainteresowało. Ewentualnie jak się nie uda to L3. Mam jeszcze Galaxy ace II ale dla mnie ten telefon to tragedia, jeśli chodzi o wygląd... Czy ktoś używa i jak tam ten system śmiga?
-
Honorowe krwiodawstwo
Ja także mogę się pochwalić Co prawda byłem dopiero 2 razy, ale mam zamiar oddawać dalej