Treść opublikowana przez peter22
-
[B7 BKN] 3.0 TDI, pakiet czerń - RECARO, Listwy S4 - 24.11.11r.
Jaka cena ?
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
robi robote
-
Audi A3 1.9 TDI ASZ 220km/470nm
Gtb22 wcale późno nie wstaje, chyba ze jest zle przerobiona
-
[B7 ASB] Czarny Avant 3.0 TDI S-line zew. i wew. z pięknie grającym Milltekiem :D
a co ze spalaniem po zmianie wtrysków spadło trochę ??
-
Audi A3 1.9 TDI ASZ 220km/470nm
link nie działa
-
[INNE] Audi A6 C6 Pełen pakiet S-line, pierwsze w Polsce 2.0 tdi quattro
dzięki nie ma dystansów takie jest ET felgi . niestety przy tak szerokich oponach jak mi wsiądzie ktoś na tył to delikatnie obciera o rant opony . ale nie błotnik tylko jakieś wygłuszenie tam jest czy coś . Na następny sezon węższe opony może to coś da co do gubina to już mnie koledzy wczoraj przekonali że nie ma po co tam jechać Dla ojca miała być Q5 ale niestety przeliczył się z kasą i ponownie kupiliśmy A6 C6 tylko po lifcie z 2010 roku z silnikiem 2.0 tdi CAHA S-line wewnętrznym i musowo miał być automat i jest . Auto do końca serwisowane, żaden element nie był malowany . Fotki jeszcze z ogłoszenia jak się trochę dopracuje to założę nowy temat ---------- Post dopisany at 18:45 ---------- Poprzedni post napisany at 18:44 ---------- A zapomniałem dodać że naklejki A6 C6 Rulezzz też już mu nakleiłem
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
Za godzinie jadę do Kielc oglądać a 6 dla ojca będę sie rozglądać moze gdzieś zobaczę twoje audi:naughty:
-
B7 Crew
panowie potrzebuje pomocy w oględzinach tej audicy Audi Q5 S-Line 2009 KLIMATR XEN LED 2.0 TDI__4x4 (3402551947) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Mieszka ktoś niedaleko ???? Prosze o kontakt na PW
-
B8 TrOOOOp
panowie potrzebuje pomocy w oględzinach tej audicy Audi Q5 S-Line 2009 KLIMATR XEN LED 2.0 TDI__4x4 (3402551947) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Mieszka ktoś niedaleko ???? Prosze o kontakt na PW
-
[INNE] Audi A6 C6 Pełen pakiet S-line, pierwsze w Polsce 2.0 tdi quattro
panowie potrzebuje pomocy w oględzinach tej audicy Audi Q5 S-Line 2009 KLIMATR XEN LED 2.0 TDI__4x4 (3402551947) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Mieszka ktoś niedaleko ???? Prosze o kontakt na PW
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
pięknie wyszło . kiedy planujesz reszte modów i korektę programu??
-
[INNE] Audi A6 C6 Pełen pakiet S-line, pierwsze w Polsce 2.0 tdi quattro
hehe kolega mi wystawiał który robił sesję :grin: Nawet nie widziałem tego zaraz mu napiszę żeby poprawił ---------- Post dopisany at 10:10 ---------- Poprzedni post napisany at 09:59 ---------- już zmienione dzięki za informację
-
[INNE] Audi A6 C6 Pełen pakiet S-line, pierwsze w Polsce 2.0 tdi quattro
ostatnio trochę się pobawiłem z audi ojca A tu już sesyjka po całej robocie , glinka, 3 korkowy zestaw 3M , wosk Śliczne Audi A6 3.0TDI - S-line - Rude Skóry -Full (3396240903) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
-
Seat Exeo ST Sport CAHA
Fajna firma zmienił bym tylko kierownicę od Leona cupry
-
[ALL B8] Bieda ale z Działającą klimatyzają ;) yeaahhh !!!
Moja zona tez jeździ takim peugeot 207 1.6 hdi 110KM i jest zadowolona 2006rocznik. mam mały problem z imobilajzerem jak jest wilgotno . Poza tym daje rade . DPF też lepiej się spisuje niż w grupie VW
-
Sprzęgło się ślizga po chip tuningu w Audi A4 B8 2.0 TDI
Sprzęgła SC Regeneracja ul. Skoczylasa 10 03-465 Warszawa tel 48 22 6199219
-
Sprzęgło się ślizga po chip tuningu w Audi A4 B8 2.0 TDI
mam namiary na firmę co obija kewlarem lub organicznym . dwóch moich znajomych jeździ już na ich zestawach i są mega zadowoleni . Sam musze do nich zadzwonic bo moje też sie już ślizga od jakiegoś czasu a naj gożej jest jak jest wilgotno.
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
No chyba ze sie wsadzi GTB i wyjdzie z 240KM to jakoś to będzie jechało :oD
-
[ALL B5] Audi S4
za***isty furacz nie wygląda na swoje lata
-
czy tak to powinno wyglądać ?
Moze masz problem z przeplywka
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
a ja miałem bmw i nigdy wiecej . Srodek ładniejszy w audi i ogólnie lepiej sie prezentuje
-
A6 C6 Lift 3.0 TDI Q Avant , 19" , S-LINE Z+W - "TATOWÓZ"
dokładnie te koncówki nie pasują do twojego audi. jak bedziesz wywalał dpf-a wywal tez te końcówki:facepalm:
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
napis mozna plastik-dipem potraktowac i nie bedzie go tak bardzo widac:wink:
-
[ALL B5] Audi S4
i jak fura poskładana ??
-
[All B8] Audi A4 B8 Avant - 2X S-Line 19Cali S5 Hamulce S4 345Mm/330Mm - Dynosoft 206PS 420Nm - SPRZEDANE
to już nie masz??? sprzedałes b6??