Treść opublikowana przez michu93
-
[B5 1Z] A4 TDi
troszkę takie smieszne kurcze ori to ori... mimo wszystko ja bym wyrezał halo w przedlifcie bez większych problemów
-
[ALL B5] Co to za kostka? (centalny zamek)
ok, dzieki za info
-
[ALL B5] Co to za kostka? (centalny zamek)
właśnie pilot jeden jest - scyzoryk i nie działa. też mi to tak wygląda.. dałoby może radę dopasować sterownik?
-
[ALL B5] Co to za kostka? (centalny zamek)
Centralny zamek nie działa, prawdopodobnie popmka wysiadła, bo nie ładnie pracuje. Ale po wyciągnięciu pompki i kabli znalazłem taką oto nie podpiętą kostę jak na foto. Czarna kostka jakby przejściowa z napisem FUSO oraz biała kostka z której dodatkowo wychodzą dwa kable zaizolowane. Ktoś mi powie do czego to może być?
-
[B5 1Z] A4 TDi
Michu czy my o czyms nie wiemy? :gwizdanie: możliwe, możliwe
-
[B5 1Z] A4 TDi
ślepy raczej szuka na gwałt halo :gwizdanie: tak ale z polifta, razem ze zderzakiem a widziałem u niego takie mniejsze podróbki.
-
[B5 1Z] A4 TDi
nic nie kombinuję [br]Dopisany: 19 Sierpień 2010, 23:47_________________________________________________slepy - gdzieś czytałem, że masz jakieś halo do a4 - podeślij info na PW
-
[B5 1Z] A4 TDi
no, ino brać a ja mam w a4 podłokietnik i jest za***iście :gwizdanie:
-
[C5 AFN] Polerowanie kloszy lamp przednich.
dobra robota, ja bez papierów wypolerowałem i było git druga sprawa, to ciekaw jestem właśnie jak z trwałością tego, bo czeka na mnie bmw e46 z takimi kloszami i nei wiem czy tylko polerować czy papierami też bawić się..
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
Ford Country Squire ?[br]Dopisany: 18 Sierpień 2010, 21:32_________________________________________________albo Ford LTD country
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
użytkownik 1991kamil ostatnio aktywny był 28.07.10.. ale to jest to auto wrzucasz następne
-
[B5 1Z] A4 TDi
masz slepy - kup całe zmień tapi i sprzedaj za tyle co kupiłeś: http://moto.allegro.pl/item1193476269_audi_a4_s_line_avant_klimatronik.html
-
[B5 1Z] A4 TDi
swap? i co będzie? awx?
-
[B5 1Z] A4 TDi
taa recaro w półskórze sama szmata też mogłaby być ale skóra to nie :gwizdanie:
-
[B5 1Z] A4 TDi
ee tam slepy - powiem ci coś. ja się właśnie w takim audi a4 zakochałem - bez bajerów, bez klimy, zwykła kiera - zwykły golas potocznie mówiąc. to dla mnie jest to auto które tak ubustwiałem a nie jakiej gówna i pierdółka na desce. i było mi z tym dobrze, puki nie trafiłem na to forum. teraz wiem, że chciałbym mieć takiego golasa w środku, ale chciałbym też mieć super wypas z recaro w tipie.. i wiem, że z tym i tym będzie mi źle.. mógłbym nie kupować nigdy a4 i ominąć ten problem ale będzie mi wtedy źle, że nigdy takiego auta nie miałem..
-
[B5 1Z] A4 TDi
nie no napewno nie... z zewnątrz jest gorzej
-
[B5 ALG] audi A4 2.8 V6 30vquattro
passaty z zielonym podświetleniem były do 1997r albo 98 a golfów IV cabrio jest dużo.. ale dla mnie to golf 3
-
[B5 1Z] A4 TDi
:gwizdanie: slepy - walnij no jakąś fotę środeczka
-
[B5 1Z] A4 TDi
to ty się nie czysto wypowiadasz wojcu slepy - od czego ten podłokietnik?
-
[B5 1Z] A4 TDi
ona ma rursko? to jakaś transwestyta
-
[B5 1Z] A4 TDi
tak se muf..
-
[B5 1Z] A4 TDi
co za frajda z postawienia dobrego auta w garażu? to tak jak znaleźć wymarzoną laskę i nigdy jej nie puknąć. :gwizdanie:
-
[B5 1Z] A4 TDi
- [B5 1Z] A4 TDi
w dodatku - bądź hardcorem i wyrezaj klimatronik- [B5 1Z] A4 TDi
slepy - zostaw elektrykę i rezaj klimkę chociaż z drugiej strony to ta konsola z pokrętłami coś w sobie ma - [B5 1Z] A4 TDi