Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

tasior87

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez tasior87

  1. Wniesiesz coś konstruktywnego do tego tematu czy tylko będziesz pisać o zwieraczach i jebaniu ? Robiłem wcześniej rozeznanie poza tym forum i jakoś nikt nie pisał o dłuższych przewodach ani modyfikacji mocowania przewodu. Z tego co zauważyłem to inny jest kąt wyjścia przewodu z zacisku. Jeśli będzie powodować duże napięcie oplotu w ekstremalnych położeniach koła zostanie to poprawione. Auto będzie wisiało tydzień czasu na podnośniku ze względu na malowanie kilku elementów zawieszenia i zacisków więc będzie czas na ewentualne poprawki.
  2. Poluzuj gacie chłopie bo ewidentnie coś Cię gniecie. Napisalem chyba wyraźnie, że jeżeli będzie taka konieczność to mocowanie zostanie poprawione.
  3. Na grupie pisali mi, że oryginalna długość przewodu elastycznego jest wystarczająca. Jeśli będzie niedostateczna to wyprostuje mocowanie przewodu na zacisku.
  4. Z tego co widziałem to z tyłu zamiast dwóch elastycznych przewodów i jednego sztywnego na wahaczu zakładacie jeden długi oplot. Ja poszedlem w oryginał i mam 2 oploty i jeden krótki pośredni odcinek sztywny. Miałem ambitne plany na święta ale jak zwykle coś musi iść nie po myśli... Na chwilę obecną w aucie wylądowały nowe przednie wahacze. Była próba włożenia przednich hebli ale opór pojawił się w przewodach hamulcowych. Wstępnie umówiłem się już z warsztatem na wymianę hebli. Oni mają już sposoby na zapieczone śruby.
  5. Mam zamiar wymienić elastyczne przewody na oploty i chciałem się dowiedzieć co robisz jak nie idzie ruszyć normalnie tego polaczenia ze sztywnym. Ucinasz sztywny przewód hamulcowy i sztukujesz z miedziaka?
  6. Czego Dev nie możesz otrzymywać wiadomości Priv?
  7. Zaciski widzę, że po 100zł/szt. Po ile jarzma i w ogóle z jakich wersji silnikowych podchodzi ? Jakie to tarcze i za ile ? Dzięki. Za wnętrze to się będę zabierał jak założę już zawieszenie i hamulce. Dotarł już zestaw strong z colourlocka do kompleksowej regeneracji tapicerki skórzanej.
  8. Koła mam aktualnie schowane to te 13 mm tylko poprawi wygląd. Wraz z heblami wkładam całe zawieszenie przód i tył więc tak czy siak będę robił geometrię. Zostaje już jak jest. Najwyżej jak uda mi się upolować zaciski tył z S4 B6 to je założę. Na chwilę obecną nie trzeba mi nic większego. Oby tylko Dev nie wykrakał i nie było bicia na przednim heblu.
  9. Od czego tarcza 330? I jaki zacisk pod to ?
  10. Nie ja pierwszy robię to na adapterze i jakoś nie widziałem żeby ktoś szczególnie na to narzekał. Wiadomo, że najlepiej dla pewnosci warto unikać takich kombinacji ale w tym przypadku nie jest to możliwe. Wolałem założyć dystans, a mieć dla zapasu wiekszą i grubszą tarcze. Złożę to na czujniku zegarowym, odpowiednio dotrę tarcze i zobaczę. Może nie sprawdzi się twój czarny scenariusz. Już mi pisałeś o niejakiej konieczności przerabiania mocowań przewodów na zaciskach o których nikt nic nie wie.
  11. Poprawiłem sie bo chodziło mi o tarcze 360x34. Mam adaptery pod tarcze 13mm.
  12. 360x34 z A8 D3 4.2
  13. 360x34 z A8 D3 4.2
  14. Ostatnie zakupy już leżą w garazu: Kompletne zawieszenie przód Kompletne zawieszenie tył. Do całości brakuje mi jeszcze trzech śrub, których już nie idzie nawet dostać w ASO. W końcu udało mi się wyrwać do garażu. Pozostały mi do ogarnięcia przewody hamulcowe na zaciskach i można działać kompleksowo z przodem.
  15. Tak blisko to TBG też nie mam. Z założenia miała to być końcówka produkcji z jak najlepszym wyposażeniem. Jakimś orłem odnośnie czujników nie jestem, a schematu też nie posiadam. Miałem je seryjnie więc w temat się nie zagłębiałem. Jak będziesz potrzebował jakieś foto to mów. Popatrzę w aucie jak mam to u siebie zrobione. Mam nadzieję, że z hamulców będę zadowolony. Zaciski odebrane z malowania. Na chwilę obecną brak czasu na ich złożenie i założenie. Auto ma już założony magiel z małym nalotem. Niestety w dalszym ciągu słychać jakieś stuki :/ Podczas ustawiania geometrii przegladniete zostało całe zawieszenie. Padła decyzja o kompletnej wymianie zawiasu z przodu i z tylu. Szykuje mi się na święta grubsze posiedzenie w garażu.
  16. Ta tarcza nie ma grubości 32mm? Mam oslony z pontona. Poszły do malowania razem z zaciskiem.
  17. Zwrotnica z a6, a tarcza z czego ? Z a7?
  18. Zacisk odbieram dzisiaj z malowania Korci żeby to szybko założyć ale ciężko ostatnio z wolnym czasem. Tarcza duża więc będzie ciekawie wypełniać wnętrze koła. Miałem zabierać się osobiście również za wymianę magla ale w końcu zlecilem to mechaników.
  19. No to przespałem trochę temat. Jakoś nie obiło mi się o uszy, że klocki mają lipne. Myślałem coś o ferrodo, a na Ate to się trochę ostatnio rozczarowałem.
  20. SID się postarał i zrobił mi niezłego Mikołaja Dotarły kolejne puzzle do tej układanki. Przy okazji nakładania wosku podmieniłem kierunkowskaz bo ktoś wcześniej nieźle przydziadował. Złamał zatrzask i złapał go na jakąś czarną masę. Na koniec aktualne foto po częściowym odświeżeniu lakieru.
  21. Na pewno nie będzie się tak męczyć tarcza. Póki co zostaje jak jest. Zacisk z b6 jest ciężki do dostania, a na inne kombinacje już nie mam czasu i weny.
  22. Zostawiam swoje plus daje adapter od SIDa.
  23. Się zobaczy. Jak będzie kicha to będę szukał zaciskow z b6

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.