Treść opublikowana przez peter22
-
[B6 AWX] Wykres 1,9 AWX po lekkiej modyfikacji
bo PIXI ma zostawiona stara skrzynie i sprzegła a jaro wsadzil wieksze sprzegła wraz ze skrzynia od BRD
-
[B8 CAB] Już S4 B8 Avant Weiß&Optikpaket schwarz Audi exclusive quattro GmbH
bokiem idzie bo masz szpere
-
[All B8] A4 3.0 Tdi By Orzeł, 381Ps/726Nm By Dynosoft, Gwint -Black B*tch-
auto fajnie wyglada jedyne czego mozna sie pozbyc to tego znaczka na tylnej klapie . Pozdrawiam
-
[B8 CAB] Już S4 B8 Avant Weiß&Optikpaket schwarz Audi exclusive quattro GmbH
audi juz smiga po Piotrkowskich drogach
-
[B8 CAG] 2.0 TDI CR by Wojtek Dynosoft Katowice
a no to ok
-
[B8 CAG] 2.0 TDI CR by Wojtek Dynosoft Katowice
nie wyszło cos mało jak na ten silnik??? kolega robił u witka i wyszło 185 KM??
-
[ALL] Otwieram NOWĄ listę na grupowy CHIP do MR ROGALLOTTI:)
słabo idzie bo juz wszyscy maja wirusa :gwizdanie: :gwizdanie:
-
[ALL] Otwieram NOWĄ listę na grupowy CHIP do MR ROGALLOTTI:)
Jak ci buja silnikiem to mozesz miec rozrząd do ustawienia tez tak miałem ale witek dał sobie z tym rade polecam go wszystkim
-
B7 BRB i B6 BFC po chipie
zmieniłem ale całe auto ;o) . miały byc dwie a6 3.0tdi ale jest jedna a6 i jedna bmw 530xd
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
ja tez dzisiaj zamówiłem jak narazie pełna profeska
-
[B7 BLB] Koncepacja na dłubnięcie parcha V2.1 216KM 432 Nm
no ładny wynik mi juz bylo mało i zmieniłem na 3.0 d ale nie audi , gdyz nie mogłem nic zadbanego znalezc a szukałem ponad dwa miesiace. a na co ty bedziesz zmieniał??
-
[ALL B7] 1,9 TDI + Turbo BRD?
ja mam tak zrobione +2 ic i wyszło 173 KM
-
[B7 ASB] 3.0 tdi, TIP, DPF, Q = 276ps@547nm = moded by Rogalotti
no całkiem fajnie to wyszło :naughty:
-
[C5 AFN] Czary-mary mistrza Rogala.
ciekawe iedy bedzie mu mało :naughty:
-
[B5 AFN] Jaki to może być chip?
a jak ma i czerwone to nie było 115KM??
-
[B5 AFN] Jaki to może być chip?
z oznaczenia na klapie wychodzi ze to jest 115KM
-
[B5 AFN] AFN a turbina od 2.0 TDI CR 170KM
Witam kolega ma AFN i zastanawia sie nad zmianą turbiny . Przeczytałem juz gdzies na forum ze taka turbina jest juz wsadzana do silników 1.9 tdi i 2.0 tdi czy do AFN podejdzie??? Pytam bo jest ona sporo tansza i wydajniejsza niz moja BRD
-
[ALL B7] Zebrane info o xenonku w B7 (dokładanie)
trzeba jakies kabelki poprzekładac w tym włąznikui jest git
-
[ALL B7] Zebrane info o xenonku w B7 (dokładanie)
zgadza sie ale ty napisałes ze tylko czasami chcesz wyłanczac dzienne zeby sie nic nie paliło. tak jak ja mam jest w oryginale .
-
[ALL B7] Zebrane info o xenonku w B7 (dokładanie)
da sie to zrobic ja tak mam wystarczy wymienic przełącznik który w aucie bez xenonow był odpowiedzialny za regulacje wysokosci swiateł . u mnie jest tak włącznik swiateł na 0 , swiecą sie DRL (dzienne) na mijania swieca sie xenpony. Analogicznie z funkcją AUTO jak jest widno to swieca sie DRL zciemnia sie zapalaja sie xenony. dopiero po wymianie przęłącznika tego co opisałem wcześniej istnieje mozliwość wyłączenia DRL . Pozdrawiam[br]Dopisany: 11 Kwiecień 2010, 17:56_________________________________________________a odnosnie barwy xenonów to jesli zmienia sie w kolor czerwony to oznacza ze juz sie wypaliły i czas je zmieniac
-
[B7 BLB] Turbina BRD
nie masz sie czym martwic
-
[B6 AWX] Nowy Program 196KM i 405Nm
adamooo to jednak nie sprzedajesz autka?? w silniku tez cos będziesz zmieniał??
-
[ALL B7] Zebrane info o xenonku w B7 (dokładanie)
ja pierdziele czy wy nie czytacie tego co napisałem nie jest potrzebna taka przejsciówka za 250 zł wystarcza wtyczki do xenonów i poprzekładac kable i ten jeden kabelek dodatkowy pociagnąc od przesłony. jeszcze raz macie link gdzie jest wszystko pokazane http://forums.audiworld.com/showthread.php?p=23248605
-
[INNE] Co powiecie na temat silnika 3.0 TDI
ale to 300 KM to chyba nie w automacie co???
-
[INNE] Czas na moją prywatną Skodę Octavię 1.8T ARX 150PS 4x4
no to teraz pozostaje tylko czekac na kolejne mody :naughty: