Treść opublikowana przez peter22
-
[ALL B7] Czy fotele od B6 będą pasowały do B7 ?
po to ze jak masz zwykłe a chcesz wsadzic na s-line to wiadomo czym nowsze tym lepsze
-
[ALL B7] Lampy zwykłe a xenony
z tego co sobie przypominam to mówił 800zł za całosc z robocizna , ale to nie jest oryginalne samopoziomowanie tylko jego patent. Wiec lepiej podjechac do niego i zobaczyc to na własne oczy bo to była rozmowa tylko przez tel. jak bede cos wiecej wiedział to sie odezwe
-
[ALL B7] Lampy zwykłe a xenony
narazie nie musze sie jeszcze popytac moze tobie sie uda podłaczyc poziomowanie z kabiny. Teraz to mnie jeszcze czeka wymiana zderzaka i spryski
-
[ALL B7] Lampy zwykłe a xenony
jak dzwoniłem do jednego mechanika który sie zajmuje tylko xenonami to powiedział ze moze zrobic samopoziomowanie za 800zł
-
[ALL B7] Lampy zwykłe a xenony
dokładnie tak masz xenon jak jest bi-xenon to nie ma dodatkowej zarówki . Ja tez kupiłem bi-xenon do swojego czekam na fotki od kolegi który sam podłaczył i zabieram sie do roboty. Maru_kinia jak zrobisz to sterowanie z kabiny to daj znac z tego co pytałem to nie da rady tego podłączyc.[br]Dopisany: 01 Luty 2009, 18:07_________________________________________________http://www.allegro.pl/show_item.php?item=529021918 udało mi sie kupic z białym kierunkiem w dobrej cenie
-
[B7 BLB] Koncepcja na dłubnięcie parcha - odsłona druga :)
gratuluje, projekt nabiera predkosci :naughty:
-
[ALL B7] Lampy zwykłe a xenony
jak cos bedziesz wiedział to daj znac sporo osób czeka na konkretne info na ten temat
-
[ALL B7] Lampy zwykłe a xenony
cena za ten moduł tak jak pisałem wczesniej 2100 netto . kolega dzisiaj był odebrac autko i po wymianie modułu wszystko działało tak jak powinno.
-
[ALL B7] Lampy zwykłe a xenony
witam cene podałem taka jaka otrzymałem w ASO przez tel . a wsadzenie xenonów wraz z samopoziomowaniem i spryskami z robocizna 14500 zł tak jak z fabryki i to chyba jeszcze bez lamp bo mówiłem ze mam swoje. Pozdrawiam[br]Dopisany: 23 Styczeń 2009, 07:36_________________________________________________http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t44122.0.html;highlight=xenony CTV tu masz opisane jak przeprogramowac sterownik zeby sie swiecily do jazdy dziennej i tylne pozycje . Bo wiesz ze jak ci sie swieca tylko do jazdy dziennej a tył nie to masz mandacik po nowemu 100zł i 2 punkciki .
-
[ALL B7] Światła dzienne DRL
takie pytanie czy te lampy wsadzaliscie do B7 w miejsce zwyklych czy był tylko problem ze sterowaniem do jazdy dziennej. Pytam bo nikt konkretnie nie potrafi sie wypowiedziec czy da sie wsadzic xenon do B7 i zeby wszystko działało.
-
[ALL B7] Lampy zwykłe a xenony
Panowie ruszyło sie cos u was w tym temacie?? kolega z naszego forum postanowil wsadzic xenony w aso i jak narazie baruja sie juz trzy dni i nie moga prawidlowo podłączyc. Z tego co mówił to świeca sie cały czas lampy ale xenonowe a do jazdy dziennej nie albo oba razem. jutro maja podmienic modul odpowiedzialny za napiecie i sie zobaczy co i jak .cena modulu ok 2000zł
-
[ALL B7] Lampy zwykłe a xenony
przygotuj wiaderko złotowek i bedzie zrobione przygotuj wiaderko złotowek i bedzie zrobione co masz na mysli???
-
[ALL B7] Lampy zwykłe a xenony
robiłeś to juz w b7 ze jestes taki pewien????
-
Najnowsze projekty MR-MOTORS
Witek co to znaczy "soft bez przepływomierza"
-
[ALL B7] Lampy zwykłe a xenony
mysle ze jak jest dobrze ustawione to nie ma problemu . narazie wsadzam same lampki , a jak dozbieram kaski to zderzak od s-ine ze spryskami.[br]Dopisany: 13 Styczeń 2009, 20:10_________________________________________________witam dzisiaj jeszcze raz dzwoniłem do warsztatów gdzie sie tym zajmuja i trzeba wsadzic jeszcze dodatkowo jakies moduły zeby swiatła nie migały i oszukac komputer. nie znam sie przekazuje co mi powiedzieli . teraz szukam lampek za rozsadna cene i jade zrobic. Pozdrawiam
-
[ALL B6] Co najpierw - chip czy tuning mechaniczny ?
jak nie chcesz dublowac kosztów to uzbieraj sobie troche kaski i dopiero zacznij zabawe. chyba ze ci wystarczy mniej koni to rob odrazu program
-
[ALL B6] O.CT czyli wedlug ich domeny uwolnij moc:)
Mieszkasz w wawie i nie wiesz do kogo masz jechac???
-
[ALL B7] Lampy zwykłe a xenony
polega na przekodowaniu moduł i nic więcej [br]Dopisany: 10 Styczeń 2009, 12:09_________________________________________________jak coś nie długo będę miał do sprzedania 2 komplety Bi z pomarańczowym kierunkiem Jestes pewien ze wystarczy tylko przeprogramowac???? robił to juz ktos??? Zrób jakas promo na te lampki to pomysle.
-
[B6 AWX] Gdzie chip w dolnośląskim ?
ciekawe jak by wyszło na sprawnym dwumasie :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
-
[ALL B7] Lampy zwykłe a xenony
Witam wiec sprawa nie jest taka prosta jak sie wydaje to nie jest B6 . Dzwonilem do fachowca co sie tylko tym zajmuje i tak trzeba zmienic wtyczki tak jak pisalisnie koszty ok 130-170zł dalej oszukanie modułu w aucie i zabawa z elektronika jakies 300-350zł i zapakowanie tego do auta ok 100zł mozna podłaczyc samemu ale podobno wtedy beda mrugały xenony . za lampy z białym kierunkiem powiedział 2400 a za pomaranczowy 2000 z wsadzeniem i podłaczeniem do auta, tylko nie da rady podłączyc silniczkow do ustawianie z kabiny
-
[ALL B7] Czy fotele od B6 będą pasowały do B7 ?
jak ktos to robił niech da znac. w tym linku jest cos napisane ze sa inne poduszki. Wiec jak ktos to przerabiał niech da znac. Pozdrawiam
-
[ALL B7] Czy fotele od B6 będą pasowały do B7 ?
tez tak mi sie wydaje szukałem w ale nie znalazłem było o fotelach B5
-
[ALL B7] Czy fotele od B6 będą pasowały do B7 ?
Witam jak w temacie czy fotele od B6 beda pasowały do B7
-
[B7 BLB] Koncepcja na dłubnięcie parcha - odsłona druga :)
jasne wszystko kumam chcesz miec jak nabardziej auto przypominające serie. Pozdrawiam
-
[B7 BLB] Koncepcja na dłubnięcie parcha - odsłona druga :)
a ja mam pytanie odnosnie tych IC ma byc audi, wiec moze jeden centralny od modelu B8 czy jednak jest zbyt mały???? Myslisz ze twoje dwa beda sie lepiej sprawowały niz ten jeden centralny od B8 ???