Treść opublikowana przez peter22
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
jesli mowa o mocy to Golf 6 HGP 3,6 BiTurbo Grip 700 PS Club 2 - YouTube jest kozak
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
Ale kolego zrobiłeś zamiesznie na forum Fura bardzo ładna ale niestety nieliczni moga sobie na taką pozwolić.:kox::kox::kox:
-
[INNE] Audi A6 C6 Pełen pakiet S-line, pierwsze w Polsce 2.0 tdi quattro
no ładnie wyglada, cała zimo zostaje na szukanie
-
[INNE] Audi A6 C6 Pełen pakiet S-line, pierwsze w Polsce 2.0 tdi quattro
a nie jest ładniejsza od RS, ta co wkleiłeś fotke wydawała mi sie zawsze mała optycznie. Ta 20 od a8 ma et 37 moje obecne mają et45, chyba nie beda obcierać?? Jak narazie facet wystamił je za 4000 na zimie a bez opon chce 3500, może jak sie jeszcze troszke poczeka to cena spadnie. Niedoczytałem cena jest za 3 koła a nie za 4
-
[INNE] Audi A6 C6 Pełen pakiet S-line, pierwsze w Polsce 2.0 tdi quattro
a może takie 20 cali <br /><br />
-
[INNE] Audi A6 C6 Pełen pakiet S-line, pierwsze w Polsce 2.0 tdi quattro
dokładnie tak jak piszesz trzeba szukac 19
-
[INNE] Audi A6 C6 Pełen pakiet S-line, pierwsze w Polsce 2.0 tdi quattro
Skoda robi pomiane , wszyscy się smieją jak sie ustawia pierwszy raz na starcie , ale juz po pierwszym przejeździe kopary im opadają:kox: ---------- Post dopisany 05-10-2012 at 20:48 ---------- Poprzedni post napisany 23-09-2012 at 20:13 ---------- Pare nowych fotek po myciu:naughty: <br /><br /> <br /><br /> <br /><br /> <br /><br /> <br /><br /> <br /><br /> <br /><br /> <br /><br /> <br /><br /> <br /><br />
-
A6 C6 3.0 TDi ASB Quattro tiptronic ;)
Wypasione jedynie co zmień to felgi bo na tych to słabo wyglada i zawias w dół
-
A8 D3 na 20" :)
super a jaki stan???? widze ze gdzieś w twojej okolicy mieszka sprzedający, bo tak szybko felunie wylądowały na aucie
-
A8 D3 na 20" :)
to w moim a6 chyba by już była rowna z blotnikiem . ciekawe jak ta fela by wygladała w A6 C6
-
A8 D3 na 20" :)
ładne tylko jak jest et 33 to fela wejdzie do srodka czy bardziej na zewnątrz porownujac do et np 45??
-
Dziś K03s, niedługo mutant BV5S+/K03S :)
nie boisz sie że stożek zaciągnie wodę w ulewne dni
-
A8 D3 na 20" :)
tu masz takie FELGI AUDI 20" 9J --- OPONY 275/35/20 (2624368906) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
-
Turbosprężarka GTB1756VK do Audi A4 B6/B7 1.9 TDI
to jakiego szukac żeby było w miare młode rocznikowo ??
-
Turbosprężarka GTB1756VK do Audi A4 B6/B7 1.9 TDI
aż takie różnice to co tam pomodzili ze nie podpasi????
-
Turbosprężarka GTB1756VK do Audi A4 B6/B7 1.9 TDI
czy taka turbina z 3.0 tdi 245 KM bedzie dobra Nr katalogowy turbiny - 059 145 874L. Nr Garretta - GTB2260VZK.
-
A6 C6 3.0 TDi ASB Quattro tiptronic ;)
sprzedawało sie tak długo pewnie przez to jasne wnętrze
-
A4 B8 by race444
a nawet po to zebu felga 20 cali głupio nie wyglądała hehe:grin::grin::grin:
-
[INNE] Audi A6 C6 Pełen pakiet S-line, pierwsze w Polsce 2.0 tdi quattro
dobre opony i wiedza Rogalla robią swoje. na obecnym setapie na pierwszym biebu mam zmniejszone doładowanie dopiero od następnych przełożen mam podniesione . Tutaj masz linka Skoda Emeryta 1.8 TSI - Racingforum - Drag, Drift & Time Attack - Racing Forum kolego skadą octavią 1.8t zrobioną na 310KM zlał juz tyle mocnych aut że szok. Ja nie robie auta na wyscigi bo a6 ma spora mase i sie do tego nie nadaje. Robie auto dla siebie do jazdy na codzień z małym spalaniem w trasie .
-
[INNE] Audi A6 C6 Pełen pakiet S-line, pierwsze w Polsce 2.0 tdi quattro
wsadzam jeszcze gtb22 i wydech celuje w 260 KM jak ma kolega piramida z forum skody, mysle że 3.0 tdi może miec problem z takim 2.0 tdi 260 KM
-
[ALL B8] A4 B8 Avant 3.0 TDI, ~320PS ~640NM - pierwsza strona po aktualizacji
niestety znaczek zostaje bo został zalany jakims dziwnym klejem i bez uszkodzenia grila nie da sie go zdjac. chyba wcześniejszemu właścicielowi buchneli pare razy i zakleił na dobre:facepalm:
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
to teraz jestes zwiazany z marka audi na zawsze :oD
-
[INNE] Audi A6 C6 Pełen pakiet S-line, pierwsze w Polsce 2.0 tdi quattro
Auto nie było hamowane po zmianie , dopiero jak wejdzie turbina gtb22 i wydech to bede jechal na korekte. ---------- Post dopisany at 12:10 ---------- Poprzedni post napisany at 12:07 ---------- Srednica jest taka sama jak w b8 3.0 tdi , mam te same złączki . Wrclaguna jak u siebie zmienial na IC od 3.0 tdi to chyba opisywał jaka mają srednice .
-
[ALL B8] A4 B8 Avant 3.0 TDI, ~320PS ~640NM - pierwsza strona po aktualizacji
Witam juz jestem po montażu IC z 3.0 biturbo dodatkowo doszedł zderzak polift i gril RS <br /><br />
-
[INNE] Audi A6 C6 Pełen pakiet S-line, pierwsze w Polsce 2.0 tdi quattro
Bardzo mi sie podoba twoje a4 ale niestety potrzebuje kombi i wiecej miejsca . Ale bede pamietał w razie czego:wink: ---------- Post dopisany 17-09-2012 at 18:43 ---------- Poprzedni post napisany 16-09-2012 at 21:32 ---------- co do wymiany na zderzak poliftowy, trzeba pamietac że są inne wtyczki na halogeny i jesli ktos ma czujniki to kable trzeba przedłużyc . wtyczki do halogenów kosztuja groszec w ASO wiec nie ma co robic druciarni:whistling: