Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Stano

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Stano

  1. Stano odpowiedział(a) na Stano temat w Inne marki
    Hmmm trudne pytania zadajesz
  2. Stano odpowiedział(a) na Stano temat w Inne marki
    Kupiłem od kolegi a a4 u niego w rozliczeniu. A4 do oddania po mega promocji za 40tys
  3. Przedstawiam Mój nowy nabytek. Lexus IS-F 2009r. Zdjęcia zrobiłem na szybko bo dzisiaj jeździłem i cieszyłem się jak dziecko. Dźwięk nie do opisania. Po 3700 obrotów otwiera się pełen dolot i słychać rasowe czyste V8 a nie jakieś turbinki
  4. Chyba już nie będe miał ałdi
  5. Stano odpowiedział(a) na Stano temat w Inne marki
    Pewnie w przyszłym tygodniu stopniowo zacznę.
  6. Z S6 C6 18ki. Osobno nie sprzedaje.
  7. Stano odpowiedział(a) na Stano temat w Inne marki
    Na szczęście się rozmyslilem :-D Jeszcze tutaj w przybliżeniu na ziarno Dzisiaj boczki dostały nowe barwy
  8. Stano odpowiedział(a) na Stano temat w Inne marki
    Jak widać na tym zdjęciu tu już inaczej widać zieleń. Lakier jest 3 warstwowy z xylariciem. W słońcu super wygląda Zbieram szczene z podłogi. Pięknie wychodzi
  9. Dobry wózek. Wnętrze akurat w najmniej atrakcyjnej kolorystyce i patrząc na kierownice ciężko wierzyć w przebieg. Mimo tego konkret fura. Bezawaryjności.
  10. Stano odpowiedział(a) na Audi801z temat w 3.0TDI
    Kupisz i niewiadomo co włożysz. Ja bym remontował.
  11. Stano odpowiedział(a) na Stano temat w Inne marki
    Prace pomału ale do przodu. W tym tyg zaczynamy lakierowanie. Będzie kontrowersyjnie. Na pewno będą pociski na forum Zadupek polakierowany. Mała zapowiedź nowych kolorów Hayki
  12. Auto do sprzedania. Cena 45tys zł. Mocno doinwestowane.
  13. Z Tobą pościgać to chyba tylko jak Hayabuse z garażu wyprowadze hehe. Kurde nie zaglądałem tu a muszę zacząć. Też jestem chętny na spot jak tylko jestem na miejscu ;-)
  14. Stano odpowiedział(a) na Stano temat w 3.0TDI
    Moim zdaniem to to samo co u mnie bylo. Sztanga zle ustawiona i sterownik nie ustawiony z turbina.
  15. Stano odpowiedział(a) na posti_a6 temat w 3.0TDI
    Dlatego dałem 30tys za dobrze utrzymany i wyposażony egzemplarz który wymagał już wymian. Dzięki temu finalnie wyszedł Mnie 48-49tys zł ale nie boję się użyć stwierdzenia, że jest jednym z najlepiej utrzymanych 3.0tdi na forum.
  16. Stano odpowiedział(a) na posti_a6 temat w 3.0TDI
    W Aso wtryski prawie 12000 plus drugie tyle za rozrząd to wychodzi 24tys jak nic.
  17. Jako że problem nie ustępuje (przenosi drgania i jakby rezonans na wolnych obrotach) to chciałbym sprawdzić ustawienie wolnych obrotów. Na zegarach jest poniżej 800. Dodam delikatnie gaz i rezonans ustępuje. Gdzieś na forum wyczytałem że ktoś miał ten sam problem. Podciągnął obroty do 840 plus zrobił synchronizacje wałka rozrządy kompem i problem ustał. Może ktoś przybliżyć jak to zrobić i jakie są książkowe obroty na wolnych? Silnik BKN
  18. Stano odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    A tak książkowo ktoś wie? Nigdzie przez google nie mogę znaleźć info. Chciałem kompem ustawić
  19. Stano odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    drzwi przód/tył są też do zmiany, pas przedni i w ciool innych teili. wpisz w google rs4 widebody conversion i wylinkuje ci kilkanascie projektow z audizine Dzięki za odpowiedz. Z innej beczki. Jakie (ile) powinny być wolne obroty w 3.0TDI?
  20. Stano odpowiedział(a) na posti_a6 temat w 3.0TDI
    Zrobiłem to 3tyg temu za 13tys zł. Oryginalne części.
  21. Stano odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Panowie które elementy trzeba zmienić ubierając b7 Avant w body RS4? Wiem, że na pewno zderzak przód, zderzak tył, błotniki przednie, błotniki tylne, progi, drzwi tylne. Coś jeszcze? Przednie drzwi są te same?
  22. Dlaczego z daleka? Może poprostu lepiej wynegocjować cene i porobić pod siebie? Mnie swapy nie interesowały.
  23. WIesz nikt mi nie kazał wymieniać rozrządu. Jeszcze kilkanaście lub więcej tys by pojeździł, ale Ja lubie spać spokojnie dlatego zdecydowałem się na to jak również na nowe wtryski.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.