Treść opublikowana przez michu93
-
[ALL B5] [ALL B5] A4 by Cypis :)postojówki US str.65
ale tutaj miałem większą do twojej.. ale nie pamiętam już jaka to była
-
[ALL B5] [ALL B5] A4 by Cypis :)postojówki US str.65
ale po co dwie jak jedna robiła wystarczająca duży efekt?
-
[ALL B5] [ALL B5] A4 by Cypis :)postojówki US str.65
kurde, jednak też na środku robiłem sory za pomyłkę, ale teraz mam foto:
-
[ALL B5] [ALL B5] A4 by Cypis :)postojówki US str.65
bez dziury w dachy było ale dioda i tak była umieszczona z boku
-
[ALL B5] [ALL B5] A4 by Cypis :)postojówki US str.65
nie jest słabo, zrwóć uwagę, że foto jest robione przy oświetlonym wnętrzu. zresztą to ma być w miarę delikatne
-
[ALL B5] [ALL B5] A4 by Cypis :)postojówki US str.65
to było w starym pasku i mam teraz tylko takie foto: widać poświatę na mieszku i gałce jak znajdę zdjęcie lampki to wrzucę
-
[ALL B5] [ALL B5] A4 by Cypis :)postojówki US str.65
ooo, ale ja w pasku zrobiłem na jedną, owinąłem gumką która wystawała za diodę, żeby nikogo nie raziło i świeciło wyznaczonym torem i było ładnie widać
-
[ALL B5] [ALL B5] A4 by Cypis :)postojówki US str.65
co to jest?
-
[ALL B5] [ALL B5] A4 by Cypis :)postojówki US str.65
pokaż tooo
-
[ALL B5] [ALL B5] A4 by Cypis :)postojówki US str.65
a coś zmodził? [br]Dopisany: 09 Sierpień 2010, 22:44_________________________________________________a już wiem
-
[B5 ABC] Ceglasty metalik. Xenon/LEDy/17stka - 1 strona
alternatywa jest taka, aby samemu sobie wyrezać, ja już dwa razy tak zmodziłem
-
[ALL] Co to za felga?
nie wiem, ale pewnie gdzieś tak
-
[ALL] Co to za felga?
Rays Engineering VOLK Racing - TE37 http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=102027.msg1743778#msg1743778
-
[B5 AHH] Czarna perła 2000r. AHH + 216
I dlatego to powinna być pierwsza rzecz zmieniona w tym aucie Bardzo ładne autko Ja bym się tutaj zastanowił nad fotelikami do wnętrza, np. takie: http://allegro.pl/item1170472667_audi_a4_sedan_fotele_skora_boczki_komplet.html do tej beżowej skóry jeszcze beżowe fele 18-19" i wszyscy sikają
-
[B5 AHH] Czarna perła 2000r. AHH + 216
AHH są bardzo podatne na zwiększanie mocy auto piękne bo w moim ukochanym kolorze graty
-
Virtual Tuning - wasze prace
czym wy robicie te VT?
-
[ALL B7] Proszę o opinie nt. takich kółek.
felga wygląda fajnie i myślę, że nic im nie będzie przy w miarę normalnej jeździe
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
nie znam nazw modeli ale pokażę ci [br]Dopisany: 08 Sierpień 2010, 00:49_________________________________________________ i jeszcze jeden model, który jest moim marzeniem, ale widziałem je tylko raz i więcej nigdzie znaleźć nie mogę... a felga oczywiście w kolor - beż lub jakiś taki
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
felga od merca
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
Te co pokazałeś to 18 http://carphotos.cardomain.com/ride_images/2/4527/1261/23815630001_large.jpg http://carphotos.cardomain.com/ride_images/2/4527/1261/23815630002_large.jpg http://carphotos.cardomain.com/ride_images/2/4527/1261/23815630004_large.jpg http://carphotos.cardomain.com/ride_images/2/4527/1261/23815630010_large.jpg http://carphotos.cardomain.com/ride_images/2/4527/1261/23815630013_large.jpg http://carphotos.cardomain.com/ride_images/2/4527/1261/23815630016_large.jpg http://carphotos.cardomain.com/ride_images/2/4527/1261/23815630021_large.jpg http://carphotos.cardomain.com/ride_images/2/4527/1261/23815630027_large.jpg http://carphotos.cardomain.com/ride_images/2/4527/1261/23815630029_large.jpg Tu kilka fotek z różnych kątów na S4, co prawda lekki graficik jesli dobrze widzę ale wygląda calkiem korzystnie Toporek a nie myślałeś o nowym wzorze RS6? Takie jak ma miron? topor pisze 18-19" ale w 19" i tak nic specjalnego.. ale każdy ma swój gust :gwizdanie:
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
fajne, ale nic specjalnego
-
[INNE] Vw Passat b5 FL Highline
dokładnie
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
zdecydowanie lepiej :kox: widzisz kowi, wystarczy, że będziesz robił zdjęcia prawej strony
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
ale mimo wszystko tył siedzi... jak dla mnie to ładnie wygląda jakby przód był tak jak tył a tył jak przód
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
no nareszcie a zdjęcia to rzeczywiście dupowate