Treść opublikowana przez michu93
-
[ALL B5] [ALL B5] A4 by Cypis :)postojówki US str.65
lipa.. kup dizla
-
[ALL B5] [ALL B5] A4 by Cypis :)postojówki US str.65
no golf zostaje, bynajmniej narazie - chyba, że ktoś da 2 koła ale sprawuje się dobrze, w tygodniu, może nawet jutro reg. gazu - kilka nowych fotek i niech jeździ. ja i tak auta na 18 nie będę kupował. będę jeździł tym co starszy kupi -pasek, audi i luz
-
Aparat do 600zł
Wiem, że cena była wyższa, ale brałem go w ratach u nas na 0% (bo procent jest wliczony w cenę :gwizdanie: ).. potrzebne było kilka gratów AGD na już a nie było czasu ganiać do ostrowa czy do wrocławia, więc aparat wziąłem dodatkowo
-
[B5 1Z] A4 TDi
a możesz mnie oświecić, dlaczego poliftowe kratki nie pasują? przecież kształt jest chyba ten sam, a pionowe podpórki można wyciąć
-
[ALL B5] [ALL B5] A4 by Cypis :)postojówki US str.65
ale będę myślał co i jak bo trzeba to wykombinować [br]Dopisany: 11 Sierpień 2010, 22:54_________________________________________________ i już więcej nie otwieram tematu o nowym aucie
-
[B5 1Z] A4 TDi
kurde slepy -brakuje ci halo... a takie ładne miejsce tam masz
-
[ALL B5] [ALL B5] A4 by Cypis :)postojówki US str.65
jest i michu co do wojtuś twojej roboty, to kurcze chyba źle masz aparat ustawiony bo nie widzę tego światła na mieszku... ale za to ja dziś sobie sprawiłem funkiel nówkę i zdjęcia strzelam wszystkiego a co do lampki, to niestety ale od godziny 18 nie mam już w czym grzebać.. :gwizdanie: i pewnie dłuugi czas tak zostanie a i ja te przyciski miałem w passacie inaczej niż jest w audi.. inaczej ikonki namalowane.
-
Aparat do 600zł
ja mam starszy model-super aparaty będziesz zadowolony mimo wszystko stary aparat też naprawię.. miał 6.0MPx i wg. mnie nie ma prawie różnicy między tym co ma 12.1MPx. no ale to nie od tego zależy jakoś fotek flesz lepszy, nie ma opcji typowego makro, ale można dostosować ostrość. pokażę kilka fotek w odpowiednim wątku później ale folmy są chyba bez dźwięku...
-
Aparat do 600zł
a jeszcze może mi powiesz, na co zwrócić głównie uwagę przy zakupie? [br]Dopisany: 10 Sierpień 2010, 22:41_________________________________________________wybór padł na SONY DSC-S2100 :gwizdanie: fajnie fotki strzela, mało opcji manualnych jest w porównaniu do mojego panasonika poprzedniego, ale ma jakieś unowocześnienia jak wykrywanie twarzy/uśmiechu. 460zł zapłaciłem w sklepie bez karty pamięci - bo mam swoją.
-
Aparat do 600zł
Siemaneczko! Jaki byście polecili aparacik w cenie ok. 400zł? szukałem tematu i było do 500zł ale z poprzednich lat tematy.. Lubię pstrykać fotki, makro itp, większość fotek za dnia ale zawsze mi brakowało dobrego flesza, więc i on by się w miarę dobry przydał. miłoby było jakby była funkcja kamery z głosem ale niekoniecznie kurde znalazłem wątek podemną :gwizdanie: no ale za późno.. mimo wszystko proszę o pomoc Mała zmiana - cena do 600zł.
-
Czym jezdziłeś, zanim kupiłeś Audi?
Taa, pewnie, utrzymanie, ubezpieczenie nic nie kosztuje, po prostu można se zmieniać na tą samą cene bez kosztow, sorry ale nie pieprz banialuków a to jak sprzedaż za 5000 i kupisz za 4000 to nie ma na ubezpieczenie? no może nie..
-
Czym jezdziłeś, zanim kupiłeś Audi?
zarabianie nie ma nic do zmian aut przecież. można zmieniać auta w tej samej cenie. nie wiem czemu ludzie z tego taki problem robią..
-
[B5 1Z] A4 TDi
:gwizdanie:
-
TV Schneider Colorado - brak dźwięku na analogowej antenie.
Witam! Kupiłem sobie nowy telewizor a stary (Schneider Colorado plus HiFi) dałem babci. Telewizor ma już 19 lat ale u mnie śmigał idealnie do końca na eurozłączu - pod cyfrowy polsat. wcześniej działał na zwykłej antenie i również bez zastrzeżeń. Ale po podłączeniu tv u babci na zwykłą antenę obraz jest a nie ma dźwięku. myślałem, że może coś zdążyło się popsuć ale przeniosłem spowrotem do siebie i pod cyfrowym polsatem działa. co zrobić?
-
[B5 1Z] A4 TDi
chcesz miec dwie? jaki pazerny od przybytku głowa nie boli
-
Czym jezdziłeś, zanim kupiłeś Audi?
Przedstawię wam zestawienie furek starszego -Syrena 105 żółta -Warszawa 232 biała dolnozaworowa -Warszawa niebieska 232 1962 silnik górnozaworowy 4 biegowa -Syrena 105 biała -Zaporożec ciemna zieleń -Fiat 125p kombi czerwony -Fiat 131 1,6 wiśnia kolor -Nissan Sunny 1,6 czerwony 3 drzwiowy -Alfa Romeo nie pamiętam modelu rok 1989 silnik 1700 czarny metalic -Mercedes 190 silnik 2000 benzyna rok 1989 kolor czarny -Mercedes 124 sedan 300 Diesel rok 1989 brązowy -Honda Civic 1990r coupe silnik 1500 kolor myszka metalic -Mazda 323 silnik 1800 czerwona rok 1993 -Opel Vectra silnik 1400 (rzadko spotykany) sedan granatowy met rok 1989 -Ford Econovan 3 osobowy biały -Mitsubishi L300 biały 7 osobowy -Subaru Justy 4x4 rocznik 1988 7 osobowy -Audi 100 rok 1982 kolor wiśnia silnik 2300 -VW Sirocco silnik 1800 niebieski rok 1986 -Renault Laguna 1.8 czarna 1994r -Lancia Delta 1994 czerwona 5 drzwiowa silnik 1800 HPE -Toyota Previa rok 1992 wiśnia metalic silnik 2500 7 osobowy -Opel Vectra 1991r sedan silnik 2,0/1.8 -Opel Vectra 2.0 1988r sedan -Citroen Xantia 1.8 1994r -Mercedes 190 2.3 z gazem -Ford Escort 1.4 1992 - Opel Vectra 1.6 1989 -Opel Vectra B 1.7 TD Isuzu 1996r -Audi A4 1.9 TDi (1Z) 1995r -znowu Audi A4 1.9 TDi (1Z) 1995r -Audi a4 1.9 TDi AFN 1996r -VW Golf mk2 1.8 fioletowy 1989r -VW Passat 1.9 TDi AHU 1997r -Ford Fiesta 1.1 1992r -Audi A4 1.9TDI 1Z znowu -Audi A4 1.9TDI AHU 1996r -VW Golf mk2 1.6 automat 1984r -VW Passat 1.9 TDI AHU 1997r znowu -a co teraz będzie?
-
[B5 1Z] A4 TDi
to możesz mi oddać zieloną tak jak wojciu to zrobi za patent na podświetlane przyciski plakatówki a ja ją skończę na bank
-
[B5 1Z] A4 TDi
przy lampie? może coś nie tak ze ślizgiem?
-
[ALL B5] [ALL B5] A4 by Cypis :)postojówki US str.65
za patent? ok. jutro wyciągam lampkę z paska
-
[ALL B5] [ALL B5] A4 by Cypis :)postojówki US str.65
a ja jak wypier*olę patent, to będę go robił w każdym aucie a patent sprzedam i będę miał na a4 na osiemnastkę f*ck Yea.
-
[ALL B5] [ALL B5] A4 by Cypis :)postojówki US str.65
nie to nie nie no tak na serio to nie wiem jak to tam wygląda.. ale jakbym dorwał jakąś lampkę do rozkładu to bym coś wymyślił na bank
-
[ALL B5] [ALL B5] A4 by Cypis :)postojówki US str.65
nie.
-
[ALL B5] [ALL B5] A4 by Cypis :)postojówki US str.65
jasne, że mam.
-
[ALL B5] [ALL B5] A4 by Cypis :)postojówki US str.65
jak wy nie zrobicie to ja i tak napewno zrobię, jak tylko jakieś auto będzie na stałe, czyli pewnie moje za dłuuugi czas..
-
[ALL B5] [ALL B5] A4 by Cypis :)postojówki US str.65
slepy - rezaj podświetlenie przełączników