Treść opublikowana przez peter22
-
B7 BRB i B6 BFC po chipie
Kurcze niedopytałem [br]Dopisany: 18 Maj 2009, 19:37_________________________________________________http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/18a24bcf0c94e1bd.html
-
[ALL B7] Kolejne zmiany w BRB
witam jestem właśnie po korekcie u Witka. Wykres wstawię jak tylko dostane na pocztę. wiec tak wyszło 173,7 KM i 353Nm. na więcej zabrakło juz paliwa , pompki trzeba zmienić ale tylko BJ bo mam jakiś nowy sterownik i AL nie da sie wystroić. [br]Dopisany: 18 Maj 2009, 16:34_________________________________________________http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/18a24bcf0c94e1bd.html
-
[B5 AHH] Dziwne zachowanie wskaźnika paliwa i temperatury silnika
masz gdzies zimny lut mialem to w takiej a4 wymieniłem dwa liczniki i dopiero trzeci byl dobry. jak masz VDO to luz mozesz wymieniac jakies czesci w zegarach ale jak masz chyba tak sie pisze magneti marelii to juz do wymiany całe zegary. Pozdrawiam
-
B7 BRB i B6 BFC po chipie
witam jestem właśnie po korekcie u Witka. Wykres wstawię jak tylko dostane na pocztę. wiec tak wyszło 173,7 KM i 353Nm. na więcej zabrakło juz paliwa , pompki trzeba zmienić ale tylko BJ bo mam jakiś nowy sterownik i AL nie da sie wystroić.
-
[B6 AVF] Nowa turbo do AVF - obecnie 131KM docelowo 170KM
ja mam juz wsadzona od jaro4444 i jest wszystko ok 18 korekta programu zobaczymy co wyjdzie
-
[ALL] FMIC w A4 B5 1.9 TDI AFN oraz 1.8T B6 AVJ
kawał dobrej roboty
-
[ALL B7] Lampy zwykłe a xenony
wyciągniecie orginalnej kostki ze starej lampy, i podłączenie swiatel mijania, pod swiatla mijania , podlaczenie długich pod swiatla do jazdy dziennej, zeby nie wyskakiwal błąd. kierunki i postój jak leci. pozdrawiam. przekodowac kompa na xenony. pisałem wczesniej ze sa dwie opcje ale jast tylko jedna na tamtej 2 po odpaleniu mrugaja swiatla . wiec nadal nie jest rozwiazany problem długich swiateł jak jedziesz na xenonie reszta dziala
-
[B7 BLB] Modyfikacja IC (dodanie drugiego) i podpięcie do turbiny standardowej
powiem ci tak u nas nie widać ze to jest przerobione wiec po co tyle szukac. od 2.0 TFSI jest łatwiej dorwać na allegro. ale to twój wybór .
-
[B7 BLB] Modyfikacja IC (dodanie drugiego) i podpięcie do turbiny standardowej
hej szukaj od 2.0 tfsi ja i jaro4444 takie kupiliśmy i zostały przerobione tak aby pasowały. Pozdrawiam
-
[B7 BLB] Modyfikacja IC (dodanie drugiego) i podpięcie do turbiny standardowej
jak masz takie części jak napisał Jaro4444 to wszystko pasi , jedynie belka łącząca IC jeśli nie będzie od 2.0 tdi 170KM bedzie trzeba przespawac
-
[ALL B7] Kolejne zmiany w BRB
tyle ile trzeba jak ci nie pasuje to nie czytaj
-
[B7 BLB] Program, a wady wrodzone silnika BLB
zmień filtr powietrza na nowy i sprawdz stan oleju przed wizyta u rogala
-
[ALL B7] Kolejne zmiany w BRB
Witam , dzisiaj na pokładzie mojego autka zagosciła turbina brd ale trzeba było wywalic EGR bo inaczej sie nie chciała zmieścić. zrobiłem 160 km "Jak dziadek :gwizdanie:" max predkosc to 130 km/h. teraz tylko czekam na korekte u Witka i zobaczymy co wyjdzie
-
B7 BRB i B6 BFC po chipie
oki dzieki to czekamy :naughty: [br]Dopisany: 20 Kwiecień 2008, 00:25_________________________________________________Witam wszystkich jestem po kolejnych modach dzieki pomocy jaro4444 wsadzilismy do mojego A4 BRB 1.9tdi 116 KM drugi IC nowy zestaw sprzegła , wywalony katalizator , teraz jeszcze tylko czekam na turbine BRD i korekta softu u Witka zobaczymy co wyjdzie.[br]Dopisany: 01 Kwiecień 2009, 05:39_________________________________________________Witam , dzisiaj na pokładzie mojego autka zagosciła turbina brd ale trzeba było wywalic EGR bo inaczej sie nie chciała zmieścić. zrobiłem 160 km "Jak dziadek :gwizdanie:" max predkosc to 130 km/h. teraz tylko czekam na korekte u Witka i zobaczymy co wyjdzie
-
[B7 BDG] Czy można wiecej (zrobiony na 195KM) ?
super wynik jak to robil witek to nie ma pytan . szkoda ze u mojego ojca tak nie wyszło :confused4:[br]Dopisany: 19 Kwiecień 2009, 20:15_________________________________________________ciekawe jak by zamienic pompy z twojego do mojego ojca co by wyszło :gwizdanie: :gwizdanie: okazało by sie wtedy czy to zasługa pompy czy moze czegoś innego. Pozdrawiam :a4fan:
-
[ALL B7] Lampy zwykłe a xenony
ja wybrałem pierwsza bo szkoda xenonow w dzien nie mowie o zarniku tylko o tych czesciach ;odblaskach czy jak to sie zwie. ale jazda na xenonie w nocy bajka :naughty: [br]Dopisany: 16 Marzec 2009, 18:52_________________________________________________witam wszystkich , i jak zmienilo sie cos w sprawie xenonow działaja wam dlugie jak smigacie na xenonie??[br]Dopisany: 18 Kwiecień 2009, 20:27_________________________________________________dzisiaj z elektrykiem zrobilismy wszystko tak ze dzialało ale paliły sie kontrolki o przepalonych zarowkach :kwasny:
-
[B7 BDG] Czy można wiecej (zrobiony na 195KM) ?
u mojego ojca w takim silniku wyszlo tylko 170KM nie dawalo juz wiecej paliwka ale i tak niezle smiga , witek poprawil krzywa momentu
-
[B5 AFN] Wykres do oceny
wydaje mi sie ze jak na AFN tosłaby wynik , chyba ze miało byc lajtowo to ok
-
[ALL B8] Jaki chiptuning w 2.0 TFSI 180KM ?
albo zmien auto na skrzynie z manualem albo DSG
-
[ALL B7] Kolejne zmiany w BRB
ic jest z 2.0 tfsi jest identyczny jak 2.0 tdi 170 KM a rura łącząca 2 IC jest tez z 2.0 tfsi tylko mocowanie było przerobione
-
[ALL B7] Kolejne zmiany w BRB
juz teraz autko troszkę inaczej sie zachowuje a zwłaszcza jak sie rozpędzi na wyzszych obrotach jakieś takie leciutkie sie zrobiło i odetchnęło po wywaleniu kata
-
[ALL B7] Kolejne zmiany w BRB
mam nadzieje ze wyjdzie troszke wiecej :naughty:
-
[ALL B7] Kolejne zmiany w BRB
Witam wszystkich jestem po kolejnych modach dzieki pomocy jaro4444 wsadzilismy do mojego A4 BRB 1.9tdi 116 KM drugi IC nowy zestaw sprzegła , wywalony katalizator , teraz jeszcze tylko czekam na turbine BRD i korekta softu u Witka zobaczymy co wyjdzie. Witam , dzisiaj na pokładzie mojego autka zagosciła turbina brd ale trzeba było wywalic EGR bo inaczej sie nie chciała zmieścić. zrobiłem 160 km "Jak dziadek :gwizdanie:" max predkosc to 130 km/h. teraz tylko czekam na korekte u Witka i zobaczymy co wyjdzie
-
[ALL B7] Lampy zwykłe a xenony
otwierasz dekielki z lampy i widzisz jakie kable gdzie idą .[br]Dopisany: 02 Marzec 2009, 07:34_________________________________________________witam własnie odebralem auto od elektryka . podłaczone jest tak jak napisałem wczesniej . i co sie okazuje mialem do wyboru dwie opcje : 1) swiatła do jazdy dziennej (długie działaja ), Xenon (długie nie działają ) 2)bez swiateł do jazdy dziennej (xenon i długie działają normalnie) wybrałem narazie opcje 1 a elektryk powiedział ze trzeba dodac dwa przekazniki i bedzie ok tylko musi to przemyslec i rozrysowac na spokojnie. maru_kinia a jak jest u ciebie. moze masz inny bord komputer. pozdrawiam
-
[B7 BLB] Koncepcja na dłubnięcie parcha - odsłona druga :)
i na jakim turbo zmieniasz na to od CR czy zostaje na BRD??