Treść opublikowana przez peter22
-
Błąd intake manifold flap motor, jedna z przyczyn - rozwiazanie
ruszył sie jakoś temat z tym dziadostwem??
-
[ALL B8] Moja Audiczka A4 B8 Avant 2.0 TDI
jest wydajniejsza 2xx KM do osiągniecia
-
B8 TrOOOOp
w moim a6 c6 100% garaż z blachy nie ocieplony w srodku -6,5 stopnia
-
[INNE] Audi A6 C6 Pełen pakiet S-line, pierwsze w Polsce 2.0 tdi quattro
foty bedą jak listwy wsadze i zderzak
-
[B6 AWX] RS4 diesel edition
a orientujesz sie jakie koszta
-
[B6 AWX] RS4 diesel edition
a ten warsztat w krakowie podejmie sie zeby wsadzić quattro do a6 c6 2.0 tdi :naughty:
-
[INNE] Audi A6 C6 Pełen pakiet S-line, pierwsze w Polsce 2.0 tdi quattro
witam przy wymianie silnika od mitsubishi trzeba jeszcze pamiętać o wymianie świec żarowych bo są inne. dopiero w zimne dni okazało sie że dwie mam padniete . dzisiaj wymieniłem cały zestaw od kolegi Dzika ceramiczne NGK .[br]Dopisany: 25 Styczeń 2012, 21:06_________________________________________________dzisiaj zerwałem białą okleine z listew i okazało sie ze są jaśniejsze niż moje auto , wiec jada do malowania . na pokładzie zawitały lusterka od s6
-
[B7 BPW] czarna B7 quattro
wielki plus za naped :kox:
-
[ALL] Audi A6 C6 2.0 TDI po programie u ROGALLA
jaro4444 miał ponad 200 KM na brd a 216 KM na caha i wyczyszczonych ultradzwiekowo wtryskach.
-
Zwykłe A4 B6 tymona
czas ma quattro
-
[INNE] Audi A6 C6 Pełen pakiet S-line, pierwsze w Polsce 2.0 tdi quattro
to nie jest auto do robienia osiągów, strasznie ciezki klocek jest z a6. moze jakies pomiary sie zrobi z czasem
-
[ALL] Audi A6 C6 2.0 TDI po programie u ROGALLA
witek powiedział ze zrobił pare 1.9 na BRD i sa sporo mocniejsze od mojego wyniku. jak trafisz dobrą BRD to nie ma problemu z dołem.
-
A6 C6 2,7 Q Pełny s-line. Koło 20"
Młody przygasaja ci diody przy kierunku?? kolega ma takie lampy do sprzedania za 800zł tylko diody nie przygasaja przy kierunku
-
[INNE] Audi A6 C6 Pełen pakiet S-line, pierwsze w Polsce 2.0 tdi quattro
jeszcze, nie mam czasu. Mam nadzieje ze jutro wsadze na autko
-
[INNE] Audi A6 C6 Pełen pakiet S-line, pierwsze w Polsce 2.0 tdi quattro
programik teraz autko przyspiesza w pełnym zakresie obrotów :naughty:
-
[ALL] Audi A6 C6 2.0 TDI po programie u ROGALLA
inna jazda, teraz to czuc ze auto jedzie a nie sie toczy . Wielkie podziekowania dla Witka to juz jest moje trzecie auto, które mi zrobił i jak zawsze super robota. :kox:
-
[ALL] Audi A6 C6 2.0 TDI po programie u ROGALLA
tak wywalony zostal bo silnik od mitsubishi był bez Wspominałem Witkowi ze sie szykujesz o niego na poprawe V-techa
-
[ALL] Audi A6 C6 2.0 TDI po programie u ROGALLA
nie mam co sie rozpisywac do auta wsadzony zostal nowy silnik z mitsubishi z 2010 roku z przebiegiem 8000km turbo CAHA przebie 1400 km IC od A4 B8 3.0TDI odblokowane hamowanie lewą nogą
-
[B7 BKN] 3.0 TDI Avant pakiet S4
hej kolego wydeszek masz s4 czy jakies inne kozcówki , bo bardzo fajnie wyglada . szukam czegos do swojego a6
-
[INNE] Audi A6 C6 Pełen pakiet S-line, pierwsze w Polsce 2.0 tdi quattro
tak wsadziłem cahe i IC od b8 3.0 tdi w czwartek jade do Witka na program a tu dzisiejszy zakup listwy jeszcze oklejone na biało ale najlepsze jest to ze sa w moim kolorze cena za wszystko 900zł no i po programie
-
A6 C6 2,7 Q Pełny s-line. Koło 20"
może u ojca mam polskie menue i cos takiego tam widziałem otwieranie szyb kmfort i inne alo cos pokrecilem bo dawno w MMi nie zagladałem :gwizdanie:[br]Dopisany: 12 Styczeń 2012, 17:30_________________________________________________jakiej srednicy masz koncówki??
-
[INNE] Audi A6 C6 Pełen pakiet S-line, pierwsze w Polsce 2.0 tdi quattro
to teraz jeszcze jakies koncówki ładne najlepiej oryginalne
-
[INNE] Audi A6 C6 Pełen pakiet S-line, pierwsze w Polsce 2.0 tdi quattro
zalicytowałem dzieki mam nadzieje ze to to bo gosciu nie odbiera telefonu
-
[INNE] Audi A6 C6 Pełen pakiet S-line, pierwsze w Polsce 2.0 tdi quattro
a jakie koszta takiej dokładki w aso bo na allegro nie moge samej wyczaić, a i jeszcze potrzebuje taką dokładke w wyjsciem na hak
-
[INNE] Audi A6 C6 Pełen pakiet S-line, pierwsze w Polsce 2.0 tdi quattro
moze od s6 kolega mowil ze od rs6 bo bral wszystko od jednego goscia tak jak i przedni gril[br]Dopisany: 21 Grudzień 2011, 16:46_________________________________________________Panowie mam pytanie odnosnie dokladki tylnego zderzaka od audi s6 podejdzie do zderzaka s-line ???? Myslałem o wsadzeniu wydechu z dwiema koncówkami