Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

peter22

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez peter22

  1. a nie lepiej wsadzic jeden centralny IC . Jak robiłem u Witka ojca 2.5 tdi 163 KM to wspominał ze lepiej jak jest jeden niz dwa małe :naughty:
  2. niezle czy to juz koniec czy jeszcze masz zamiar cos zmieniac??? :a4fan:
  3. czyli co zeby wsadzic Xenony trzeba wymienic wtyczke dobrze zrozumiuałem???
  4. Witam a ja owinołem izolacja ale taką szmaciana do kabli i nic nie piszczy. U mnie to juz sie tak wszystko wyrobiło ze jak wpadałem w dziure to sama mi sie odsuwała . ale teraz mam spokój :cool1:
  5. i jaka bedzie twoja decyzja??? Ja mysle ze lepiej kupic B7 3.0 tdi
  6. AHH to nie jest oznaczenie 1.9 TDI 90 KM ???
  7. jak chcesz zeby mniej ci auto paliło to zamien na TDI
  8. ok dzieki za odpowiedz czyli trzeba jechac do fachowca i niech on sie martwi. Pozdrawiam
  9. panowie chodzi mi o sprawy zwiazane z podłączeniem samych lamp tzn czy trzeba cos zmieniac w elektryce czy trzeba cos zmieniac w kompie auta . jesli ktos to robił w B7 to prosze opisac . nie chodzi mi o samopoziomowanie i spryskiwacze to w 2 etapie. [br]Dopisany: 04 Grudzień 2008, 20:32_________________________________________________Panowie jest ktos kto ma pojęcie o wymianie lampek na bi-xenony :confused4:
  10. Widze ze nie ma osób ktore zakładały bi-xenony w miejsce zwykłych lamp w B7
  11. nie ma co komentowac . jak zawsze perfekcyjnie. :a4fan: :a4fan:
  12. jak na seryjnych to bardzo dobry wynik :cool1:
  13. a czy wszystkie wtyczki pasuja pod lampe xenonowa ze zwykłej ??? znalazłem lampy ze swiatłem do jazdy dziennej czy bedzie działało??? w swoim a4 mam funkcje auto jak to teraz bedzie działało???
  14. śmigaj do Witka do wawy jezdziłem kiedys na boxsie a teraz mam program o niebo lepiej inna jazda i silnik nie dostaje po d*p... na pierwszy plan to chyba centralny IC wieksze turbo i dopiero wydech . ale jak chcesz sie dowiedziec konkretów to dzwon albo jedz do Rogala
  15. sporo gratów zmienionych ile czasu to robiłeś????
  16. u mnie jest tak jak u ciebie widze dym w tylnym lusterku ale to od 1-szego biegu jak go przeciagne do 4000. wydaje mi sie ze jest tak wtedy kiedy zamule autko do pracy mam 110km i tak sobie smigam do 110km/h . ale jak go przegoniłem to dymek znika albo jest po prostu niewidoczny w lusterku.
  17. niezły wynik , a jak z dymkami ??? puszcza cos??
  18. poprsimy wymiarki i jaki koszt takiego zestawu. szukam czegos takiego tylko do B7 1.9TDI[br]Dopisany: 18 Wrzesień 2008, 18:05_________________________________________________Co to za lampy????? Z djodami???
  19. Bar.mag ja robiłem taki silnik jak ty masz 163 PS u Witka koszta jak za 1.9 TDi koni przybyło tylko 10 ale frajda z jazdy nie da sie opisac. Poprawiła sie dynamika auta. Na moim wyszło 170PS bo serja miała 160PS ale u ciebie moze wyjsc 180PS albo więcej . Dzwon do witka polecam
  20. Niezła seria po wymianie przepływki , a po programie to juz pocisk. :ON:
  21. Spory ten IC . A jak tam sie teraz jezdzi???
  22. Nom całkiem nieźle wyszło. bedziesz robił coś dalej ???
  23. No fajnie to wszystko wyszło, czyli turbinka BRD nie jest taka zła

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.