Treść opublikowana przez peter22
-
[B6 AWX] Projekt - mocny AWX okolice 200KM
panowie ale wy macie audi b5 a tu mowa o audi b6 i b7 tam jest inaczej tak mi sie przynajmniej wydaje. 10 km to sporo i po przejechaniu takiego dystansu ja tez mam 90 stopni
-
[B6 AWX] Projekt - mocny AWX okolice 200KM
Piotrek98igo ty masz wywalona klape gasząca (chyba tak to sie nazywa ) i dlatego ci sie telepie przy gaszeniu. ja tez mam wywalony EGR i niestety wolniej sie grzeje auto a co za tym idzie spalanie zima troche wzrosnie . Ale jak sie chce miec szybkie auto to trzeba sie z tym pogodzic.
-
[B7 BLB] Czy warto chipować te silniki ?
trzeba bylo wsadzic drugi IC i okolice 200KM by bylo
-
[B7 BLB] Z czego spasują hamulce na przód ?
ok dzieki za informacje.
-
[B7 BLB] Z czego spasują hamulce na przód ?
Witam Dzisiaj dotarły do mnie hamulce od audi a4 3.0 TDI 320 zacisk spory w porownaniu do 288 za zestaw zapłaciłem 460 zł czyli tarcza klocki zacisk jarzmo blacha osłaniajaca , klocki zmienie natomiast jak patrzyłem na tarcze to sa miodzio ewentualnie dam do przetoczenia zeby zebrac minimalny rant . chyba ze bedzie napływ kaski to wsadze jakies nawiercane :cool1:
-
[ALL] Czym różnią sie te chłodnice?
ja chyba mam wsadzony z literką M lub N a różnica jest ze M jest od 2.0 TFSI a Q od 2.0 TDI 170 KM masz w tym linku zdjęcia tego IC http://www.a4-klub.pl/smf/b7_blb_koncepcja_na_dlubniecie_parcha_odslona_druga-t59308.0.html zobacz czy jest taki jak ty chcesz kupić , ja tak zrobiłem i jeszcze zapytałem Jaro4444 wysłałem mu zdjęcie.
-
Chip tuning Audi ze skrzynią biegów Multitronic
no to szału nie ma , trochę kasy trzeba wsadzić
-
[B6 AVF] AVF by Aligator DYNOSOFT K-ce
niezłe gifty sa w tych 1.9 TDi 130KM :gwizdanie:
-
AUDI S4 SID
wiaderko konserwacji i bedzie ok
-
[ALL B7] RNS-E - jaki serwis do montażu ?
to jesli mozesz to zapytaj czy jak im przywioze wszystko to zamontuja mi jesli miałem klimatronik 1 din a przywioze 2 dino [br]Dopisany: 02 Wrzesień 2009, 18:14_________________________________________________wszystko to mowa o navi antena klimatronik
-
[B6 AWX] Projekt - mocny AWX okolice 200KM
dokładnie tylko Motul
-
[ALL B7] RNS-E - jaki serwis do montażu ?
1700zł za navi z antena i kablami klimatronik na wymiane. dobra cena??
-
[ALL B6] Co jest nie tak z turbinami BRD ?
u mnie tez tak wstaje powyzej 2 tyś myslałem ze tak ma byc :confused4:
-
[B7 ASB] Made by Rogal
a to super dzieki za info. Kolega z takim silnikiem byl u mastersa i wyszlo 285KM i ok 500Nm
-
Dla niektórych "tunerów" - niemożliwe
no no 170 KM w Audi B5 to juz lata ładnie
-
[B7 ASB] Made by Rogal
skad masz wykres witek chyba nie ma hamowni 4x4
-
[ALL B7] RNS-E - jaki serwis do montażu ?
dobre pytanie czy klimatronika tez dają ???/ kolejne pytanie bo dzisiaj byłem u mnie w miescie i pytalem o navi powiedzieli ze juz sie w to nie bawia bo jak mam normalne radio to trzeba wymieniac cału tunel srodkowy popielniczke i klimatronik
-
[ALL B7] RNS-E - jaki serwis do montażu ?
nie do tego http://allegro.pl/item723681812_navigacja_audi_a4_a6_2006_r_kpl_zestaw_tel_idealna.html
-
[ALL B7] RNS-E - jaki serwis do montażu ?
to widze ze jak narazie to lipa gosciu z allegro nie odpisal
-
[ALL B7] RNS-E - jaki serwis do montażu ?
wczoraj napisałem do goscia na allegro bo były wystawione całe zestawy cena 2400 ale z blutaczem i czyms tam jeszcze . zobaczymy co odpisze .
-
[ALL B7] RNS-E - jaki serwis do montażu ?
moze i masz racje ale jest tez ryzyko ze kupisz uszkodzone a tacy co sie zajmuja navi daja jeszcze gwarancje przejade sie u siebie i popytam ile i czy to robia. slyszałem na forum ze jest jakis facet w krakowie co dobrze robi
-
[ALL B7] RNS-E - jaki serwis do montażu ?
własnie nie kupiłem bo slyszałem ze sa firmy ktore posiadaja wszystkie potrzebne rzeczy, ciebie nic nie interesuje tylko płacisz za koncowy efekt.
-
[ALL B7] RNS-E - jaki serwis do montażu ?
jestem z piotrkowa trybunalskiego 45 km od łodzi. sam za to sie nie będę brał nie mogę sobie pozwolić żeby auto stało a jak ja bym sie za to zabrał to juz nie wiem ile by mi zeszło :gwizdanie:
-
[B7 BKN] CHIP U ROGALA
no niezle ale wiadomo kto to robił :naughty: a jaką masz skrzynie??
-
[ALL B7] RNS-E - jaki serwis do montażu ?
witam mam zamiar wsadzic do siebie navigacje RNS-E mozecie polecic zaklad gdzie moge to zrobic i jaka cena :?: