-
(B6 AVF) Moje pierwsze Audi by mats8E
Sprzedane...
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
To menda,tak to dupe zawraca a zadzwonić nie umie nie umiałem dziada znaleźć Stał przy wieżowcu koło drugiej burgerowni Dziś koło 10 tej na DTŚ na wysokości Decathlona czarne B6awant na blachach SGL2X.. To ja choć godzina coś mi nie pasuje ale to moje blachy
-
mats8E obserwuje zawartość [Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
-
(B6 AVF) Moje pierwsze Audi by mats8E
Dzięki Żarniki wsadziłem ori Osram 4300k bo przetwornice Valeo nie wytrzymują po regeneracji 4850k. Zdjęcia zrobię jak trochę się przepalą już, może na weekend jak auto będzie wypucowane
-
(B6 AVF) Moje pierwsze Audi by mats8E
Dzięki Myślę jednak nad RNS-E W przyszłym roku pewnie wskoczy na pokład Żeby nie było, że zupełnie nic nie dzieje się w moim temacie, wrzucam ostatnie zmiany - lampiony w czerń - czyszczenie soczewek - nowe odbłyśniki - nowe żarniki
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Dzięki i do piątku, może za tydzień będzie więcej ludu
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No to ja też zajadę Gdzie dokladnie ktos bedzie? jestem 1 raz i nikogo nie widac
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Czyli nikogo nie będzie ?
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Chętnie bym podjechał
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
gdzie dokładniej na parkingu w piątki są spoty bo chętnie bym zawitał w pt.
-
przerabianie lamp valeo na xenon
Jakbyś chciał to tu masz temat i może pokusisz się od razu na bixa http://a4-klub.pl/index.php?/topic/343113-przerobka-lamp-na-bixenon-regeneracja-b5-b6-b7-itp/
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- Żarnik d1s
Łap kolego bo sprawdzone z forum podobno http://a4-klub.pl/index.php?/topic/337529-xenon-zarniki-palniki-philips-osram-d1s-d2s-4300k-4850k/#entry4650250- (B6 AVF) Moje pierwsze Audi by mats8E
Witam wszystkich forumowiczów Czas żebym i ja pochwalił się swoim zakupem choć Audi jest już u mnie od pół roku ale nie było jakoś czasu na swój wątek. Jako że jestem laikiem liczę na wyrozumiałość i porady Audi A4 B6 Avant: - produkcja 02.2003 - 1,9 TDI 130HP AVF - 6 biegów - grzane przednie siedziska - fele 17" s-line - 4x elektryka szyb - RNS-D - zawieszenie 1BE - pikowana kierownica i gałka zmiany biegów - kolorowy FIS - xenon - czarny sufit - i wiele innych przydatnych udogodnień Parę fotek po zakupie: Zaraz po zakupie zrobione parę rzeczy: - kompletny rozrząd z pompą wody i termostat - ukłony dla H4mm3R - intercooler - klocki + tarcze na tył - dzik - filtry + olej - podziękowania dla Wandej - auto sprawdzone na kompie - Jarol - założone ramki klubowe Wszystkie plany i modyfikacje na bieżąco postaram się opisywać Pozdr!- Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszytskich forumowiczów! Obecnie jeżdżę Hondą, planję zmianę na A4 b6 w przeciągu najbliższych 3-4 miesięcy i liczę na Waszą pomoc w tym i innych tematach! - Żarnik d1s
mats8E
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta