Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

tasior87

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez tasior87

  1. Korzystając z okazji serwisu olejowego postanowiłem zrobić mały up w temacie. Trochę go zaniedbałem i nie aktualizowałem przez prawie 3 lata. Poniżej skrót tego co działo się przy aucie. Głównie były to tematy serwisowe. Mam nadzieję, że w tym roku podziałam trochę nad tym co miałem w planach od samego początku. Idąc chronologicznie: 08.06.2020 r. - wymiana mocowania czujnika poziomowania xenonu tył - DS IMPROVE 04.01.2020 r. - 304688km - płukanka ARCHOIL AR2820 - olej Ravenol 5W40 VST Turbo - dodatek do oleju ARCOIL AR9200 v2 - nowe uszczelki+śruby ASO na wężach spustowych oleju z turbo - nowa uszczelka dolnej miski olejowej Erling 09.02.2021 r. - nowa tylna sonda lambda 05.06.2021 r. - 307190km - wymiana zaworów zwrotnych olejowych w bloku x2 ASO - uszczelka dekla bloku ASO - oringi na rurce przy zaworach x2 ASO - oringi magistrali wodnej ASO - uszczelki kolektora dolotowego - nowy płyn chłodniczy - używane przewody wspomagania od magla do pompy wspomagania - płyn wspomagania Total LHM 30.06.2021 r. - 307832 km - nowe zawory DV x2 ASO 20.07.2021 r. - 308293km - łożyska kół tył FAG x2 27.08.2021 r. - 309189km - osłona przegubu zewnętrznego lewy tył SPIDAN - łącznik stabi lewy tył Lemforder 11.10.2021 r. - 309899km - wymiana maglownicy - żona trafiła w dziurę i w starej puściły uszczelniacze. Udało się znaleźć u SIDa ładną używkę z auta po gradobiciu i przebiegu 240tyś. km - nowy płyn Total LHM - geometria 06.11.2021 r. - 310295km - wymiana piasty lewy tył - piszczenie podczas jazdy skłoniło mnie do pomiarów bicia na tarczy. Pokazało jedyne 70 setek.... Szkoda, że 2 tyś. km wcześniej mechanik zakładał mi nowe łożyska. Ktoś chyba leciał bokiem i zaliczył krawężnik. Stara piasta na szrot - łożysko lewy tył FAG - szlif tarczy - nowa dolna śruba mimośrodowa zawieszenia prawy tył ASO - geometria 28.02.2022 r. - 312440km - płukanka ARCHOIL AR2820 - olej Ravenol 5W40 VST Turbo - dodatek do oleju ARCHOIL AR9200 v2 - nowy czujnik poziomu olej HELLA - wymiana silniczka tylnej wycieraczki wraz z ramieniem - z Q5 05.03.2022 r. - 312534km - osłona przegubu zewnętrznego praw przód SPIDAN - przegub wewnętrzny prawy przód SPIDAN 04.08.2022 r. - 312706km - poprawki blacharskie ze względu na defekty/ purchelki - nowe koszyczki czujników PDC x4 ASO - stare zjedzone - nowe nakładki na klamki x4 ASO - w starych utleniły się uszy montażowe - nowy emblemat na klapę OOOO ASO - nowy emblemat S4 na klapę ASO - nowe teleskopy kapy - nowe czopy mocowania teleskopów klapy ASO - nowe śruby i kołki mocowania ślizgów tylnego zderzaka ASO - używana w ładnym stanie wewnętrzna ramka wokół szyby klapy - nowa górna trójkątna osłona silnika z alu znaczkiem OOOO ASO - nowy akumulator Banner 74AH/680A 31.08.2022 r. - 313655km - montaż alternatora po regeneracji z A4 B6 3.0 ASN 150A - wymienione szczotki w regulatorze - dodanie kabla plusowego i minusowych o przekroju 35mm2 22.10.2022 r. - 314588km - wymiana napinacza osprzętu INA - nowe nakrętki rozprężne oraz śruby w ślizgach zderzaka przód ASO 28.12.2022 r. - 315654km - wymiana ramion wycieraczek przód na AERO z paska 5 FL - montaż nowych piór wycieraczek przód Bosch i tył ASO z Q5 11.03.2023 r. - 316639km - płukanka ARCHOIL AR2820 - olej Ravenol 5W40 VST Turbo - dodatek do oleju ARCHOIL AR9200 v2 - wymiana po raz trzeci oringów na wężach spustowych do turbin o większym przekroju 3x18, uszczelki przy turbinach Na chwilę obecną auto z zewnątrz za wiele się nie zmieniło. Starałem się je dopieścić mechanicznie. Mam nadzieję, że w tym sezonie uda zrobić się jakieś lepsze spasy.
  2. To już nie miałeś gdzie stanąć tylko ustawiłeś się koło jakiejś kozy??
  3. O tym kodowaniu pisałeś? Dzięki M4R1O
  4. Ile tych gniazd wchodzi na całe auto przy braku białych i czerwonych lampek ? 4szt.?
  5. Orientuje się ktoś czy idzie dostać już w PL takie kompletne wiązki na białe i czerwone lampki czy dalej trzeba zamawiać z Alii?
  6. tasior87 odpowiedział(a) na tuzo temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Faktycznie trochę łyso bez relingów. Ktoś zrobił mały misz masz z tym wnętrzem wkładając tylko czarne fotele. Spróbuj trochę to dopieścić.
  7. Mówisz, że nie będzie z tym dramatu?
  8. Panowie, podpowie ktoś czy zaciski z jarzmami SKV pod tarcze 300x22 są coś warte?? Jak z ich jakością?? Nie są zrobione z jakiegoś gównolitu?? Ori używki to raczej nie do zdobycia więc nachodzą mnie myśli na takie nówki.
  9. Witam, Idzie zaadaptować klapę tył Avanta z przedlifta do polifta ? Wiem, że są różnice w listwie i chyba zamku. Idzie to wszystko przełożyć żeby było P&P?
  10. Pokaż te foty z zewnątrz. Od zawsze widziały mi się relingi w chromie ale odstrasza mnie ten cały demontaż tych wszystkich plastików żeby się do nich dobrać. Może zmotywujesz mnie do działania.
  11. No to mamy zagadkę.
  12. Ja nie mam nr to pewnie o tobie mowa.
  13. Jak w wodzie ? Jakie 326?
  14. Dzięki. Źle się nie jeździ ale podejrzewam, że u Ciebie jest duuużooo ciekawiej. Staram się robić jak najwięcej samemu - taka pasja.
  15. Trochę tak. Póki co to pojeździ na tych.
  16. Mały up w temacie. Lakier przeszedł mały detaling - glinkowanie i wosk. Uaktywnił się wyciek płynu z tylnego zacisku. Sprawcą był oring ośki ręcznego. Zestawy Frankita maja jakieś cienkie te oringi i potem wychodzą takie kwiatki. W drugim kole już wymieniałem podczas zakładania hamulców. Przy okazji założyłem na tył dystanse i odświeżyłem trochę zwrotnice.
  17. Skoro elektrownie ogarniał Bolo wraz z mss to ja nie mam pytań. Auto dość charakterystyczne z powodu tej opowieści o pościgu i dziurawej deski. Bezawaryjnosci życzę.
  18. Temat stoi w miejscu. Znajomy ostatnio czyścił wszystkie połączenia masy i nic to nie dało. U siebie wykluczam alternator. Nie mam pomysłu co to może być.
  19. Przeszedł Ci już pomysł sprzedaży czy dalej nad tym myślisz ?
  20. Tak jak już napisał tu kolega wykończ to bezbarwnym i będziesz Pan zadowolony. Temat prosty ale do ładnego pokrycia kiery Top Coatem to demontaz kiery konieczny. Jak masz B5 i kiere czarną to nie słuchaj podpowiedzi z CL i bierz czarny, a nie Soul.
  21. Czyli co bezbarwny, a na to leder versiegelung? Nie wiesz jak to teraz wyprowadzić jak już mam nałożony leder?
  22. Dzięki za linki. Faktycznie w tych filmikach instruktarzowych CL nie ma żadnej mowy o Top Coat. Wszędzie tylko info o zabezpieczeniu przy pomocy leder versiegelung. Zagłębie się w temacie jak z tego teraz wybrnąć.
  23. O ile pamiętam to wraz z zarobionymi końcówkami okolo 31cm, a sam przewód coś koło 28 ale mogę się mylić.
  24. O jakim produkcie dokładnie mówisz?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.