Treść opublikowana przez peter22
-
[ALL B5] Chip po wizycie u "WITKA"
oj przydało sie
-
B7 BRB i B6 BFC po chipie
tak własnie myslałem :naughty: nowsze starsze nie ma znaczenia wazne ze spełniaja tak samo swoje zadanie
-
B7 BRB i B6 BFC po chipie
dzisiaj zmieniałem oponki wiec jest zdjecie zestawu spowalniaczy 320 jaro4444 troszke inne niz u ciebie http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/19209e86cc6ae97b.html
-
B7 BRB i B6 BFC po chipie
witam jaro4444 cos sie dawno nie odzywales na forum :gwizdanie: :gwizdanie: moze jakies mody robiłes i byles zajety?? Co do felg to te 16 chce zostawic na zime a na nastepny sezon jak sie cos fajnego trafi to jakie 18 zagosci , zderzak od s-line ze spryskami juz czeka na lakierowanie. Pozdrawiam
-
CHIP Audi a4 b8 2.0 tdi cr
jest jeszcze jedna opcja zrobic program w ASO jak twierdzicie ze nie stracicie gwarancji , a nastepnie jechac do witka na poprawe tego programu jak was stac na nowe audi A4 B8 to 2 tysie w ta czy w ta nie gra roli :gwizdanie: :gwizdanie:
-
AUDI S4 SID
gratuluje wyniku czekamy na wiecej :gwizdanie: :gwizdanie:
-
CHIP Audi a4 b8 2.0 tdi cr
jak bedziesz chciał wgrac seryjny program to Witek ci zgra tej juz pomodzony program i jak juz bedziesz po naprawie auta (jak sie skopie oczywiscie) to znowu wgra ten pomodzony. mysle ze cos zapłacisz ale napewno nie tyle co za napisanie pierwszy raz progamu. A najlepiej to napisz do Witka i zapytaj ile by takie cos kosztowało.
-
CHIP Audi a4 b8 2.0 tdi cr
mysle ze nie bo to bedzie jedynie podpiecie kompa i wgranie programu bez hamowni
-
CHIP Audi a4 b8 2.0 tdi cr
Panowie mozecie zrobic program u Rogala a jak wam sie cos wysra to wgra wam serje i po krzyku
-
B7 BRB i B6 BFC po chipie
fajnie sie jeździ , troszkę później wstaje ale mi sie podoba . jak jadę na 5 biegu i wcisnę gazu tak od 3 tys obrotów moment jest 200 km/h[br]Dopisany: 19 Maj 2009, 18:00_________________________________________________Witam dzisiaj dotarły hamulce na przód od audi A4 3.0 TDI czyli 320 tarcza , powiem ze kawał zacisku jak tak sie patrzy na to wszystko . jak trochę odszykuje i odmaluje to cyknę fotki[br]Dopisany: 04 Wrzesień 2009, 16:58_________________________________________________własnie wszdziłem spowalniacze niezle to wyglada teraz trzeba zmienic felgi bo te 16 troche male
-
Ile kosztuje Chip do 2.5 TDI?
troche sporo te 2 tys . dzwon do Witka
-
[B7 BPW] Wykres po "wirusie" u ROGALA \Upgrade\ - BRD 193KM 400nM
no niezle wyszło a spowalniacze juz masz??
-
[B6 AWX] Projekt - mocny AWX okolice 200KM
moje 173KM wyszły na Ultimate teraz tez tankuje na BP ale juz normalne ciekawe ile by wyszło . jak zmienie wtryski to zobaczymy ile wyjdzie na zwykłym dieslu
-
AWX czy AVF
jak bedziesz sporo smigał po autostradach to AVF bo skrzynia 6 i tak jak pisali wczesniej sprzegło mocniejsze
-
[B6 AWX] Pobieranie oleju po chipie
a moj ojciec na castrolu dolewal olej a na motulu nie :gwizdanie:
-
[B6 AWX] Pobieranie oleju po chipie
zmien olej na motul50501
-
[B7 BLB] Po wizycie w Dynosoft Wrocław
bardzo wysoka seria jak na ten silnik
-
[ALL B7] Zebrane info o xenonku w B7 (dokładanie)
dokladnie masz samopoziomowanie ale w pierwszej kolejnosci trzeba ustawic imbusami .
-
[ALL B7] Zebrane info o xenonku w B7 (dokładanie)
reguluje sie tak jak normalne lampy masz od góry pokretła na imbusa
-
[B5 1Z] Swap silnika na 130 KM i w koncu AWX+mod+AL+GT2256V=212KM i 405Nm
niezły KOX
-
[ALL B7] Zebrane info o xenonku w B7 (dokładanie)
witam i jak juz wszystko dziala w lampeczkach??[br]Dopisany: 27 Sierpień 2009, 20:20_________________________________________________Witam , dzięki koledze Wojtek_A4 moje bi-xenonki juz świecą tak jak powinny . kolega Wojtek_A4 podłączone ma tak jak w linku który zaraz wkleję, natomiast ja nie maiłem przejściówki tylko zmienioną wtyczkę na taką od xenonow i z tej wtyczki pociągnięty kabel od przesłony. a oto magiczny link http://forums.audiworld.com/showthread.php?p=23248605
-
[ALL B7] Światła dzienne DRL
Witam , dzięki koledze Wojtek_A4 moje bi-xenonki juz świecą tak jak powinny . kolega Wojtek_A4 podłączone ma tak jak w linku który zaraz wkleję, natomiast ja nie maiłem przejściówki tylko zmienioną wtyczkę na taką od xenonow i z tej wtyczki pociągnięty kabel od przesłony. a oto magiczny link http://forums.audiworld.com/showthread.php?p=23248605
-
[ALL B7] Lampy zwykłe a xenony
Witam , dzięki koledze Wojtek_A4 moje bi-xenonki juz świecą tak jak powinny . kolega Wojtek_A4 podłączone ma tak jak w linku który zaraz wkleję, natomiast ja nie maiłem przejściówki tylko zmienioną wtyczkę na taką od xenonow i z tej wtyczki pociągnięty kabel od przesłony. a oto magiczny link http://forums.audiworld.com/showthread.php?p=23248605
-
Audi rs4 azr gt25 eliminator powered by Sportmile
kurcze ze to wszystko tam sie zmiesciło :gwizdanie:
-
[B6 AWX] Projekt - mocny AWX okolice 200KM
no tak ty po prostu masz jeszcze zlikwidowana klape gaszaca tak samo jak adamooo i dlatego masz telepanie przy gaszeniu. :>