Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

peter22

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez peter22

  1. tak własnie myslałem :naughty: nowsze starsze nie ma znaczenia wazne ze spełniaja tak samo swoje zadanie
  2. dzisiaj zmieniałem oponki wiec jest zdjecie zestawu spowalniaczy 320 jaro4444 troszke inne niz u ciebie http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/19209e86cc6ae97b.html
  3. witam jaro4444 cos sie dawno nie odzywales na forum :gwizdanie: :gwizdanie: moze jakies mody robiłes i byles zajety?? Co do felg to te 16 chce zostawic na zime a na nastepny sezon jak sie cos fajnego trafi to jakie 18 zagosci , zderzak od s-line ze spryskami juz czeka na lakierowanie. Pozdrawiam
  4. jest jeszcze jedna opcja zrobic program w ASO jak twierdzicie ze nie stracicie gwarancji , a nastepnie jechac do witka na poprawe tego programu jak was stac na nowe audi A4 B8 to 2 tysie w ta czy w ta nie gra roli :gwizdanie: :gwizdanie:
  5. gratuluje wyniku czekamy na wiecej :gwizdanie: :gwizdanie:
  6. jak bedziesz chciał wgrac seryjny program to Witek ci zgra tej juz pomodzony program i jak juz bedziesz po naprawie auta (jak sie skopie oczywiscie) to znowu wgra ten pomodzony. mysle ze cos zapłacisz ale napewno nie tyle co za napisanie pierwszy raz progamu. A najlepiej to napisz do Witka i zapytaj ile by takie cos kosztowało.
  7. mysle ze nie bo to bedzie jedynie podpiecie kompa i wgranie programu bez hamowni
  8. Panowie mozecie zrobic program u Rogala a jak wam sie cos wysra to wgra wam serje i po krzyku
  9. fajnie sie jeździ , troszkę później wstaje ale mi sie podoba . jak jadę na 5 biegu i wcisnę gazu tak od 3 tys obrotów moment jest 200 km/h[br]Dopisany: 19 Maj 2009, 18:00_________________________________________________Witam dzisiaj dotarły hamulce na przód od audi A4 3.0 TDI czyli 320 tarcza , powiem ze kawał zacisku jak tak sie patrzy na to wszystko . jak trochę odszykuje i odmaluje to cyknę fotki[br]Dopisany: 04 Wrzesień 2009, 16:58_________________________________________________własnie wszdziłem spowalniacze niezle to wyglada teraz trzeba zmienic felgi bo te 16 troche male
  10. peter22 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Silnik i Układ Napędowy
    troche sporo te 2 tys . dzwon do Witka
  11. no niezle wyszło a spowalniacze juz masz??
  12. moje 173KM wyszły na Ultimate teraz tez tankuje na BP ale juz normalne ciekawe ile by wyszło . jak zmienie wtryski to zobaczymy ile wyjdzie na zwykłym dieslu
  13. jak bedziesz sporo smigał po autostradach to AVF bo skrzynia 6 i tak jak pisali wczesniej sprzegło mocniejsze
  14. a moj ojciec na castrolu dolewal olej a na motulu nie :gwizdanie:
  15. zmien olej na motul50501
  16. bardzo wysoka seria jak na ten silnik
  17. dokladnie masz samopoziomowanie ale w pierwszej kolejnosci trzeba ustawic imbusami .
  18. reguluje sie tak jak normalne lampy masz od góry pokretła na imbusa
  19. witam i jak juz wszystko dziala w lampeczkach??[br]Dopisany: 27 Sierpień 2009, 20:20_________________________________________________Witam , dzięki koledze Wojtek_A4 moje bi-xenonki juz świecą tak jak powinny . kolega Wojtek_A4 podłączone ma tak jak w linku który zaraz wkleję, natomiast ja nie maiłem przejściówki tylko zmienioną wtyczkę na taką od xenonow i z tej wtyczki pociągnięty kabel od przesłony. a oto magiczny link http://forums.audiworld.com/showthread.php?p=23248605
  20. Witam , dzięki koledze Wojtek_A4 moje bi-xenonki juz świecą tak jak powinny . kolega Wojtek_A4 podłączone ma tak jak w linku który zaraz wkleję, natomiast ja nie maiłem przejściówki tylko zmienioną wtyczkę na taką od xenonow i z tej wtyczki pociągnięty kabel od przesłony. a oto magiczny link http://forums.audiworld.com/showthread.php?p=23248605
  21. Witam , dzięki koledze Wojtek_A4 moje bi-xenonki juz świecą tak jak powinny . kolega Wojtek_A4 podłączone ma tak jak w linku który zaraz wkleję, natomiast ja nie maiłem przejściówki tylko zmienioną wtyczkę na taką od xenonow i z tej wtyczki pociągnięty kabel od przesłony. a oto magiczny link http://forums.audiworld.com/showthread.php?p=23248605
  22. kurcze ze to wszystko tam sie zmiesciło :gwizdanie:
  23. no tak ty po prostu masz jeszcze zlikwidowana klape gaszaca tak samo jak adamooo i dlatego masz telepanie przy gaszeniu. :>

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.