Treść opublikowana przez OnasiS
-
[B5 AGB] A4/S4 Prosie stajl :) zderzak RS4 , 19" RH, bi-xenon , gwint h&r itp
jak to mówia "....ogień z D.U.P.Y"
-
[B5 AGB] A4/S4 Prosie stajl :) zderzak RS4 , 19" RH, bi-xenon , gwint h&r itp
tylko nie jezdzij blisko drzew i sadów bo bedziesz mial wgniotki na dachu
-
a4 b5 18 zoll gwint ,alcantara,navi,nowe foty
biała perła (czarny dach i czarna duza felga) lub pomarańcz (jeli chcesz sie wyróżniac )
-
[ALL B5] Grill al'a RS4 - rezanie
koledze chyba brakło czasu, a tak pieknie sie zapowiadało
-
[ALL B5] Pompka centralnego zamka za długa praca??!!
Spróbuje rozebrac i zerkne do środka kompresorka mam nadzieje ze mi sie nie rozleci. A schemat poprosze chetnie wykonam moze sie uda
-
[ALL B5] Pompka centralnego zamka za długa praca??!!
moze i sie wytarły ale nieznalazłem narazie nic jak to zregenerowac i czy wogóle sie da
-
[ALL B5] Pompka centralnego zamka za długa praca??!!
sprawdziłem i krancówki ok. Podmieniłem pompke od kolegi z a4 z tego samego roku i te same oznaczenia i pompka chodziła jak złoto. Po ponownym załozeniu mojej pompki historia ta sama długo chodzi i nieda sie pozniej otworzyc tylnej klapy ( mikrostyk nie otwiera) tylko z kluczyka.
-
[ALL B5] Pompka centralnego zamka za długa praca??!!
usterka zlokalizowana. pompka centralnego powoli traci siły. Szukam jakiegos układu zeby skrocic jej czas pracy zeby calkiem nieklekła. Podobno jest taki układ . Jak ktos cos słyszał prosze o pomoc
-
[ALL B5] Pompka centralnego zamka za długa praca??!!
wypas wiec wystarczy czekac az padnie.
-
[B5 AGB] A4/S4 Prosie stajl :) zderzak RS4 , 19" RH, bi-xenon , gwint h&r itp
jak cos to ja chetnie przejme od ciebie psełdo karbon nosb: kmiń kmiń widząc efekty twojej pracy napewno bedzie malina
-
[ALL B5] Pompka centralnego zamka za długa praca??!!
Witam panowie potrzebuje pomocy lub sudestii. Od zimy mam problem z centralnym zamkiem. Po otwarciu z pilota wszystkie dzwi sie otwieraja ale pompka długo pracuje. Powoduje to ze wyskakuje mi błąd na VAGu i niemoge otworzyć bagaznika (mikrostyk). Audi A4 99 lift. Jak zamykam to wszystkie drzwi sie zamykaja i pompka odrazu sie wyłacza, Moje pytanie brzmi : nieszczelnosc czy pompka umiera. Dodam że jakiś miesiąc wszysko samo sie naprawiło i znowu gdzieś od miesiąca ten sam problem Dzieki z góry za każda sugestie
-
[B5 AGB] A4/S4 Prosie stajl :) zderzak RS4 , 19" RH, bi-xenon , gwint h&r itp
Mówisz flokowanie listew jeszcze czegos takiego nie widziałem a moze skóra pikowana byłby lekki szpanik
-
[B5 AGB] A4/S4 Prosie stajl :) zderzak RS4 , 19" RH, bi-xenon , gwint h&r itp
projekcik wypassssssss. Powiedz czy projekt dekorów malowanych na czarne piano wypalił czy spalił na panewce
-
Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą
Pięknnnnnnnnnnnnnna bryka. Styl USA jak najbardziej poprawny. Za oceanem przerabiaja na wersje europejska a my na wersje USA. Zapodaj jakies nowe fotk :gwizdanie:
-
[ALL B5] Grill al'a RS4 - rezanie
jak Ci idzie rezanko. Odkopuje temat bo ciekawie sie zapowiadał :gwizdanie:
-
[B5 AGB] A4/S4 Prosie stajl :) zderzak RS4 , 19" RH, bi-xenon , gwint h&r itp
Piknyyyyyyyyyy Okazzzzzzz
-
[ALL B5] Grill al'a RS4 - rezanie
jak ida postępy. Ciekawość mnie meczy
-
[B5 AFN] Wycinanie katalizatora w dieslu - czy nie będzie kopcił ?
czyściłem juz dolot...i nic poprzedni właściciel zamulił to auto. A i jeszcze jedno na wiosne idzie na virusa czy wyciecie katalizatora cos w tym przeszkadza?? To tak na marginesie
-
[B5 AFN] Wycinanie katalizatora w dieslu - czy nie będzie kopcił ?
Witam!!! Odgrzebuje temat. Panowie mam problem od dłuższego czasu z notlaufem wkurzające na maksa. Podmieniłem zawór n75, wymieniłem wszystkie przewody podcisnieniowe, sprawdzilem gruche, wszystko co sie dało i pełna lipa.Dwa razy wyciagałem TURBO i czyściłem zawsze zasyfione. PSJ odpada cykl mieszany. Logi porobione ten sam bład 17958 P1550 - 35-10. Wycięcie kata może pomóc bo juz niemam zdrowia i nerwów??
-
[B5 AHU] Jak dorezać spryskiwacze lamp
To spoko. U mnie jest taki motyw ze ten blizej pompki otwiera sie pozniej niz ten bardziej oddalony. Sprawdze czy kabli nie pomieszałem. Dopracuje to
-
[B5 AHU] Jak dorezać spryskiwacze lamp
Panowie takie pytanko bo moze ktoś z was mial taki przypadek. Po załączeniu spryskiwaczy jeden sie wysuwa bardziej a drugi mniej jak powtorze operacje jest wszystko OK. A nastepnego dnia załaczam a tu drugi mniej sie wysuwa odwrotnie niz ostatnio. Dziwna baja z góry dzieki za sugestie
-
[ALL B5] Zaślepka spryskiwacza LIFT
Dzieki panowie za pomoc Do tego goscia z allegro dzwonilem ma ale nie czarna a w ASO kosztuje 44 zł(do malowania) a gosc chce 40 zl z wysyłka 53 zł. Jakby mial pod kolor to sie opłaca ale na moje nieszczescie nie ma czarnej. Bede szukal na alledrogo.pl w ostateczności kupie w ASO Jeszcze raz dzieki za sugestie i pomoc Kolega mi mowil ze prawdopodobnie takie same zaślepki ma Audi A8 lift po 99 ale niejest pewny na 100%
-
[ALL B5] Zaślepka spryskiwacza LIFT
Panowie prośba wielka. Jakiś lepki zawinął mi zaslepke spryskiwaczy reflektorów Mam numer i niewiem czy dobry : 8D0 807 276 Audi A4 99-01 lift Prawa Czy to dobry numer?? I czy jakies inne Audi tez miało taką samą. Z góry dziekuje za odpowiedz YO
-
[ALL B5] Podgrzewane lusterka wersja bez instalacji
Człowieku fotostory na 5+. Zrobione i grzeje pieknie. Szacun
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Audi A4 1.9 TDi AFN 110KM 1999R