Treść opublikowana przez peter22
-
B7 BRB i B6 BFC po chipie
i juz wszystko wyjaśnione przez fachowca :> mam nadzieje ze jak zmienimy kiedys turbo to juz nikt nie bedzie sie czepiał małego momentu. Dzieki Witek do nowego turbo POZDRAWIAM :a4fan:
-
B7 BRB i B6 BFC po chipie
Co to znaczy, sa to słabe silniki ????? [br]Dopisany: 14 Kwiecień 2008, 21:04 _________________________________________________witek powiedział ze jak wymienie turbo od 130 KM to nawet mozna go podkręcić do 160KM . co wy na to???
-
B7 BRB i B6 BFC po chipie
nie pomyliłem tak jak napisałem autko bylo robione we francji i tam tak podciagneli moment a reszta byla do kitu turbina przeładowywała witek to wszystko poprawił i tak wyszło. auto zasuwa wykres jest plaski
-
B7 BRB i B6 BFC po chipie
Witek wklej wykresy jak będziesz miał chwile
-
[B5 AFN] Moja Audi 140KM/300Nm + WYKRES
qykresik bardzo podobny do mojego :a4fan: audi górą
-
B7 BRB i B6 BFC po chipie
Witam wszystkich właśnie dzisiaj był ten dzień . B7 BRB seria wyszła 125KM i 325Nm po programie wyszło 138KM i 315Nm. Auto było sprowadzone z francji i tam ktos nieudolnie próbował podnieść moc , ale naszczęście Witek wszystko naprawił . B6 BFC seria wyszła 159KM i 315Nm po programie wyszło 171KM i 328 Nm Wiem ze to niewiele ale ten silnik jest mało podatny przez pąpe paliwa . Witek poprawił sporo bo teraz auto zaczyna przyspieszac od 1,5 tys a przed modyfikacja od 2,2tyś . Auto nie szarpie po zmianie biegu płynnie zasuwa do przodu . Dopisany: 14 Kwiecień 2008, 17:51 -------------------------------------------------------------------------------- co do fotek wykresów to moze Witek załączy bo mi to jakos nie idzie Witam wszystkich jestem po kolejnych modach dzieki pomocy jaro4444 wsadzilismy do mojego A4 BRB 1.9tdi 116 KM drugi IC nowy zestaw sprzegła , wywalony katalizator , teraz jeszcze tylko czekam na turbine BRD i korekta softu u Witka . Witam wszystkich jestem po kolejnych modach dzieki pomocy jaro4444 wsadzilismy do mojego A4 BRB 1.9tdi 116 KM drugi IC nowy zestaw sprzegła , wywalony katalizator , teraz jeszcze tylko czekam na turbine BRD i korekta softu u Witka . Witam , dzisiaj na pokładzie mojego autka zagosciła turbina brd ale trzeba było wywalic EGR bo inaczej sie nie chciała zmieścić. zrobiłem 160 km "Jak dziadek :gwizdanie:" max predkosc to 130 km/h. teraz tylko czekam na korekte u Witka i zobaczymy co wyjdzie
-
[B5 1Z] Swap silnika na 130 KM i w koncu AWX+mod+AL+GT2256V=212KM i 405Nm
daj znac jak bedziesz po zabiegu u Rogala :>
-
[B5 AFN] Moja Audi 140KM/300Nm + WYKRES
Bardzo ładny przyrost czekamy na wykresik :>
-
[B5 AFN] Wykres z "lubianego" V-tech'u
V-tech sie postarał , albo miał szczęście [br]Dopisany: 06 Kwiecień 2008, 16:44 _________________________________________________super wykres czekamy na dalsze modyfikacje :th:
-
[B5 AFN] Na ile można podkręcić AFN ?
jedz do wawy do Rogala tam sie wszystkiego dowiesz :naughty:
-
[B5 AFN] Wykresik do oceny
Witam ja tez juz jestem zapisany do Rogala zobaczymy jak wyjdzie :gwizdanie: A Twoje autko super wyszło :>
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam Wszystkich mam na imie Piotrek jestem szczęśliwym posiadaczem audi A4 B7 1.9TDI 116 PS z grudnia 2005 roku . I dzięki temu forum dowiedziałem sie o Witku do którego jestem juz umówiony. Pozdrawiam Wszystkich :rolleyes: