Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

peter22

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez peter22

  1. żeby spływ był od spodu a zasilanie olejem na górze to niestety tak wychodzi ze gruszka jest nad podłuznicą
  2. problem mam z filtrem tak jak pisałes gruszka wychodzi nad podłużnicą i filtr nie wejdzie Jakieś pomysły jak to rozwiązac??
  3. masz te fotki przerobionej gtb22?? najlepiej by było na aucie silnik wzdłużny chodzi mi w którym miejscu masz gruszke
  4. ale ja bede robił cały wydech od turbiny po ostatnie , a nie tylko kawałek za dpfa
  5. z ta puszka po kacie to chodzi o zawirowania spalin . dlatego lepiej wsadzić prosta rurę Ja narazie też mam zostawioną puszkę , ale od poniedziałku wstawiam gtb22 i wydech robie poczatek 3 cale a dalej 2,5 lub 2,75
  6. a dlaczego nie wsadzisz gtb22????
  7. Dzisiaj odebrałem auto od lakiernika, poprawiał zderzak przedni i doszła mała zmiana . Dokładka dolna poszła w kolor lusterek , odrazu ją widać <br /><br /> <br /><br /> a tak wyglądało przed <br /><br />
  8. u mnie w a6 robi tylko góra dół, na boki nie
  9. wystaw zaporowa cene i bedziesz miał spokój hehe:naughty:
  10. kup jej fiata SC i bedziesz miał ja z głowy:facepalm:
  11. zawias w dół i bedzie malina
  12. peter22 odpowiedział(a) na fuso temat w Audi
    fajne autko . gratuluje zapalu :kox:
  13. Turdzi jak ogarne turbo wydech to pomierze jak przyspiesza auto. ---------- Post dopisany 09-11-2012 at 11:15 ---------- Poprzedni post napisany 03-11-2012 at 20:11 ---------- wczoraj udało sie wsadzic chamulce 347 na przód pare fotek <br /><br /> <br /><br /> <br /><br /> teraz tylko jeszcze tył i bedzie cały komplecik.
  14. brd to jest oznaczenie silnika 2.0 tdi 170 KM i z tego silnika turbina pasuje p&p do twojego auta moce do uzyskania 200KM
  15. turbina daje rade do 300KM ale nie wiadomo na ile pozwola obecne wtryski. Sa po małym przebiegu jak i cały silnik ale nie wiem jakie mają oznaczenie i wydajność bo to jest silnik wkładany do mitsubishi. Będe chciał aby nie było duzo dymu , to nie ma być auto do ścigania bo straszny z niego kloc . Po zmianie felg na 17 (zima) przy 205KM fajnie sie jezdzi . Zobaczymy co wypluje na nowej turbinie i wydechu
  16. Gdyby to był manual to kto wie . A tak wole swojego 2.0 turbina już sie robi , będzie lepiej sie zbierał niż 3.0 tdi . Może kiedyś wsadzeniem quattro i będzie pierwsze a6 quattro z silnikiem 2.0 w tej budzie ---------- Post dopisany 25-10-2012 at 16:07 ---------- Poprzedni post napisany 22-10-2012 at 21:52 ---------- Żeby nie było ze w temacie sie nic nie dzieje :naughty: dzisiaj przyszła turbina po przeróbce pare fotek ponizej. <br /><br /> <br /><br /> <br /><br /> <br /><br /> <br /><br /> <br /><br /> po wszystkich swiętych montaż i korekta programu ---------- Post dopisany 02-11-2012 at 18:36 ---------- Poprzedni post napisany 25-10-2012 at 16:07 ---------- Doszły też hamulce przód 347 i tył, nie wiem jaki rozmiar ale wentylowane . przymiarka w felgi 17 <br /><br /> Dzięki WRClaguna za namiar na sprzedającego za grosze dodał jeszcze cały tył. Tarcze jak nowe żadnych rantów teraz trzeba tylko klocki kupić i zakładam na auto:naughty:
  17. jedyny słuszny kolor hehe , taka jak moja .
  18. zobaczymy co powie mój mechanior bo na forum streetreacing zaba888 wytknał pare błędów . ale nie widział turbo live a zdjecia wszystkiego nie oddają . Myśle że witek nie polecił by jakiegoś słabego fachowca.
  19. Turbo wróciło po przeróbce <br /><br /> <br /><br /> <br /><br />
  20. Grzesiu brak Jarzma i nie wiem czy 17 mi wejda na ten zestaw.
  21. pomyśle . ale za bardzo nie ma wyboru teraz mam 312 a moge wsadzic 321 od 3.0 tdi od s-ki chyba nie da rady bo trzeba piasty zmieniac
  22. a po to ze z mocy nie kozysta sie tylko przy starcie . przyda sie przy wyprzedzaniu:naughty: ---------- Post dopisany at 19:38 ---------- Poprzedni post napisany at 17:24 ---------- kolegi skoda ma ponad 300 i daje rade m poczytaj Skoda Emeryta 1.8 TSI - Racingforum - Drag, Drift & Time Attack - Racing Forum
  23. drogi ten ic , ja za swój dałem 600zł. Szukaj u tych co maja całe przody do sprzedania. ja tak zrobiłem:naughty:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.