Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

DODN

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez DODN

  1. Widzę że masz dokładane tłumiki z tyłu ala S4 mozesz mi zdradzić gdzie je kupiłeś i jakie były koszty ?
  2. jest to gwint FK [br]Dopisany: 03 Marzec 2008, 18:43 _________________________________________________niebieskie sprężyny czyli średnia twardość
  3. a wyjęcie środkowego tłumika w niczym nie przeszakdza nie działa to negatywnie na osiągi ?? chodzi mi o katalizator ??
  4. rozebrałem całą lampę w drobny mak bo miałem akurat jedną po małej stłuczce z pękniętym mocowaniem i nie nagrzewałem kleju normalnie udało mi sie rozkleić siłą rąk w temperaturze pokojowej. Rozklejając klej sie strasznie rozciągał więc musiałem rozcinać go ostrym nożykiem:) [br]Dopisany: 03 Marzec 2008, 18:21 _________________________________________________AAAHAAAA na samym początku wybrałem jego nadmiar malutkim śrubokrętem [br]Dopisany: 03 Marzec 2008, 18:25 _________________________________________________Ale podgrzanie lampy na pewno ułatwiło by jej rozebranie nie koniecznie piekarnik wydaje mi się że dobra suszarka do włosów by wystarczyła Gorszym problemem było rozkręcenie środka lampy chodzi mi o te lustrzane plastyki strasznie trudny dostęp do śrubek noo i niestety ułamałem kawałek :/ trzeba mieć jakiś specjalny śrubokręt łamany:(:(aaa i widziałem na jakimś wątku że ktoś sie pytał o pomarańczowy kierunek w lampie chciał go zmienić na biały no i niestety nie ma takiej obcji ponieważ jest tak przymocowany ze przy wyciąganiu napewno pękną mocowania:( jak ktoś będzie chciał to mogę porobić jakieś zdjęcia i wysłać :)
  5. noo dzięki za informacje wcześniej włożyłem oryginalne zawieszenie od S4 i tył ładnie siedzi a przód jest do góry :/ mam założone teraz felgi 19 wiedz z przodu wygląda trochę jak allroad :/ i dlatego chcęzałożyć ten gwint od B6
  6. dzięki za informacje
  7. noo chodzi mi o amorki i sprężyny
  8. Rozebrałem zwykłą lampę od b7 z myślą przerobienia jej np w tym stylu i już widzę że mi to nie wyjdzie
  9. Proszę mi powiedzieć czy ktoś przekładał zawieszenie z b6 do b7 lub odwrotnie i czy jest to mozliwe. Pytam się ponieważ mam możliwość kupienia gwintu od b6 i chciałbym go włożyć do b7
  10. Noo niestety ponieważ jedno mocowanie lampy znajduje się w miejscu które przysłania zderzak i nie ma dostępu
  11. Witam Posiadam A4 B7 2,0tdi 140ps i chciałbym zmienić wydech na ten z S4 lub dwa tłumiki z quattro i dorobić końcówki orientujecie się czy jest to możliwe ? i czy nie będzie szkodziło to że są tłumiki od benzyny w dieslu ?
  12. Jestem wielkim miłośnikiem Audi, byłem już właścicielem kilku modeli 100, A6, A4(B6) aktualnie A4(B7) tak że mam nadzieję że uda mi się wypowiedzieć na nie jeden wątek Pozdrawiam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.