Treść opublikowana przez peter22
-
Grupowy chiptuning w R-Performance
nie ma bo juz wszyscy maja pomodzone auta hehe
-
[ALL B8] moja Golutka ;) A4 małe zmiany :)
ja cie kolejny Angol hehe fajny kolor
-
[ALL] Audi A6 C6 2.0 TDI po programie u ROGALLA
Potencjał jest na więcej , tylko wtryski do wymiany bo juz nie ma paliwa i Wiekowe sprzęgło z dwumasem trzeba zmienic przed kolejnym programem (kiedyś tam )
-
[INNE] Audi A6 C6 Pełen pakiet S-line, pierwsze w Polsce 2.0 tdi quattro
Wrażenia są super , wczoraj wracałem ok 18 i było slisko , więc za bardzo nie mogłem potestować. Auto ma potencjał ale wtryski już wiecej nie dają paliwa i wiekowe sprzęgło z dwumasemtrzeba zmienic i kolehjna korekta:naughty:
-
[ALL] Audi A6 C6 2.0 TDI po programie u ROGALLA
za***iście jedzie, nie myślałem że tyle wyjdzie jedzie od samego dołu identycznie jak caha a góra to już poezja , na 4 biegu gubiłem trakcję w drodze powrotnej
-
[ALL] Audi A6 C6 2.0 TDI po programie u ROGALLA
Auto po korekcie , Nm ograniczony z uwagi na duży przebieg sprzęgła i dwumasu. <br /><br />
-
[INNE] Audi A6 C6 Pełen pakiet S-line, pierwsze w Polsce 2.0 tdi quattro
No tez sie nie moge doczekać korekty. Jak coś to CAHA jest do sprzedania (przebieg 5000km) z kolektorem i jak ktoś chetny to jeszcze jest puszka po DPF-ie wybebeszona z flanszą pod CAHE (swój stary sprawny można sprzedać za niezłą kaske a moją puszke wsadzic ) ---------- Post dopisany 14-12-2012 at 21:58 ---------- Poprzedni post napisany 13-12-2012 at 20:41 ---------- GTB2260VK na aucie <br /><br /> ---------- Post dopisany 11-01-2013 at 23:02 ---------- Poprzedni post napisany 14-12-2012 at 21:58 ---------- Witam wszystkich Audiczka już po wizycie na Mineralnej <br /><br /> <br /><br /> Wynik jak dla mnie super zaskoczenie na + <br /><br />
-
[B8 CDN] Black Widow quattro GmbH -----> RS4 Avant B9
jakieś fotki obowiązkowo po tej zabawie i obszerne sprawozdanie jak było. Kiedy jedziesz poszaleć???
-
[B8 CAGA] Phantom black, Full s-line, navi 3G, skóry, LED. Set Up zimowy!!!
Bardzxo ładny furacz , wydeszek na dwie strony i już będzie wszystko na zewnątrz co powinno mieć :naughty:
-
Modyfikacja IC
znajdz wątek jaro4444 tam miałeś wszystko opisane i wklejone fotki co i jak
-
Modyfikacja IC
ja zmieniałem belke jak wsadzałem kiedyś do swojego A4 części mogą też być z turbo benzyny .
-
Modyfikacja IC
tak nawet trzeba to wywalić jak wsadzasz 2 IC
-
Modyfikacje A4 B6 S-Line 1.9 AVF by Juby_p
no to czekam na kreski
-
B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132
kiedy korekta programu????
-
[ALL] Audi A6 C6 2.0 TDI po programie u ROGALLA
Zostało to poprawione (na tyle ile sie dało dzieki waszej pomocy ) teraz trzeba czekac na wynik z rolek ---------- Post dopisany at 17:18 ---------- Poprzedni post napisany at 17:16 ---------- Na streetreacing forum fido-dido wkleił wykres swojego auta 280 KM to musi latać:kox: ---------- Post dopisany at 17:40 ---------- Poprzedni post napisany at 17:18 ---------- 61402_446786872047632_436168444_n.jpg - Rozmiar oryginalny - Fotosik.pl
-
Modyfikacje A4 B6 S-Line 1.9 AVF by Juby_p
Hej ile tam już km narobiłeś kiedy będzie jakaś korekta , jak sie fura sprawuje ??
-
[ALL] Audi A6 C6 2.0 TDI po programie u ROGALLA
Narazie sostaje tak jak jest czyli wydech 3 cale do momentu aż sie rozchodzi na dwa (poprawione bo łączenie wcześniej było chwilowe) teraz czekam na termin i jae na korekte zobaczymy co wyjdzie . Rozmawiałem z Witkiem i powiedzial ze szkoda że nie jest zrobiony wydech do końca , ale z kasy sie wywaliłem i narazie trzeba tak zostawić jak jest. Jak wyjdzie mału to sie zrobi wydech do końca i wsadzi mocniejsze pompki . nie wiadomo jaki pompki siedzą bo silnik od mitsubishi . Ale to sie zobaczy , nie mam ciśnienia na ilość koni. Już teraz przed korektą auto sie ktęci do 5000 i dół też jest spoko. Jak bedzie korekta to wkleje wykres. Pozdrawiam
-
A4 B7 2005 model 06 Wrocław 2,0 TDI BPW WROCŁAW
zderzaki s-line , kiera 3 ramienna , zawias w dół i jakoś będzie wyglądało:naughty: a i oczywiscie większa fela
-
[ALL B6] A4 Avant TDI S-LINE 171KM/357Nm by PAJDA
Fajna bryczka na wypasie:naughty:
-
[A6 BPP] S-Line Exterieur by topor voll IV
jak sie o czyms pisze to trzeba to potwierdzić fotami
-
A5 8T 3.0 TDI quattro S-line (coupe)
piękny furacz i do tego super silnik w manualu:kox:
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
przydałyby mi sie takie fotele:kox:
-
[B8 CAGA] A4 2.0 TDI 143 KM TURBO CAHA cooler 3.0 tdi
dokładnie dawaj wykresik:naughty:
-
[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
przyszli by ze swoim kompletem kół
-
[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
super że autko wróciło :banan: