Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

michu93

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez michu93

  1. odpitolcie się od dizli
  2. ma być dobrze i oryginalnie, a nie, aju powie jakie graty to zaraz pół forum będzie jeździć na tym samym.. a to magiczna bariera 200 kuni w tdi
  3. jakie audi wychodzilo na takich kółach?
  4. to przykręć na dwie paskudne śruby
  5. zazdroszczą
  6. i tak trzymać
  7. haha - ja nie muszę jeszcze...
  8. aju kosztów nie liczy, jak za klapę US potrafił wydać ponad 2 kafle...
  9. nie wiem czy sobie tego życzysz :gwizdanie: zapro poleciało
  10. aha no tak, zapomniałem to zapodaj jakieś foto z prac chociaż
  11. aju - bix też nagrałbyś filmik jakie ma dojebanie teraz p.s. ostatnio podesłałem kumplowi stronkę na FB "OS Concepts" i był tam twój profil. Przysłał mi z dopiskiem: "o k**wa"
  12. tak tak osobiście kocham ten kawałek tak samo jak inne te starsze a tutaj sam vocal:
  13. bo tu mamy polskę i tak można zrobić ale jak w DE jest podatek wysoki od diesela to to auto robi duże przebiegi, bo musi się opłacać. mnie osobiście żaden przebieg nie przeraża noo.. 700kkm no już dużo i jest się czego obawiać ale autem z przebiegiem ok 550-600kkm zrobiliśmy zagraniczną trasę 2kkm bez najmniejszego problemu i samochód był deptany pod 200
  14. ragga - w niemczech już kręcą i picują i nie chodzi mi o turków.. to wszystko nie dzieje się tylko w Polsce, bo to jest ogólnodostępne, tylko u nas to działa na wielką skalę. w niemczech wcale nie są auta takie kolorowe. tam też są wypadki, też mają lipnych fachowców, też im się auta psują.. ale jak od niemca to napewno dobre auto.
  15. ja też preferuję alpinkę ale kumpel woli blisko i żeby miało bajery ale nie nazywało się clarion i inne wynalazki
  16. elegancko
  17. narazie odpada, bo nie chce opuścić
  18. nie chcę kupić tego samochodu, czytajcie ze zrozumieniem. zresztą nie miałbym sumienia, żeby ludzi tak załatwić. Co do sądu to mogłoby się to inaczej skończyć, gdybym zagrał rozmowę. Babka powiedziała, że umyślnie wpisała taką cenę do aukcji Zaraz piszę pisemko do allegro. Dzięki za pomoc i pozdrawiam! Można zamykać!
  19. Wiem, ja bym może latał ale tata nie ma czasu na takie latanie...
  20. Witam! Tata w poszukiwaniu samochodu natknął się na Golfa III za 4zł, dużo się nie zastanawiając kliknął "kup teraz". (link do aukcji http://allegro.pl/samochud-i1454243107.html ). W opisie aukcji jednak pisało "4.000zl. cena do negocjacji". Zadzwonił do Pani i ona twierdząc, że i tak mu sprzeda ten samochód za 4000zł twardo stała przy swoim i wymyslała teorie, że często tak robi. Następnie ja do niej zadzwoniłem i tłumaczę jej, że sprawa miała wyglądać inaczej, że chciałem jej przedstawić co może ją w takich przypadkach spotkać twierdziła, że kiedyś sama kupiła mieszkanie warte 150 tysięcy w warszawie za 1zł. Mówię jej, że takie aukcje się zdarzają ale są mimo, że to wbrew regulaminowi, są kończone po za allegro. Druga sprawa mówię jej, że w takim przypadku allegro może ją pozwać o oszustwo ich firmy? Mówię, że w ten sposób omija prowizję odprowadzaną do allegro i może mieć kłopoty. Ale mniejsza. Końcowe zdanie: "kupuje pan czy nie?" mówię, że nie. Do widzenia. I teraz: taki zakup to jednak umowa zobowiązująca. Nie chciałbym, żeby tym samochodem były popełniane przestępstwa itp, lub gdzieś był zostawiony a składka ubezpieczeniowa, lub jakieś inne przestępstwa kierowane do mnie, ze względu na to, że wg. allegro jestem nowym właścicielem samochodu od dnia dzisiejszego. Jak to ładnie rozwiązać, żebym mimo wszystko nie był nowym właścicielem samochodu?
  21. ok. w takim razie czekam aż koleś mi nr telefonu przyśle i będę dzwonił. dzięki.
  22. znajomu ma sharana z taxi, przemalował, ma przebieg ponad 600kkm, śmiga na niemcy i nie chce innego auta. zresztą, takie tematy jak ten to mi na psychę walą.. dobrze tylko, że tu się nie wypowiadają tacy co mają pewne stuprocentowe niekręcone 15 letnie tdi z przebiegiem 180 z książką...
  23. za 400zł brał bym od razu ładnie komponuje się w audi a i technicznie dobre jakościowo no raczej się w audi nie komponuje, bo świeci na niebiesko, ale to do toledoo ii kumpla. jemu nie zależy, ale żeby dobrze grało

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.