Treść opublikowana przez ghost1717
-
[ALL B5] PRZEKŁ. 2.5/1.9 Quattro-Wielki problem z napędem (drgania na 1,2,3 biegu)
Ja bym zaczynał od sprawdzenia na wyważarce kół i opon.... w 90% przypadków to one powodują bicie. Podpora wału w quattro jest niewymienna wymienia się cały wał. Sprawdz przeguby wewnetrzne przy skrzyni. Kiedys mi powodowały wibracje wymieniłem 2szt. ponieważ miały luz i jest spokój już długi czas.
-
Spoty wrocławskie
Witam kolegów z Wrocławia. Mam prośbę czy mógł by ktoś podjechać na ul. Cukrową i spytać użytkownika Tommylee co z moimi blokadami rozrządu ? sprawe opisałem w temacie : http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=187338.0 sprawa ciągnie sie od sierpnia a mi wkrótce zbliża sie termin rozrządu.... :[ pozdrawiam Łukasz
-
[B6 ASN] Nie pali ma zimnym, po nocy
Czujnik temperatury? Pompa wtornego powietrza SAI? Swiece? ? Jaki przebieg auta? ?
-
[A4 B8] 2008 r Model 2009 Jak ustawić BIXENONY ? PROBLEM
na bank na kloszach są "imbusy" z ręczną regulacją przyjrzyj sie lampą... VAG służy to zakodowania poziomu 0 czyli "po środku" regulacji. NA 99% są tam te imbusiki SZUKAJ )[br]Dopisany: 19 Luty 2011, 23:47_________________________________________________białe imbusy na foto masz tutaj na bank to regulacje tak jest u mnie w B6. pozdro[br]Dopisany: 19 Luty 2011, 23:49_________________________________________________http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=55ea540ae1baa4f9
-
[B5 AJM] Tiptronic 2001 kilka pytań
Na 1. 70-75 km/h 2. 130-135 km/h 3. 180 km/h 4. 250 km/h 5 to typowy nadbieg... 250 i około chyba 4-5 tys rpm pod koniec wideo jade na 1 biegu.... 80 km/h odcina zapłon przy 7100rpm... tak jak manual tylko przełożenia sie mogą różnic.
-
[B5 AJM] Tiptronic 2001 kilka pytań
Jutro będzie wideo W skrócie wyglada to jak jazda... manualem Na "D" czy "S" nie wiele się zmienia... jednak po zapięciu TIPTRONICA auto zachowuje sie jak manual... gdy jedziecie swoimi tiptronicami to auta zmieniają wam biegi np. w momencie konczenia sie biegu ( w moim przypadku 6-7 tysrpm i skrzynia wrzuca 2... gdy konczy sie 2 bieg wbija 3 jazda jest... półautomatyczna.... aż do max predkosci. a teraz o sport mode.... Gdy ruszamy z miejsca pozycja lewarka ustawiona na tip, na wyswietlaczu podswietlony 1 bieg auto zachowuje sie jak by miało TYLKO pierwszy bieg.... moge zmieniac w góre i w dół w razie potrzeby jednak skrzynia SAMA NIGDY NIE ZMIENI BIEGU POZA wybrany w tym przypadku '1' Jesli jade na tipie np. 2 lub 3 biegu auto jedzie tak długo na nim jak sie da... chyba ,że prędkosc będzie zbyt mała np. zwalnianie z 100km/h i dojazd do swiateł. auto samo wrzuca możliwie najniższy bieg czyli 1 i nie wrzuci wyższego w żadnym przypadku chyba ,że TY zdecydujesz... Gdy ruszasz z miejsca i trzymasz cały gaz auto sunie do konca obrotów na 1 biegu i możesz jechac na MAX RPM na 1 jak długo chcesz. Przydatne gdy kogoś wyciągamy z zaspy lub gdy czasem auto trzeba przytrzymac na konkretnym biegu i nie życzymy sobie aby np. w zakrecie podczas wyprzedzania auto zmieniało nam bieg. U mnie w 3.0 ASN moge w dodatku na każdym biegu krecic około 500 rpm wyżej. Z racji ,ze jest to wolnossak poprawia sie przez to czas od0 do 100 bo gdy wbijam 2 bieg i kolejne fura ma lżej bo są już wyższe obroty o 500 rpm... JUTRO będzie lepsze wideo bo to było robione w extreme warunkach duuzo sniegu i brak warunków aby pokazac o co chodzi.... ps. NA TIPTRONICU kickdown nie działa!! http://www.youtube.com/user/centrumpiek?feature=mhum#p/u/2/caUMBJItKh0
-
[B5 AJM] Tiptronic 2001 kilka pytań
Kolego sport mode nie jest wyszczególnione w dymkach odpowiadających za kodowanie. U mnie w B6 kodowanie strategi to: 0- stara strategia 1- nowa strategia 2 - sport mode - TEGO NIE MA W DYMKU PODPOWIADAJĄCYM Z KODOWANIEM jesli nie możecie uaktywnic sportMODE to wpiszcie 2! Jak ktos chce to moge zaprezentowac jak działa sport mode w a4 ) W b6 może to sie nazywac DSP pozdro
-
[B6 ASN] Blokady do ASN 3.0 A4 B6
Wysłałem mu te blokady na własny koszt. Mam wszystkie dane użytkownika tommylee. Nie chce nikogo posądzać o wyjeb*** ale sprawa trwa od : 10 sierpnia 2010 do dziś :!:. To chyba wystarczający czas aby zrobić rozrząd ? Może jest ktoś z Wrocławia lub okolic kto mógł by podjechać pod wskazany adres i spytać kolege Tomasza co z moimi blokadami ? :ranting1: -> PW pozdrawiam
-
[B5 AJM] Tiptronic 2001 kilka pytań
U mnie sport mode działa na kodowaniu 000021 pozdrawiam
-
[B6 ASN] Blokady do ASN 3.0 A4 B6
Witam! Kolega z forum Tomylee pożyczył jakiś czas temu ode mnie blokady... jednak jeszcze nie raczył ich odesłać. Na moje wiadomości PW nie odpisuje od jakiegoś czasu Na maile brak odezwu. Szczerze to już ostro ta sytuacja mnie wkurzyła bo chciałem dobrze a tu masz... jak narazie czuje sie zrobiony w CHU... Jeśli tylko odzyskam swoje oryginalne blokady do ASN to nie będzie problemu. pozdrawiam Łukasz
-
[ALL] Jak podłączyć przetwornice ?
http://www.auto-electronic.net/Audi-A4-S4-Xenon-HID-Head-Light-Lamp-D2S-Valeo-Ballast.htm pozdro[br]Dopisany: 10 Luty 2011, 23:07_________________________________________________http://img03.allegroimg.pl/photos/oryginal/14/34/46/52/1434465287 http://allegro.pl/valeo-6-pin-y-laguna-2-ii-audi-vw-citroen-peugeot-i1434465287.html
-
SPOTY W TURKU
No ładnie ładnie... a jak zglebiłes auto ? Miałem wcześniej 2.8 quattro i miałem fabryczny zawias -20 i felga 16'' i było ok... chociaż wahacze leciały co 30-40 tys km Sprawe rozwiązywał tylko komplecik lemfordera 60-80 tys. Ile jeździcie Km miesięcznie ? Bo chyba nie za dużo jak wkładacie 18' ? Dla mojego dupowozu 17 narazie wystarczy
-
SPOTY W TURKU
Tomek a co tam kupiłes za 17 ?? I za ile ? Poka poka... Gleba to znaczy co ? Zmieniałeś spreżyny czy coś jeszcze ?? pozdro
-
SPOTY W TURKU
No własnie nie wiem czy to samo czy coś innego mamy a co miałem zakładać 19 ?
-
SPOTY W TURKU
chłopaki ja duużo smigam... miesięcznie około 10-12 tys km przy 18' felgach zawiecha dostaje u nas ostro w dupe , auto traci na komforcie jazdy... 17' jest optymalna i bez problemu kupuje komplet nowych oponek w rozsądnej cenie a poza tym cena za oponki 18" jest CHORA !!
-
SPOTY W TURKU
- SPOTY W TURKU
jak narazie felgi na 17' bo zimówki zrobiły mi sie kwadratowe w drodze jest tylnia lotka S4 i być może coś jeszcze cholera znowu podoba mi sie mój samochód- SPOTY W TURKU
....No Adas moja bryka sie troszke zmieniła teraz to mnie na miescie nie poznasz Widze ,że nie tylko ja nie śpie po nocach- SPOTY W TURKU
A cena pewnie zaporowa ??- SPOTY W TURKU
a może lepiej szpere ?? Poczytaj sobie QUAIFE ATB- SPOTY W TURKU
niedługo lato.... jak bys chciał to moge zamotać tanio pół slicki dragowe z dopuszczeniem do ruchu... trakcja powinna sie znaleść- SPOTY W TURKU
Adas ciekawe co by było jak by postawić na kresce takie a8 4.2 w benzynie... niby prawie 350 ps i 6.1 do 100- SPOTY W TURKU
heh świat mały jest.... ale co Wy sie dziwicie 275 km i 2 tony.... vs 250 km i 1500 ???- SPOTY W TURKU
a to A8 to nie było TDI ?- SPOTY W TURKU
a to Tdi to seria była ?? przeróbka na xenon plus to : - zmiana na czarne lampy z wiekszą soczewką i BIXENON w tej chwili mam xenon+h7 po zmianie będzie wieksza soczewka + przesłona i mruganie za pomocą h7 aby z drogi uciekali potrzebuje takie coś... : http://allegro.pl/audi-a4-s4-01-bi-xenon-lewy-kompletny-i1411438521.html http://allegro.pl/audi-a4-s4-b6-01-05-8e0-xenon-xenony-bi-xenon-i1441651306.html#gallery - SPOTY W TURKU