Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

peter22

Pasjonat

Treść opublikowana przez peter22

  1. super dzieki za wszystkie odpowiedzi. czyli zmieniam tylko dokładke i bedzie mniej do malowania . Pozdrawiam Mlody sorki za zasmiecenie tematu
  2. nie zrozumiałes ojciec ma audi z 2005 roku i m zwykły pakiet a moje jest z 2007 tez przed liftem i chce mu dac swój s-line przed liftem . i tu moje pytanie czym sie rozni tylni zderzak zwykły od s-line czy tylko dokładką a jesli dokładka nie podejdzie to czy czujniki parkowania ze zwykłego zderzaka podejda do s-line przed liftem
  3. to jesli to prawda to sam dyfuzor zmienie i tyle
  4. Młody mam pytanie do ciebie . Chodzi mi o czujniki w tylnim zderzaku czy ze zwykłego beda pasowały do s-line??? Pytam bo bede mial cały zestaw s-line ze swojego audi i chce go wsadzic do ojca ktory ma zwykłe
  5. wiedziałem ze Młody łopatologicznie wszystko wytłumaczy. Dzieki teraz juz wszystko wiem . Pozdrawiam:wink::wink: ---------- Post dopisany 07-08-2012 at 21:25 ---------- Poprzedni post napisany 27-04-2012 at 20:58 ---------- Dawno sie nic nie działo w temacie . Dzisiaj dorwałem na allegro zderzak s-line z polifta kompletny w dobrych pieniądzach , trzeba bedzie tylko pomalować.
  6. jesli GTB22 wstaje podobnie do CAHA to mi to odpowiada, teraz mam pytanie odnośnie wydeszku , chciałem zrobic 3 calowy ale zostawic dwie puszki ostatnie oryginalne ma to sens???
  7. moze byc to spowodowane wywaleniem kata .
  8. Takie pytanko do ilu wystarcza moje wtryski ? Silnik mam nowy z 2010 roku przebieg 10.000km. Wiadomo ze wydech trzeba zrobić
  9. No to już mi się podoba . Czas szukać zadbana turbawke i dalej modzić
  10. zadałem takie pytanie bo lepiej kupic turbine z nowszego modelu z mniejszym przebiegiem i lepszym potencjałem:naughty:
  11. to mam jeszcze jedno pytanie odnośnie tego turbo od 3.0 tdi , jest jakas różnica pomiedzy turbo 233KM a 240KM z nowszego modelu???
  12. No ja jeżdżę [/quote. I jak z dołem pogorszyło się coś ?????? Jak się jeździ????
  13. A jeździ już ktoś na takiej turbo od 3.0 tdi??
  14. panowie takie pytanie , jest jakis projekt z turbina od silnika 3.0 tdi do 2.0 tdi . Zastanawiam sie nad czyms takim bo juz mocy brakuje
  15. peter22 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A6/S6/RS6
    sporo czasu i roboty wsadzone w to autko. Ile czasu ci to wszystko zajeło
  16. peter22 odpowiedział(a) na _Makki_ temat w Audi
    cichociemny zapierdalak:banan:
  17. chodzi mi o przedni zderzak , gril na 100% pasuje czujniki podobno tez nie wiem tylko jak z halogenami i samymi spryskami , wiadomo ze zaslepki inne
  18. hej mam pytanie co podpasuje ze starego zderzaka s-line do polifta ???
  19. W sobote golf borykał sie cały czas z problemami nie mógł wystartowac bo odrazu cos go dlawilo na starcie mial moze jeden albo dwa udane starty. Gratuluje super czasu fura koxxxxxxxxxx:kox::kox:
  20. o to widze ze dzisiaj sie troszke lepiej dzialo niz wczoraj:whistling:
  21. witam własnie wszedłem do domu . w Rudnikach straszna lipa b.malo aut i nawet ogladajacych . mam nadzieje ze jutreo bedzie lepiej. Ale ja juz sie nie zecyduje na przyjazd po tym co tam dzisiaj zobaczyłem . Generalnie to nawet nie ma co czyscic auta bo po przejezdzie na docelowe miejsce auto jest po dach w piachu. pare filmików z przejazdu S4 najlepszy czas jaki wykrecil to 12,6 niestety kolega ma slaby czas reakcji i nad tym trzeba troszke popracowac .
  22. bedziemy z Rossim białą esa w rudnikach
  23. jak Rossi bedzie miał wolne w szkole to przyjedziemy jego s4
  24. kolega rossi w s4 tez szuka innego wydechu , bo mówi ze miltek to lipa
  25. to teraz szukaj skrzyni od silnika 170KM caha

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.