Treść opublikowana przez tasior87
-
Czy dostanę jeszcze gdzieś podszybie 8D1819401 / 402?
Coś udało Ci się znaleźć nowego czy ratowałeś się używkami ??
-
S4 B5 Avant 2001r. S4ntorinblau by Tasior
No właśnie się wpatrzyłem w te twoje zaciski bo pierwotnie myślałem, że to tylko kwestia wywiercenia płytkich otworów do wklejenia magnesów. No nic kiedyś przy okazji zrobi się taki bajer.
-
A4 B9 35 TFSI S-tronic Turbo Blue S-line 2020 Smerf by V-tech
Gdzie takie lego idzie dostać? Widziałem ostatnio takie serie z BMW i nie wiem czy to fejk czy jakieś zestawy limitowane.
-
S4 B5 Avant 2001r. S4ntorinblau by Tasior
Przy drugim podejściu udało mi się je od Ciebie otrzymać Jesli chodzi o zaciski to żałuje tylko, że wcześniej nie przypominałem sobie o blaszkach, które montujecie na front zacisku.
-
S4 B5 Avant 2001r. S4ntorinblau by Tasior
Kolejny mały up w temacie. Rok się kończy, a z planów jak zwykle mało co wyszło - za dużo innych ważniejszych tematów było na głowie. Jedyne co mi się udało to pozbierać parę ciekawych gratów. - kiera S4 B6 + nowy znaczek ASO - skóra do odświeżenia - relingi w chromie - nowe odboje przedniego zderzaka ASO - aktualne mają zaspawane tuleje do regulacji zderzaka - nowa odma ASO - na zapas - nowy trójnik dolotu ASO - na zapas - heble na tył z S4 B6 - udało się znaleźć po długich poszukiwaniach ori TRW, pomalowane i zregenerowane czekają na montaż, do tego klocki FERRODO - nowe zawieszenie BILSTEIN B12 - czekam na wiosnę
-
Audi S4 B5 Imolagelb
No nie będzie. Tym bardziej drożeć będą takie sedany.
-
Audi S4 B5 Imolagelb
Fiu fiu. Oby S4 nie poszło całkowicie w odstawkę.
-
Audi A4 2.8 APR QUATTRO LY9B Clear S4 Body
Ładnie to siedzi? Silniczek jest p&p ale pozycję 0 ma z prawej strony. Dzięki temu można zamontować nowsze ramię. U mnie w temacie możesz zobaczyć. AUDI Q5 8R A4 B6 B7 ramię wycieraczki tył tylnej pióro 8R0.955407 Kuźnia Raciborska • OLX.pl WWW.OLX.PL 60 zł: 60 zł: ORYGINALNE RAMIĘ WYCIERACZKI TYLNEJ do: AUDI Q5 8R. Idealnie pasuje do AUDI A4 B6, B7-...
-
Audi A4 2.8 APR QUATTRO LY9B Clear S4 Body
Zdradź jeszcze sekret co to za daszek na klapie. Polecam jeszcze zmianę tylnej wycieraczki wraz z silniczkiem na tą z Q5.
-
Audi A4 2.8 APR QUATTRO LY9B Clear S4 Body
Gwint kozak. Sam na takiego polowałem ale nic się nie trafiało. Co to za daszek masz założony na klapie? Jak dla mnie to na klapie brakuje mi OOOO.
-
A6 4G Avant 3.0 V6T Bi-Turbo 326ps 650Nm Competition Sepang Blue Audi Exclusive
Dobra reklama dźwignią handlu Faktycznie dobrze wyglądają.
-
[AQD] 2.8 v6 30v quattro OEM+
Efekt nie będzie długotrwały, a możliwe, że gałka się będzie kleić do ręki. Sam malowałem wieki temu fotele i kierę. Niby mleczko miało wystarczyć ale te malowane elementy zestawem colourloka trzeba zabezpieczać lakierem bezbarwnym o którym nie mówią bo do niego trzeba już mieć pistolet. Wcześniej nawet nie mieli bezbarwnego w ofercie dla zwykłych Kowalskich.
-
[AQD] 2.8 v6 30v quattro OEM+
Pokryłeś to bezbarwnym czy tylko tym ich mleczkiem ?
-
S4 B5 Avant 2001r. S4ntorinblau by Tasior
13.05.2023 r. - 317456km W sobotę znalazłem w końcu chwilę na zabranie się za wymianę hokeja (mocowania) dyfra. Przeleżał chyba z rok zanim się za to zabrałem. W obecnym ukręciły mi się 2 śruby od wieszaka wydechu. Na szybko było to przewiercone i wstawione inne nakrętki ale to nie po mojemu. Wpadł: - używany hokej w bdb stanie - śruby montażowe ASO x2 W garażu znalazłem jeszcze nowe poduchy ASO pod silnik z Ryśka. Leżą już z pół roku. Pasuje się zabrać i za nie.
-
[AQD] 2.8 v6 30v quattro OEM+
Sufit masz czarny? Jak tak to dorwałeś jakiś fajny materiał zbliżony do ori?
-
[B5 QUATTRO] Olej w tylnym moście(mechaniźmie różnicowym)
To też do dyfra? Co jest w nim lepszego od innych Ravenoli bo nie patrzyłem jeszcze na karte charakterystyki? Olej z ASO będzie lepszym rozwiązaniem?
-
S4 B5 Avant 2001r. S4ntorinblau by Tasior
Na moc przyjdzie kiedyś pora. Teraz jest plan na zawieszenie, koło i heble. Oczywiście parę gratów czeka na montaż ale nie ma czasu się za to zabrać. Rozglądaj się za jakimś spotem i dawaj znać.
-
[AQD] 2.8 v6 30v quattro OEM+
A do dyfra?
-
[AQD] 2.8 v6 30v quattro OEM+
A ten EPX to jest mineralny czy syntetyk bo nie mogę znaleźć info.
-
[B5 QUATTRO] Olej w tylnym moście(mechaniźmie różnicowym)
Odgrzebię dosyć mocno kotleta w temacie oleju do dyfra. Aktualnie planuje zmienić olej w S4 B5 i Ravenol pokazuje mi taki olej: RAVENOL VSG SAE 75W-90 - RAVENOL - Oleje do skrzyni biegów, oleje silnikowe, płyny ATF, MTF Żeby było ciekawiej to już do A4 z V6 pokazuje taki olej: RAVENOL EPX SAE 90 GL-5 - RAVENOL - Oleje do skrzyni biegów, oleje silnikowe, płyny ATF, MTF Czyli to co jest zapisane w książce. Co polecacie ??
-
[AQD] 2.8 v6 30v quattro OEM+
Dobra nie zaśmiecam dzięki.
-
[AQD] 2.8 v6 30v quattro OEM+
A widzisz. Myślałem, że to jeden ch... ciul. Oznaczenie to samo 01H ale u mnie pokazuje o 0,5l mniej i jest już proponowany VSG.
-
[AQD] 2.8 v6 30v quattro OEM+
Dałeś mi do myślenia bo miałem do skrzyni i dyfra zalać VSG. Swoją drogą trochę dziwne, że nie pokazuje na stronie przy doborze tego EPX.
-
[AQD] 2.8 v6 30v quattro OEM+
Ten EPX to jakiś lepszy? Bo widzę, że na stronie jest polecany do skrzyni i dyfra VSG.
-
[AQD] 2.8 v6 30v quattro OEM+
VSG lałeś do skrzyni, a EPX do dyfra??