Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

peter22

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez peter22

  1. nie ma bo juz wszyscy maja pomodzone auta hehe
  2. ja cie kolejny Angol hehe fajny kolor
  3. Potencjał jest na więcej , tylko wtryski do wymiany bo juz nie ma paliwa i Wiekowe sprzęgło z dwumasem trzeba zmienic przed kolejnym programem (kiedyś tam )
  4. Wrażenia są super , wczoraj wracałem ok 18 i było slisko , więc za bardzo nie mogłem potestować. Auto ma potencjał ale wtryski już wiecej nie dają paliwa i wiekowe sprzęgło z dwumasemtrzeba zmienic i kolehjna korekta:naughty:
  5. za***iście jedzie, nie myślałem że tyle wyjdzie jedzie od samego dołu identycznie jak caha a góra to już poezja , na 4 biegu gubiłem trakcję w drodze powrotnej
  6. Auto po korekcie , Nm ograniczony z uwagi na duży przebieg sprzęgła i dwumasu. <br /><br />
  7. No tez sie nie moge doczekać korekty. Jak coś to CAHA jest do sprzedania (przebieg 5000km) z kolektorem i jak ktoś chetny to jeszcze jest puszka po DPF-ie wybebeszona z flanszą pod CAHE (swój stary sprawny można sprzedać za niezłą kaske a moją puszke wsadzic ) ---------- Post dopisany 14-12-2012 at 21:58 ---------- Poprzedni post napisany 13-12-2012 at 20:41 ---------- GTB2260VK na aucie <br /><br /> ---------- Post dopisany 11-01-2013 at 23:02 ---------- Poprzedni post napisany 14-12-2012 at 21:58 ---------- Witam wszystkich Audiczka już po wizycie na Mineralnej <br /><br /> <br /><br /> Wynik jak dla mnie super zaskoczenie na + <br /><br />
  8. jakieś fotki obowiązkowo po tej zabawie i obszerne sprawozdanie jak było. Kiedy jedziesz poszaleć???
  9. Bardzxo ładny furacz , wydeszek na dwie strony i już będzie wszystko na zewnątrz co powinno mieć :naughty:
  10. znajdz wątek jaro4444 tam miałeś wszystko opisane i wklejone fotki co i jak
  11. ja zmieniałem belke jak wsadzałem kiedyś do swojego A4 części mogą też być z turbo benzyny .
  12. tak nawet trzeba to wywalić jak wsadzasz 2 IC
  13. Zostało to poprawione (na tyle ile sie dało dzieki waszej pomocy ) teraz trzeba czekac na wynik z rolek ---------- Post dopisany at 17:18 ---------- Poprzedni post napisany at 17:16 ---------- Na streetreacing forum fido-dido wkleił wykres swojego auta 280 KM to musi latać:kox: ---------- Post dopisany at 17:40 ---------- Poprzedni post napisany at 17:18 ---------- 61402_446786872047632_436168444_n.jpg - Rozmiar oryginalny - Fotosik.pl
  14. Hej ile tam już km narobiłeś kiedy będzie jakaś korekta , jak sie fura sprawuje ??
  15. Narazie sostaje tak jak jest czyli wydech 3 cale do momentu aż sie rozchodzi na dwa (poprawione bo łączenie wcześniej było chwilowe) teraz czekam na termin i jae na korekte zobaczymy co wyjdzie . Rozmawiałem z Witkiem i powiedzial ze szkoda że nie jest zrobiony wydech do końca , ale z kasy sie wywaliłem i narazie trzeba tak zostawić jak jest. Jak wyjdzie mału to sie zrobi wydech do końca i wsadzi mocniejsze pompki . nie wiadomo jaki pompki siedzą bo silnik od mitsubishi . Ale to sie zobaczy , nie mam ciśnienia na ilość koni. Już teraz przed korektą auto sie ktęci do 5000 i dół też jest spoko. Jak bedzie korekta to wkleje wykres. Pozdrawiam
  16. zderzaki s-line , kiera 3 ramienna , zawias w dół i jakoś będzie wyglądało:naughty: a i oczywiscie większa fela
  17. Fajna bryczka na wypasie:naughty:
  18. jak sie o czyms pisze to trzeba to potwierdzić fotami
  19. piękny furacz i do tego super silnik w manualu:kox:
  20. dokładnie dawaj wykresik:naughty:
  21. przyszli by ze swoim kompletem kół
  22. super że autko wróciło :banan:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.