Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

tasior87

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez tasior87

  1. Graty pod 300mm już zamówione. Z resztą ciężko znaleźć zaciski z B6/B7. Jak będzie kicha to będę się zastanawiał nad czymś większym.
  2. Po dłuższej przerwie w końcu znalazłem chwilę na małą aktualizację w temacie. W sumie przez ten czas nie działo się z autem nic nadzwyczajnego poza tematami serwisowymi. Idąc po kolei: Zakupiłem używany magiel z mały nalotem. Regenerowany nadal ma stuki :/ Na dniach wpadnie na auto. Dochodziły do moich uszu jakieś szumy z silnika, więc postanowiłem się dobrać do łańcuszków. Cel: -wymiana łańcuchów i ślizgów napinaczy - wymiana termostatu ASO wraz z płynem - wymiana paska rozrządu Continental - pozostałe elementy rozrządu mają ok. 10tys nalotu więc zostały - wymiana wszystkich uszczelniaczy wałków - wymiana uszczelek dekli, napinaczy Trafił mi się jakiś poprzednik miłośnik sylikonu, więc miałem co czyścić. Przyszedł czas na wymianę oliwy w silniku: - olej Millers 5w40 + filtry - uszczelnienie dolnej miski olejowej wraz ze sprawdzeniem sitka pompy olejowej Okazało się, że naszych tu jeszcze nie było. Miska była jeszcze uszczelniona na ori uszczelce, których już nie ma. Nie mogłem się już patrzeć na lakier, więc z pomocą znajomego zabraliśmy się za polerkę. Aktualnie kompletuje graty do hamulców. Na przód wpadnie po odświeżeniu hebel z A8 D3+ osłona Phaeton, a na tył tarcza z S4 B6.
  3. Znajdę chwilę to coś wrzucę. Patrzyłeś coś za lustrami foto ?
  4. Trzeba się kiedyś Panie zgadać na hamowanie. Ładnie działasz. Niezły patent na wciśnięcie sprężyny lusterka. Sam wykombinowałeś? ?
  5. Muszę u siebie sprawdzić te mocowania czy nie pękają bo widzę, że to jest nagminne. Skoro tak się nudzisz na weekendach to wpadłbyś kiedyś do Jar na małego spota. Gąbka do kąpieli czy do naczyń? ?
  6. W pierwszej chwili pomyślałem, że to allroad c5. Pokaż foty silnika.
  7. O Panie sam to budowałeś czy kupiłeś takiego gotowca ?
  8. Dzięki. W okolicach Tarnobrzegu nie bywam ale kto wie.
  9. Dzięki. W sumie są jeszcze ładniejsze kolory. Wracając jeszcze do tematu przewodu sztywnego zacisku. Te ori z a8 mi się na coś nadadzą, szukać z innych zaciskow czy trzeba je dorobić?
  10. Miałem je już w rękach ale jakoś nie zwróciłem uwagi na kierunek wyjścia przewodu. Jeśli chodzi o silniczek tylnej wycieraczki to faktycznie angole mają ten punkt 0 z prawej strony ? Patrzę na aukcje i widzę praktycznie te które mają wycieraczke z lewej strony.
  11. Co z tymi przewodami sztywnymi jest do ogarnięcia?
  12. Podobny numer mozna zastosowac do A4 B7 q?  Nie wiem jak to wygląda w a4 b7 ale jak podchodzą do Ciebie heble z S4 B7 to ten myk z zaciskami z A8 D3 i piastami z C6 powinien sie udać.
  13. Witam Pana Wojtasa. Do kosy to jeszcze trochę brakuje.
  14. A tak na serio? Ktoś może próbował wkładać z golfa IV albo coś podobnego ?
  15. Próbował ktoś może szukać alternatywy w silniczkach tylnej wycieraczki tak żeby jej punkt zero był po prawej stronie ?
  16. Śliczna ta twoja sztuka. Widać, że zadbana. Ładniejszego koloru te auta nie mogą mieć. Kierunek w modzeniu jest odpowiedni. Hamowaleś może auto ?
  17. Daj znać jak już zamontujesz i potestujesz. Dostałem właśnie info odnośnie sprawdzonych i przetestowanych slizgow na kilku autach więc pewnie wezmę zamowie od tej osoby.
  18. Panowie ma ktoś dojście do pewnych ślizgów napinacza ? Ktoś się wypowie na temat ślizgów od tego sprzedawcy ? http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=6606143019
  19. Dokładnie to myślałem o tych z a8 d3 360x34. Też nie jestem zwolennikiem takich patentów ale wszyscy tak robią i jakoś się to sprawuje. O widzisz. Aż dziwne, że nikt nie zmienia piast na te z C6 skoro siada ta tarcza idealnie ?
  20. Może właśnie przez brak tej gumy zamienniki nie trzymają wymiarów i przepuszczaja olej. Nie ma co dziadować 45 zyla za szt. to żaden wydatek. Trochę z góry założyłem że to ecu sądząc że pod maską nie ma na niego miejsca. Puszki w podszybiu jeszcze nie otwierałem.
  21. Zrobiłem małe rozeznanie w poszukiwaniu wycieków. Obstawiałem uszczelki dekli. Winowajcami okazały się broki. Cytując klasyka Nasi już tu byli. Włożone były jakieś zamienniki. Szybka akcja, zamówione ori i wklejone na Dirko od elringa.
  22. Teraz się przejrzałem dokładniej i jest tak jak pisze kolega wyżej ?
  23. Jest i mata. Była kupiona wraz z fotelikiem. Jeszcze tego samego dnia pod nim wylądowała. Trzeba jakoś zadbać o skórę Oj długo, myślę że z 1,5 roku. Za wiele ich nie ma w Pl. Większość wiszących na portalach to łupy od handlarzy. Trzeba mieć cierpliwość żeby znaleźć coś bezwypadkowego w dobrym stanie i z fajnym wyposażeniem. Jeśli chodzi o powłokę to nadal widać, że znajduje się na felgach, a same felgi są nadal czyste. Tak naprawdę to auto więcej stoi niż jeździ więc trochę mało miarodajna jest ta moja ocena. Eski tak mają. Co nie wygląda na oryginał?
  24. Jeśli chodzi Ci o ten za fotelem kierownika to faktycznie jest to ECU. Do pięknej to jeszcze jej trochę brakuje ale staram się systematycznie nad tym działać.
  25. A dzięki dzięki. Staram się jak mogę. Ceny cenami ale już powoli zaczyna się problem z dostępem do części w ASO.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.