Treść opublikowana przez peter22
-
[B7 BLB] Koncepcja na dłubnięcie parcha - odsłona druga :)
a nie lepiej wsadzic jeden centralny IC . Jak robiłem u Witka ojca 2.5 tdi 163 KM to wspominał ze lepiej jak jest jeden niz dwa małe :naughty:
-
[B7 BRE] 2,0 tdi A4 Avant BRE by Dynosoft 242,5KM/461Nm
niezle czy to juz koniec czy jeszcze masz zamiar cos zmieniac??? :a4fan:
-
[ALL B7] Lampy zwykłe a xenony
czyli co zeby wsadzic Xenony trzeba wymienic wtyczke dobrze zrozumiuałem???
-
Skrzypiąca roleta bagażnika w Avancie
Witam a ja owinołem izolacja ale taką szmaciana do kabli i nic nie piszczy. U mnie to juz sie tak wszystko wyrobiło ze jak wpadałem w dziure to sama mi sie odsuwała . ale teraz mam spokój :cool1:
-
[B6 AWX] Turbo od BRD, parę szybkich pytań
i jaka bedzie twoja decyzja??? Ja mysle ze lepiej kupic B7 3.0 tdi
-
[B5 AHH] 2.8 więcej mocy...!!
AHH to nie jest oznaczenie 1.9 TDI 90 KM ???
-
[B5 AEB] robic chip'a przed zamiana kol z 16' na 18' czy po??
zmiana kół nie ma znaczenia :wink4:
-
Chip Module do a4-zakupiony-testy!
jak chcesz zeby mniej ci auto paliło to zamien na TDI
-
[ALL B7] Lampy zwykłe a xenony
ok dzieki za odpowiedz czyli trzeba jechac do fachowca i niech on sie martwi. Pozdrawiam
-
[ALL B7] Lampy zwykłe a xenony
panowie chodzi mi o sprawy zwiazane z podłączeniem samych lamp tzn czy trzeba cos zmieniac w elektryce czy trzeba cos zmieniac w kompie auta . jesli ktos to robił w B7 to prosze opisac . nie chodzi mi o samopoziomowanie i spryskiwacze to w 2 etapie. [br]Dopisany: 04 Grudzień 2008, 20:32_________________________________________________Panowie jest ktos kto ma pojęcie o wymianie lampek na bi-xenony :confused4:
-
[ALL B7] Lampy zwykłe a xenony
Widze ze nie ma osób ktore zakładały bi-xenony w miejsce zwykłych lamp w B7
-
[B5 AFN] Po zrobieniu chipa
nie ma co komentowac . jak zawsze perfekcyjnie. :a4fan: :a4fan:
-
Prosze o ocene:)
jak na seryjnych to bardzo dobry wynik :cool1:
-
[ALL B7] Lampy zwykłe a xenony
a czy wszystkie wtyczki pasuja pod lampe xenonowa ze zwykłej ??? znalazłem lampy ze swiatłem do jazdy dziennej czy bedzie działało??? w swoim a4 mam funkcje auto jak to teraz bedzie działało???
-
[ALL B7] 2.0TDI wyniki serii i virus
śmigaj do Witka do wawy jezdziłem kiedys na boxsie a teraz mam program o niebo lepiej inna jazda i silnik nie dostaje po d*p... na pierwszy plan to chyba centralny IC wieksze turbo i dopiero wydech . ale jak chcesz sie dowiedziec konkretów to dzwon albo jedz do Rogala
-
[B5 AEB] Mój projekt - AEB dmuchane przez GT2X
sporo gratów zmienionych ile czasu to robiłeś????
-
[B5 AJM] Wymiana dmuchawki na AWX + tune-up
u mnie jest tak jak u ciebie widze dym w tylnym lusterku ale to od 1-szego biegu jak go przeciagne do 4000. wydaje mi sie ze jest tak wtedy kiedy zamule autko do pracy mam 110km i tak sobie smigam do 110km/h . ale jak go przegoniłem to dymek znika albo jest po prostu niewidoczny w lusterku.
-
[B5 AHU] Turbo AWX, końcówki AHY, FMIC po strojeniu
niezły wynik , a jak z dymkami ??? puszcza cos??
-
[B6 AWX] Wydajniejszy IC w B6
poprsimy wymiarki i jaki koszt takiego zestawu. szukam czegos takiego tylko do B7 1.9TDI[br]Dopisany: 18 Wrzesień 2008, 18:05_________________________________________________Co to za lampy????? Z djodami???
-
[B7 BDG] 200PS - oferta holenderskiego tunera
Bar.mag ja robiłem taki silnik jak ty masz 163 PS u Witka koszta jak za 1.9 TDi koni przybyło tylko 10 ale frajda z jazdy nie da sie opisac. Poprawiła sie dynamika auta. Na moim wyszło 170PS bo serja miała 160PS ale u ciebie moze wyjsc 180PS albo więcej . Dzwon do witka polecam
-
[B5 AJM] Auto po chipie
Niezła seria po wymianie przepływki , a po programie to juz pocisk. :ON:
-
[ALL] FMIC w A4 B5 1.9 TDI AFN oraz 1.8T B6 AVJ
Spory ten IC . A jak tam sie teraz jezdzi???
-
[B5 AFN] Chciałbym wymienić sprzęgło na jakieś mocniejsze,co proponujecie?
A bez wymiany skrzyni nie da rady??
-
[B6 AVF] Prosze o ocene wykresu
Nom całkiem nieźle wyszło. bedziesz robił coś dalej ???
-
[B6 AWX] Nowy program 180km i 380NM
No fajnie to wszystko wyszło, czyli turbinka BRD nie jest taka zła