Treść opublikowana przez Stano
-
Lexus IS-F 5.0 V8 423KM
Hmmm trudne pytania zadajesz
-
Lexus IS-F 5.0 V8 423KM
Kupiłem od kolegi a a4 u niego w rozliczeniu. A4 do oddania po mega promocji za 40tys
-
Lexus IS-F 5.0 V8 423KM
Przedstawiam Mój nowy nabytek. Lexus IS-F 2009r. Zdjęcia zrobiłem na szybko bo dzisiaj jeździłem i cieszyłem się jak dziecko. Dźwięk nie do opisania. Po 3700 obrotów otwiera się pełen dolot i słychać rasowe czyste V8 a nie jakieś turbinki
-
Spociki w Kielcach
Chyba już nie będe miał ałdi
-
Stano- Suzuki Hayabusa
Pewnie w przyszłym tygodniu stopniowo zacznę.
-
Czarny Sline 3.0 śmierdziuch
Z S6 C6 18ki. Osobno nie sprzedaje.
-
Stano- Suzuki Hayabusa
Na szczęście się rozmyslilem :-D Jeszcze tutaj w przybliżeniu na ziarno Dzisiaj boczki dostały nowe barwy
-
Stano- Suzuki Hayabusa
Jak widać na tym zdjęciu tu już inaczej widać zieleń. Lakier jest 3 warstwowy z xylariciem. W słońcu super wygląda Zbieram szczene z podłogi. Pięknie wychodzi
-
Audi A8 D3 2003 4.2 335HP było jest MB C200 AMG MY 2015
Dobry wózek. Wnętrze akurat w najmniej atrakcyjnej kolorystyce i patrząc na kierownice ciężko wierzyć w przebieg. Mimo tego konkret fura. Bezawaryjności.
-
Dziura w tłoku ... co robić?
Kupisz i niewiadomo co włożysz. Ja bym remontował.
-
Stano- Suzuki Hayabusa
Prace pomału ale do przodu. W tym tyg zaczynamy lakierowanie. Będzie kontrowersyjnie. Na pewno będą pociski na forum Zadupek polakierowany. Mała zapowiedź nowych kolorów Hayki
-
Czarny Sline 3.0 śmierdziuch
Auto do sprzedania. Cena 45tys zł. Mocno doinwestowane.
-
Spociki w Kielcach
Z Tobą pościgać to chyba tylko jak Hayabuse z garażu wyprowadze hehe. Kurde nie zaglądałem tu a muszę zacząć. Też jestem chętny na spot jak tylko jestem na miejscu ;-)
-
Nie ma mocy do 2tys obrotów.
Moim zdaniem to to samo co u mnie bylo. Sztanga zle ustawiona i sterownik nie ustawiony z turbina.
-
Cubrowóz C7 3.0 TDI AVANT QUATTRO S-line Havana Schwarz , B&O, 20" 303 PS
Za sztukę oczywiście?
-
Wady i zalety 3.0 TDI
Dlatego dałem 30tys za dobrze utrzymany i wyposażony egzemplarz który wymagał już wymian. Dzięki temu finalnie wyszedł Mnie 48-49tys zł ale nie boję się użyć stwierdzenia, że jest jednym z najlepiej utrzymanych 3.0tdi na forum.
-
Cubrowóz C7 3.0 TDI AVANT QUATTRO S-line Havana Schwarz , B&O, 20" 303 PS
Nr 2 najlepszy
-
Wady i zalety 3.0 TDI
W Aso wtryski prawie 12000 plus drugie tyle za rozrząd to wychodzi 24tys jak nic.
-
Wolne obroty i synchronizacja wałka
Jako że problem nie ustępuje (przenosi drgania i jakby rezonans na wolnych obrotach) to chciałbym sprawdzić ustawienie wolnych obrotów. Na zegarach jest poniżej 800. Dodam delikatnie gaz i rezonans ustępuje. Gdzieś na forum wyczytałem że ktoś miał ten sam problem. Podciągnął obroty do 840 plus zrobił synchronizacje wałka rozrządy kompem i problem ustał. Może ktoś przybliżyć jak to zrobić i jakie są książkowe obroty na wolnych? Silnik BKN
- B7 Crew
-
B7 Crew
drzwi przód/tył są też do zmiany, pas przedni i w ciool innych teili. wpisz w google rs4 widebody conversion i wylinkuje ci kilkanascie projektow z audizine Dzięki za odpowiedz. Z innej beczki. Jakie (ile) powinny być wolne obroty w 3.0TDI?
-
Wady i zalety 3.0 TDI
Zrobiłem to 3tyg temu za 13tys zł. Oryginalne części.
- B7 Crew
-
Czarny Sline 3.0 śmierdziuch
Dlaczego z daleka? Może poprostu lepiej wynegocjować cene i porobić pod siebie? Mnie swapy nie interesowały.
-
Czarny Sline 3.0 śmierdziuch
WIesz nikt mi nie kazał wymieniać rozrządu. Jeszcze kilkanaście lub więcej tys by pojeździł, ale Ja lubie spać spokojnie dlatego zdecydowałem się na to jak również na nowe wtryski.