Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mats8E

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Sprzedane...
  2. To menda,tak to dupe zawraca a zadzwonić nie umie nie umiałem dziada znaleźć Stał przy wieżowcu koło drugiej burgerowni Dziś koło 10 tej na DTŚ na wysokości Decathlona czarne B6awant na blachach SGL2X.. To ja choć godzina coś mi nie pasuje ale to moje blachy
  3. Dzięki Żarniki wsadziłem ori Osram 4300k bo przetwornice Valeo nie wytrzymują po regeneracji 4850k. Zdjęcia zrobię jak trochę się przepalą już, może na weekend jak auto będzie wypucowane
  4. Dzięki Myślę jednak nad RNS-E W przyszłym roku pewnie wskoczy na pokład Żeby nie było, że zupełnie nic nie dzieje się w moim temacie, wrzucam ostatnie zmiany - lampiony w czerń - czyszczenie soczewek - nowe odbłyśniki - nowe żarniki
  5. Dzięki i do piątku, może za tydzień będzie więcej ludu
  6. No to ja też zajadę Gdzie dokladnie ktos bedzie? jestem 1 raz i nikogo nie widac
  7. Czyli nikogo nie będzie ?
  8. Chętnie bym podjechał
  9. gdzie dokładniej na parkingu w piątki są spoty bo chętnie bym zawitał w pt.
  10. Jakbyś chciał to tu masz temat i może pokusisz się od razu na bixa http://a4-klub.pl/index.php?/topic/343113-przerobka-lamp-na-bixenon-regeneracja-b5-b6-b7-itp/
  11. mats8E odpowiedział(a) na wlodeek temat w Audi A4 B6/B7
    Łap kolego bo sprawdzone z forum podobno http://a4-klub.pl/index.php?/topic/337529-xenon-zarniki-palniki-philips-osram-d1s-d2s-4300k-4850k/#entry4650250
  12. Witam wszystkich forumowiczów Czas żebym i ja pochwalił się swoim zakupem choć Audi jest już u mnie od pół roku ale nie było jakoś czasu na swój wątek. Jako że jestem laikiem liczę na wyrozumiałość i porady Audi A4 B6 Avant: - produkcja 02.2003 - 1,9 TDI 130HP AVF - 6 biegów - grzane przednie siedziska - fele 17" s-line - 4x elektryka szyb - RNS-D - zawieszenie 1BE - pikowana kierownica i gałka zmiany biegów - kolorowy FIS - xenon - czarny sufit - i wiele innych przydatnych udogodnień Parę fotek po zakupie: Zaraz po zakupie zrobione parę rzeczy: - kompletny rozrząd z pompą wody i termostat - ukłony dla H4mm3R - intercooler - klocki + tarcze na tył - dzik - filtry + olej - podziękowania dla Wandej - auto sprawdzone na kompie - Jarol - założone ramki klubowe Wszystkie plany i modyfikacje na bieżąco postaram się opisywać Pozdr!
  13. Witam wszytskich forumowiczów! Obecnie jeżdżę Hondą, planję zmianę na A4 b6 w przeciągu najbliższych 3-4 miesięcy i liczę na Waszą pomoc w tym i innych tematach!

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.