Treść opublikowana przez peter22
-
Modyfikacje A4 B6 S-Line 1.9 AVF by Juby_p
żeby spływ był od spodu a zasilanie olejem na górze to niestety tak wychodzi ze gruszka jest nad podłuznicą
-
Modyfikacje A4 B6 S-Line 1.9 AVF by Juby_p
problem mam z filtrem tak jak pisałes gruszka wychodzi nad podłużnicą i filtr nie wejdzie Jakieś pomysły jak to rozwiązac??
-
Modyfikacje A4 B6 S-Line 1.9 AVF by Juby_p
masz te fotki przerobionej gtb22?? najlepiej by było na aucie silnik wzdłużny chodzi mi w którym miejscu masz gruszke
-
B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132
ale ja bede robił cały wydech od turbiny po ostatnie , a nie tylko kawałek za dpfa
-
B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132
z ta puszka po kacie to chodzi o zawirowania spalin . dlatego lepiej wsadzić prosta rurę Ja narazie też mam zostawioną puszkę , ale od poniedziałku wstawiam gtb22 i wydech robie poczatek 3 cale a dalej 2,5 lub 2,75
-
Modyfikacje A4 B6 S-Line 1.9 AVF by Juby_p
a dlaczego nie wsadzisz gtb22????
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
prezentuje sie pięknie:naughty:
-
[INNE] Audi A6 C6 Pełen pakiet S-line, pierwsze w Polsce 2.0 tdi quattro
Dzisiaj odebrałem auto od lakiernika, poprawiał zderzak przedni i doszła mała zmiana . Dokładka dolna poszła w kolor lusterek , odrazu ją widać <br /><br /> <br /><br /> a tak wyglądało przed <br /><br />
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
u mnie w a6 robi tylko góra dół, na boki nie
-
A6 C6 3.0 TDi ASB Quattro tiptronic ;)
wystaw zaporowa cene i bedziesz miał spokój hehe:naughty:
-
A6 C6 3.0 TDi ASB Quattro tiptronic ;)
kup jej fiata SC i bedziesz miał ja z głowy:facepalm:
-
A6 C6 3.0 TDi ASB Quattro tiptronic ;)
zawias w dół i bedzie malina
-
S4 C4 2,2T Quattro
fajne autko . gratuluje zapalu :kox:
-
[INNE] Audi A6 C6 Pełen pakiet S-line, pierwsze w Polsce 2.0 tdi quattro
Turdzi jak ogarne turbo wydech to pomierze jak przyspiesza auto. ---------- Post dopisany 09-11-2012 at 11:15 ---------- Poprzedni post napisany 03-11-2012 at 20:11 ---------- wczoraj udało sie wsadzic chamulce 347 na przód pare fotek <br /><br /> <br /><br /> <br /><br /> teraz tylko jeszcze tył i bedzie cały komplecik.
-
Turbina - wyciek oleju poważne
brd to jest oznaczenie silnika 2.0 tdi 170 KM i z tego silnika turbina pasuje p&p do twojego auta moce do uzyskania 200KM
-
[ALL A6] C6 Sline Avant, kolejne auto do modzenia
tak 170 KM
-
[INNE] Audi A6 C6 Pełen pakiet S-line, pierwsze w Polsce 2.0 tdi quattro
turbina daje rade do 300KM ale nie wiadomo na ile pozwola obecne wtryski. Sa po małym przebiegu jak i cały silnik ale nie wiem jakie mają oznaczenie i wydajność bo to jest silnik wkładany do mitsubishi. Będe chciał aby nie było duzo dymu , to nie ma być auto do ścigania bo straszny z niego kloc . Po zmianie felg na 17 (zima) przy 205KM fajnie sie jezdzi . Zobaczymy co wypluje na nowej turbinie i wydechu
-
[INNE] Audi A6 C6 Pełen pakiet S-line, pierwsze w Polsce 2.0 tdi quattro
Gdyby to był manual to kto wie . A tak wole swojego 2.0 turbina już sie robi , będzie lepiej sie zbierał niż 3.0 tdi . Może kiedyś wsadzeniem quattro i będzie pierwsze a6 quattro z silnikiem 2.0 w tej budzie ---------- Post dopisany 25-10-2012 at 16:07 ---------- Poprzedni post napisany 22-10-2012 at 21:52 ---------- Żeby nie było ze w temacie sie nic nie dzieje :naughty: dzisiaj przyszła turbina po przeróbce pare fotek ponizej. <br /><br /> <br /><br /> <br /><br /> <br /><br /> <br /><br /> <br /><br /> po wszystkich swiętych montaż i korekta programu ---------- Post dopisany 02-11-2012 at 18:36 ---------- Poprzedni post napisany 25-10-2012 at 16:07 ---------- Doszły też hamulce przód 347 i tył, nie wiem jaki rozmiar ale wentylowane . przymiarka w felgi 17 <br /><br /> Dzięki WRClaguna za namiar na sprzedającego za grosze dodał jeszcze cały tył. Tarcze jak nowe żadnych rantów teraz trzeba tylko klocki kupić i zakładam na auto:naughty:
-
[ALL A6] C6 Sline Avant, kolejne auto do modzenia
jedyny słuszny kolor hehe , taka jak moja .
-
[ALL] Audi A6 C6 2.0 TDI po programie u ROGALLA
zobaczymy co powie mój mechanior bo na forum streetreacing zaba888 wytknał pare błędów . ale nie widział turbo live a zdjecia wszystkiego nie oddają . Myśle że witek nie polecił by jakiegoś słabego fachowca.
-
[ALL] Audi A6 C6 2.0 TDI po programie u ROGALLA
Turbo wróciło po przeróbce <br /><br /> <br /><br /> <br /><br />
-
[ALL] Audi A6 C6 2.0 TDI po programie u ROGALLA
Grzesiu brak Jarzma i nie wiem czy 17 mi wejda na ten zestaw.
-
[ALL] Audi A6 C6 2.0 TDI po programie u ROGALLA
pomyśle . ale za bardzo nie ma wyboru teraz mam 312 a moge wsadzic 321 od 3.0 tdi od s-ki chyba nie da rady bo trzeba piasty zmieniac
-
[ALL] Audi A6 C6 2.0 TDI po programie u ROGALLA
a po to ze z mocy nie kozysta sie tylko przy starcie . przyda sie przy wyprzedzaniu:naughty: ---------- Post dopisany at 19:38 ---------- Poprzedni post napisany at 17:24 ---------- kolegi skoda ma ponad 300 i daje rade m poczytaj Skoda Emeryta 1.8 TSI - Racingforum - Drag, Drift & Time Attack - Racing Forum
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
drogi ten ic , ja za swój dałem 600zł. Szukaj u tych co maja całe przody do sprzedania. ja tak zrobiłem:naughty: