peter22
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Obecnie
Przegląda stronę główną forum
Treść opublikowana przez peter22
-
A6 C6 2,7 Q Pełny s-line. Koło 20"
super dzieki za wszystkie odpowiedzi. czyli zmieniam tylko dokładke i bedzie mniej do malowania . Pozdrawiam Mlody sorki za zasmiecenie tematu
-
A6 C6 2,7 Q Pełny s-line. Koło 20"
nie zrozumiałes ojciec ma audi z 2005 roku i m zwykły pakiet a moje jest z 2007 tez przed liftem i chce mu dac swój s-line przed liftem . i tu moje pytanie czym sie rozni tylni zderzak zwykły od s-line czy tylko dokładką a jesli dokładka nie podejdzie to czy czujniki parkowania ze zwykłego zderzaka podejda do s-line przed liftem
-
A6 C6 2,7 Q Pełny s-line. Koło 20"
to jesli to prawda to sam dyfuzor zmienie i tyle
-
A6 C6 2,7 Q Pełny s-line. Koło 20"
Młody mam pytanie do ciebie . Chodzi mi o czujniki w tylnim zderzaku czy ze zwykłego beda pasowały do s-line??? Pytam bo bede mial cały zestaw s-line ze swojego audi i chce go wsadzic do ojca ktory ma zwykłe
-
[INNE] Audi A6 C6 Pełen pakiet S-line, pierwsze w Polsce 2.0 tdi quattro
wiedziałem ze Młody łopatologicznie wszystko wytłumaczy. Dzieki teraz juz wszystko wiem . Pozdrawiam:wink::wink: ---------- Post dopisany 07-08-2012 at 21:25 ---------- Poprzedni post napisany 27-04-2012 at 20:58 ---------- Dawno sie nic nie działo w temacie . Dzisiaj dorwałem na allegro zderzak s-line z polifta kompletny w dobrych pieniądzach , trzeba bedzie tylko pomalować.
-
Turbosprężarka GTB1756VK do Audi A4 B6/B7 1.9 TDI
jesli GTB22 wstaje podobnie do CAHA to mi to odpowiada, teraz mam pytanie odnośnie wydeszku , chciałem zrobic 3 calowy ale zostawic dwie puszki ostatnie oryginalne ma to sens???
-
1.9tdi brd + fmic STAGE2 + Wykres
moze byc to spowodowane wywaleniem kata .
-
Turbosprężarka GTB1756VK do Audi A4 B6/B7 1.9 TDI
Takie pytanko do ilu wystarcza moje wtryski ? Silnik mam nowy z 2010 roku przebieg 10.000km. Wiadomo ze wydech trzeba zrobić
-
Turbosprężarka GTB1756VK do Audi A4 B6/B7 1.9 TDI
No to już mi się podoba . Czas szukać zadbana turbawke i dalej modzić
-
Turbosprężarka GTB1756VK do Audi A4 B6/B7 1.9 TDI
zadałem takie pytanie bo lepiej kupic turbine z nowszego modelu z mniejszym przebiegiem i lepszym potencjałem:naughty:
-
Turbosprężarka GTB1756VK do Audi A4 B6/B7 1.9 TDI
to mam jeszcze jedno pytanie odnośnie tego turbo od 3.0 tdi , jest jakas różnica pomiedzy turbo 233KM a 240KM z nowszego modelu???
-
Turbosprężarka GTB1756VK do Audi A4 B6/B7 1.9 TDI
No ja jeżdżę [/quote. I jak z dołem pogorszyło się coś ?????? Jak się jeździ????
-
Turbosprężarka GTB1756VK do Audi A4 B6/B7 1.9 TDI
A jeździ już ktoś na takiej turbo od 3.0 tdi??
-
Turbosprężarka GTB1756VK do Audi A4 B6/B7 1.9 TDI
panowie takie pytanie , jest jakis projekt z turbina od silnika 3.0 tdi do 2.0 tdi . Zastanawiam sie nad czyms takim bo juz mocy brakuje
-
A6Q Limo C4 ACK
sporo czasu i roboty wsadzone w to autko. Ile czasu ci to wszystko zajeło
-
1992 Ur-S4 2.2 20vT
cichociemny zapierdalak:banan:
-
A6 C6 2,7 Q Pełny s-line. Koło 20"
chodzi mi o przedni zderzak , gril na 100% pasuje czujniki podobno tez nie wiem tylko jak z halogenami i samymi spryskami , wiadomo ze zaslepki inne
-
A6 C6 2,7 Q Pełny s-line. Koło 20"
hej mam pytanie co podpasuje ze starego zderzaka s-line do polifta ???
-
[All B8] A4 3.0 Tdi By Orzeł, 381Ps/726Nm By Dynosoft, Gwint -Black B*tch-
W sobote golf borykał sie cały czas z problemami nie mógł wystartowac bo odrazu cos go dlawilo na starcie mial moze jeden albo dwa udane starty. Gratuluje super czasu fura koxxxxxxxxxx:kox::kox:
-
[All B8] A4 3.0 Tdi By Orzeł, 381Ps/726Nm By Dynosoft, Gwint -Black B*tch-
o to widze ze dzisiaj sie troszke lepiej dzialo niz wczoraj:whistling:
-
[All B8] A4 3.0 Tdi By Orzeł, 381Ps/726Nm By Dynosoft, Gwint -Black B*tch-
witam własnie wszedłem do domu . w Rudnikach straszna lipa b.malo aut i nawet ogladajacych . mam nadzieje ze jutreo bedzie lepiej. Ale ja juz sie nie zecyduje na przyjazd po tym co tam dzisiaj zobaczyłem . Generalnie to nawet nie ma co czyscic auta bo po przejezdzie na docelowe miejsce auto jest po dach w piachu. pare filmików z przejazdu S4 najlepszy czas jaki wykrecil to 12,6 niestety kolega ma slaby czas reakcji i nad tym trzeba troszke popracowac .
-
[All B8] A4 3.0 Tdi By Orzeł, 381Ps/726Nm By Dynosoft, Gwint -Black B*tch-
bedziemy z Rossim białą esa w rudnikach
-
[All B8] A4 3.0 Tdi By Orzeł, 381Ps/726Nm By Dynosoft, Gwint -Black B*tch-
jak Rossi bedzie miał wolne w szkole to przyjedziemy jego s4
-
[B8 CAG] Czarna S4 :) [filmy i zdjęcia w pierwszym poście]
kolega rossi w s4 tez szuka innego wydechu , bo mówi ze miltek to lipa
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
to teraz szukaj skrzyni od silnika 170KM caha