Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

peter22

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez peter22

  1. Dokładnie u mnie za oknem powrót zimy , sypało cała noc i nadal sypie ---------- Post dopisany 25-03-2013 at 10:12 ---------- Poprzedni post napisany 10-03-2013 at 06:52 ---------- włącznik świateł i lusterek już kupione . ostatnio trafiło sie jeszcze coś do kompletu . Teraz czekam na ciepłe dni żeby plastyki sie nie połamały podczas zdejmowania tapicerki :decayed:
  2. Ładne autko teraz jeszcze pakiet s-line i bi-xenony i bedzie malina:naughty:
  3. Ja u siebie też mam gtb2260VK z przykręcana flanszą i z oryginalna puszka filtra. Puszka została delikatnie przesunieta w bok wygląda jak ori
  4. hej odpowiem ci na moim przykładzie , miałem auto zestrojone na turbinie CAHA na 205 KM po zmianie na gtb2260VK + wydech 3 cale do połowy auta przed korektą wyszło 230KM . Pozdrawiam
  5. Dokładnie główne ulice są w fatalnym stanie ja bym jechał na zimie
  6. po prostu przy zakupie turbiny trzeba pamiętać aby była kompletna i wtedy pasuje p&p
  7. a ja widze nie wiem po co ktoś do tego auta wsadził te dodatkowe DRL jak masz fabryczne do jazdy dziennej w lampie masakra Co do s-line to nie masz takiego pakietu zewnętrznego . z tego pakietu masz tylko znaczki
  8. zderzaczek robi robotę i felga tez sie ładnie komponuje
  9. Ładnie wyszło na nowych springach będzie jeszcze ładniej:wink:
  10. peter22 odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Audi A8/S8
    on okładał akurat w a6 c6 dekory białym karbonem
  11. peter22 odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Audi A8/S8
    Mój kolega sie zajmuje obklejanim aut folia , i na dekorykładł tą samą folie
  12. peter22 odpowiedział(a) na marcinAVF temat w 1.9TDI
    jest jeszcze CAHA tyko trzeba flansze przespawać
  13. a co sie z tymi wiązkami dzieje ze trzeba zmieniać????
  14. ładnie wyszło dopracował byś pierwszą stronę jakis fotki by sie przydały
  15. No to czekamy na fotki jak beda na aucie
  16. to kiedy pierwsza przymiarka będzie ???
  17. a po co komu tablica
  18. ok powiem . A właśnie jedzie do częstochowy podnosic moc w swojej s4 mają mu zmieniac koło kompresora
  19. dokładnie na forum nic się nie ukryje . Udało się kupić felgi kolegi z forum Miron78 . To była bardzo szybka i trafna decyzja
  20. właśnie rozmawiałem z Rosiim i powiedział że amorki ma oryginalne , wymienił tylko sprężyny KW z regulacją (mozna ustawiać sobie wysokość auta i taki zestaw kosztuje coś koło 2 tyś zł) a u niego na aucie są felgi rs w rozmiarze 19 cali
  21. miron 78 miło było Cię poznać , autko piękne teraz tylko czekam na nowe fotki z nowymi felami. Co do zawieszenia to ja bym na twoim miejscu zrobił tak jak ma rosii w swojej S4 A tu byłe felgi mirona , są już w moim posiadaniu i są gotowe do wsadzenia na auto.
  22. a w podłokietniku masz miejsce na tel?? Ja w swojej B7 też miałem antene na dachu i miejsce w podłokietniku do fabrycznego telefonu
  23. hej nie za bardzo te fele wystają zrób jakies foty od tyłu i przodu bo tak to słabo widac . A tak poza tym to auto wygląda genialnie na tych kołach:kox:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.