Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

peter22

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez peter22

  1. i juz wszystko wyjaśnione przez fachowca :> mam nadzieje ze jak zmienimy kiedys turbo to juz nikt nie bedzie sie czepiał małego momentu. Dzieki Witek do nowego turbo POZDRAWIAM :a4fan:
  2. Co to znaczy, sa to słabe silniki ????? [br]Dopisany: 14 Kwiecień 2008, 21:04 _________________________________________________witek powiedział ze jak wymienie turbo od 130 KM to nawet mozna go podkręcić do 160KM . co wy na to???
  3. nie pomyliłem tak jak napisałem autko bylo robione we francji i tam tak podciagneli moment a reszta byla do kitu turbina przeładowywała witek to wszystko poprawił i tak wyszło. auto zasuwa wykres jest plaski
  4. Witek wklej wykresy jak będziesz miał chwile
  5. qykresik bardzo podobny do mojego :a4fan: audi górą
  6. Witam wszystkich właśnie dzisiaj był ten dzień . B7 BRB seria wyszła 125KM i 325Nm po programie wyszło 138KM i 315Nm. Auto było sprowadzone z francji i tam ktos nieudolnie próbował podnieść moc , ale naszczęście Witek wszystko naprawił . B6 BFC seria wyszła 159KM i 315Nm po programie wyszło 171KM i 328 Nm Wiem ze to niewiele ale ten silnik jest mało podatny przez pąpe paliwa . Witek poprawił sporo bo teraz auto zaczyna przyspieszac od 1,5 tys a przed modyfikacja od 2,2tyś . Auto nie szarpie po zmianie biegu płynnie zasuwa do przodu . Dopisany: 14 Kwiecień 2008, 17:51 -------------------------------------------------------------------------------- co do fotek wykresów to moze Witek załączy bo mi to jakos nie idzie Witam wszystkich jestem po kolejnych modach dzieki pomocy jaro4444 wsadzilismy do mojego A4 BRB 1.9tdi 116 KM drugi IC nowy zestaw sprzegła , wywalony katalizator , teraz jeszcze tylko czekam na turbine BRD i korekta softu u Witka . Witam wszystkich jestem po kolejnych modach dzieki pomocy jaro4444 wsadzilismy do mojego A4 BRB 1.9tdi 116 KM drugi IC nowy zestaw sprzegła , wywalony katalizator , teraz jeszcze tylko czekam na turbine BRD i korekta softu u Witka . Witam , dzisiaj na pokładzie mojego autka zagosciła turbina brd ale trzeba było wywalic EGR bo inaczej sie nie chciała zmieścić. zrobiłem 160 km "Jak dziadek :gwizdanie:" max predkosc to 130 km/h. teraz tylko czekam na korekte u Witka i zobaczymy co wyjdzie
  7. Bardzo ładny przyrost czekamy na wykresik :>
  8. V-tech sie postarał , albo miał szczęście [br]Dopisany: 06 Kwiecień 2008, 16:44 _________________________________________________super wykres czekamy na dalsze modyfikacje :th:
  9. jedz do wawy do Rogala tam sie wszystkiego dowiesz :naughty:
  10. Witam ja tez juz jestem zapisany do Rogala zobaczymy jak wyjdzie :gwizdanie: A Twoje autko super wyszło :>
  11. Witam Wszystkich mam na imie Piotrek jestem szczęśliwym posiadaczem audi A4 B7 1.9TDI 116 PS z grudnia 2005 roku . I dzięki temu forum dowiedziałem sie o Witku do którego jestem juz umówiony. Pozdrawiam Wszystkich :rolleyes:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.