Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

peter22

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez peter22

  1. Zgłoś sie na Mineralną 26 do Witka !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ja juz odkladam kaske na kolejne mody. Plecam!!!!! Sorki myslałem ze masz TDI
  2. A jaka teraz moc wyszla na nowym turbo???
  3. do Witka warto nawet 500 km jechac . polecam wszystkim
  4. niezle poszło 100PS lepiej wyszedł niz mój 115PS . Bardzo ładny wykresik Ciekawe dlaczego silniki na A lepiej wychodza niz silniki na B
  5. sporo falllll na tym wykresie a co do czyszczenia turbo to sie zastanów .
  6. napisz jak Audi bedzie juz :naughty: po programie
  7. ja bym wsadził od 2.0 TDi 170KM ale nigdzie tego nie ma
  8. Wsadz to co miałeś
  9. wywal ten badziew i smigaj do Rogala
  10. u to widze ze duze zmiany sie szykuja w twoim autku , super . masz jakies dojscie do czesci????
  11. ja zakładałem ale bez wyswietlacza nie oszpeciłbym auta jakims badziewnym wyswietlaczem . Miałem tylko na dzwiek i nigdy nie miałem kłopotu z cofaniem. lepiej patrzec w lusterka niz na jakis badziewny wyswietlacz
  12. Ładny wykres , tylko linia od Nm troszke wolniej mogłaby spadać tzn bardziej płasko tak jak przed zmianą programu było. Ale pewnie inaczej sie nie dało.
  13. Jka chcesz podnieś moc to napewno intercooler i pompowtryski. pompowtryski i intercooler OK tylko na jakie poprosze konkrety
  14. A czy coś jeszcze zmienic przy wymianie turbo????
  15. Witam wszystkich, mam pytanie czy bedzie pasowała turbina od 2.0tdi 170 KM do silnika BRB tj 1.9 TDI 116 KM.
  16. piękny wykres , widze ze stare 110 KM są podatniejsze na zmiane programu niz 115KM :hi:
  17. Moze witek wystawi, a ile Ci wyszlo KM i Nm przed i po modyfikacji
  18. Fajny silnik, calkiem inny niz ten 2 tdi 140KM. troche zazdroszcze tej mocy ale jak troche uzbieram kaski to zabieram sie dalej za modyfikacje . nikt mi jeszcze nie odpisał czy turbo od 2l 170 KM pasuje do mojego BRB
  19. zapytaj witka na prv
  20. jestem po wizycie u Rogala robił mi dwa autka jestem zaj... zadowolony polecam wszystkim. Witek zna sie na tym co robi i potrafi doradzić. POLECAM wszystkim!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  21. i co jeszcze ??? czy od 2 litry tdi 170KM bedzie pasowało????
  22. polonista sie znalazł :polew: [br]Dopisany: 16 Kwiecień 2008, 17:35 _________________________________________________jakie fotki cie interesują ???? Narazie są to seryjne autka B6 jest taty i jest to seria tylko po programie Witka , a B7 jest dopiero kupione i tez narazie tylko program u Witka . Dopiero zaczynam :> :>[br]Dopisany: 16 Kwiecień 2008, 17:52 _________________________________________________Co radzicie zmienic zeby autko lepiej smigało
  23. Spora moc może Witek sie wypowie co do wykresu.
  24. turbo przeładowuje i dlatego był taki wykrs Witek poprawił tyle ile sie dało , Wazne ze teraz ciagnie równo od dołu :tongue4: :tongue4:[br]Dopisany: 15 Kwiecień 2008, 17:27 _________________________________________________dzisiaj śmigałem po autostradzie 215 km/h i jeszcze troche było pod pedałem . na starym programie jechałem 205km/h . Super sie teraz jeździ :a4fan: :a4fan: [br]Dopisany: 15 Kwiecień 2008, 19:51 _________________________________________________mowa oczywiście o BRB

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.