Treść opublikowana przez OnasiS
-
[ALL] Repliki ORI a ORI ORI
ja latam na replikach rs4 18 cali. Wybrałem je bo maja ciekawsze ET. Za..pierdzielam po naszych idealnych drogach i wytrzymuja. To juz moj drugi komplet najpierw 17 cali a w tym roku 18 cali.
-
[ALL B5] Wymiana tylnych tulei
Lemforder!!! założyłem w tamtym roku w lecie zrobiłem 20 tys i zero luzów (18 cali felga) a prowadzenie auta to bajka :gwizdanie:
-
[ALL] Jak usunąć naklejkę z nr rejestracji z szyby przedniej ?
ja używam nożyk do tapet + gąbka z płynem do naczyń. Tak ściagałem naklejki w autoszybach. Jak sie człowiek przyłoży to nawet da sie ściągnąć do ponownego nalepienia
-
[B5 ADP] Wyciągnięcie katalizatora i włożenie tumnika
Ja sie spóżniłem z tym zestawem i przebiłem kata. To samo zrobiłem w poprzednim Audi 80 2.0 16V i teraz w AFN. Różnica spora zwłaszcza jak auto ma ponad 200 000tys
-
[ALL B5] Zabudowa stożka :)
miałem założony stożek w Audi 80 2.0 16V. Szczerze był odczuwalny większy oddech silnika. Najważniejsze żeby za dużo syfów nieciągnął bo leci on prosto do silnika
-
[ALL B5] Podgrzewane lusterka wersja bez instalacji
Świetny opis u mnie od roku wszystko śmiga. Polecam!!! W zime wręcz niezbędnik
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
http://www.audizine.com/forum/showthread.php/219358-From-A4-%28B6%29-to-RS4-%28B7%29 Nosb to będzie taki podobny projekt?? :gwizdanie:
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
Gratuluje. Miał B5 kupił B6 będzie jeździł B7 (RS4). Jak wielu będe śledził ten temat Powodzonka w modach
-
Polecane opony zimowe
Ja mam zakupione UNIROYAL i w tamtym roku super dawały rade. Nie było miejsca z którego bym nie wyjechał. Hałas toczenia do zniesienia. Na mokrej nawierzchni auto idzie jak po torach. Polecam
-
[ALL B5] Montaż nie oryginalnego radia FOTO
Pomysł idealny na polepszenie wyglądu nieoryginalnego radia w B5. Smaka mi narobiłeś tym i spróbuje tez tak zrobic.
-
[B5 AGB] A4/S4 Prosie stajl :) zderzak RS4 , 19" RH, bi-xenon , gwint h&r itp
szkoda projektu, bardzo szkoda. Dobrze że chociaż wspomoże Twój inne modele z rodziny A4 B5 ekskluzywnymi częsciami.
-
[ALL B5] Demontaż listw ozdobnych wewnetrznych
Potwierdzam. Mocowanie środkowe nad konsolą jest zbedne. Założyłem bez niego i wszystko super trzyma. Dzieki za opis
-
[ALL B5] Folia 3M
Folia 3M na dekorach wygląda rewelka. Na żywo daje dużo lepszy efekt niz na zdjęciach. Mam zrobione u Siebie i jestem zadowolony. Polecam. A jak piszecie , jak sie znudzi to poprostu sie ja zerwie i po kłopocie
-
[ALL B5] Nakładki klamek II lift
Dzieki bardzo. Sprawdziłem wyłamał mi jeden z dwoch ząbkow od dołu. reszte mocowan sie trzyma. Sprawdze u siebie wASO ile cos takiego a jak nie to pozostaje szukać używki
-
[ALL B5] Nakładki klamek II lift
Witam!!! Chciałbym sie zapytać czy nakladki klamek w II lifcie da sie dokupić osobno. Jakis pacan wyrwal mi nakładke z prawych przednich drzwi i zastanawiamsie czy nie pasuje ta sama nakładka z tylnych prawych Z góry dziekuje za odpowiedz
-
[B5 AJM] The "Santorin Blue" thread str. 55 new photos
mega szpan czego to ludziska niewymyślą.
-
Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą
Człowieku te fotele to mega wypasssss sam chetnie bym takie przyjął na pokład
-
Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą
Piękny wozik mam sentyment do audi 80 bo od tego modelu zaczeła sie moja miłość do tej marki. A4 - miodzio projekt USA style widze u Ciebie jest podstawą
-
[B5 AAH] moje autko
opis super. Dziala na wyobraznie
-
[ALL] Malowanie felg aluminiowych proszkowo czy natryskowo (wzór na zdjęciach)
Efekt ktory jest na zdjeciach uzyskuja lakiernicy. Moj kolega maluje felgi na taki kolor. Niewiem ile w tym prawdy ale miesza jakies dwa odcienie i wychodzi taki efekt. Tajemnica jego, ale efekt identyczny jak na zdjeciach
-
[B5 AGB] A4/S4 Prosie stajl :) zderzak RS4 , 19" RH, bi-xenon , gwint h&r itp
Nosb: masz juz pomysła na swoje dekory. Podziel sie pomysłem
-
[ALL] Malowanie felg aluminiowych proszkowo czy natryskowo (wzór na zdjęciach)
Malowałem w tym roku proszkowo moje felgi po wcześniejszym piaskowaniu. Pomalowane były ładnie ale kolor był tragiczny wygladał jak z kołpaku . Myślałem ze wykituje. Zmatowałem felgi i pomalowałem lakierem z pistoletu plus bezbarwny i wyglada jak ori. Dobrze dobierz kolor jak cos zeby niebylo rozczarowan
-
[ALL B5] Przód S4 czy RS4? Ankieta
ja tez cos dorzuce od siebie dla potomnych. Moim zdaniem cały zestaw S4 to kwintesencja stylu. Zderzak + progi + tył zderzak
-
Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą
oooo człowieku Mega szpanik. Cud ,miód malina ps. możesz mi dac namiar na gościa co robi te tablice us
-
[ALL B5] Pompka centralnego zamka za długa praca??!!
sprobuje bedzie to moj plan awaryjny mam jeszcze jeden pomysł ktory podsunał mi kolega z klubu audi A3. Jak wypali to go opisze [br]Dopisany: 13 Maj 2010, 23:14_________________________________________________Panowie udało sie zrobic tanim kosztem w sumie. Dorwałem pompke z audi a3 po lifcie. Elektronika zalana ale reszta git wiec przelutowalem cała płytke swoja i wszystko hula pieknie. W mojej pomce poszedł zaworek a przez bagatelizowanie sprawy wirnik od silniczka sie rozsypał w częsci dzieki wielkie za pomoc i zaangażowanie . pozdro