Treść opublikowana przez peter22
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
za***isty jest ten nowy rs6 może kiedyś jak będzie miał 20 lat będzie mnie na niego stać
-
[ALL B8] RedDevill by maly
Widać ze coraz więcej czerwonych b8 się pojawia
-
[INNE] Audi A6 C6 Pełen pakiet S-line, pierwsze w Polsce 2.0 tdi quattro
A nie pamietam . Na a6 nie opisuje dalszych modyfikacji
-
[INNE] Audi A6 C6 Pełen pakiet S-line, pierwsze w Polsce 2.0 tdi quattro
na skrzyni CAHA jeździł kolega DZO - DZO w swoim a4 b7 i podeszła bez problemu p&p . Powinno podpasować . Wał jest od a6 c6 3.0 tdi dyfer i skrzynia od CAHY . Myślałem że skrzynia od 3.0 tdi nie podejdzie i dlatego zakupiłem zestaw od CAHY . Jak nie będzie pasowało to Grzesiu WRClaguna jest chętny na mój zestaw i wtedy będę szukał skrzyni od 3.0 tdi manual . W tej skrzyni od 3.0 trzeba będzie tylko sprzęgło zmienić takie informacje do mnie doszły od gostka co już takie rzeczy robił. mam nadzieje ze mój zestaw podejdzie bo jest z auta które przejechalo tylko 6 tyś Km co widać na zdjęciach
-
[INNE] Audi A6 C6 Pełen pakiet S-line, pierwsze w Polsce 2.0 tdi quattro
podłoga jest przystosowana do quattro a co do sterownika to nie wiem . ale żadne kable nie idą więc chyba nie. zmieniam jeszcze ABS na taki od quattro a dalej to się zobaczy . wydaje mi się ze jest to bliźniaczy zestaw jak koledzy wkładali do a4 B6 i B7. nikt wcześniej tego nie robił w a6 C6 więc zobaczymy co wyjdzie w praniu
-
[INNE] Audi A6 C6 Pełen pakiet S-line, pierwsze w Polsce 2.0 tdi quattro
tak udało się cały tył dorwać z jednego auta dzięki Siemianowi :banan: W poniedziałek jak się uda zacznie się operacja krypt. QUATTRO:decayed::decayed:
-
[INNE] Audi A6 C6 Pełen pakiet S-line, pierwsze w Polsce 2.0 tdi quattro
Dzisiaj dotarła reszta gratów
-
[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
hehe dobre :polew:
-
[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
to pojechałeś
-
[ALL B8] cziterowa A4 B8 3.0TDI CCWA Tip sedan
kolor foteli b.fajny . reszta auta też bardzo ładna i wypasiona
-
[INNE] Audi A6 C6 Pełen pakiet S-line, pierwsze w Polsce 2.0 tdi quattro
Wysyłam całość do Warszawy , ale nie do Radzika , obicie kewlarem 150 zł a docisk to musza zobaczyć jaki jest. Powiedzieli ze jak jest z samoregulatorem to sie nie da wzmocnić . Ja sie na tym nie znam wiec wysyłam całość i czekam na telefon co jeszcze mogą z tym zrobi.
-
[INNE] Audi A6 C6 Pełen pakiet S-line, pierwsze w Polsce 2.0 tdi quattro
Grzesiu jak do mnie nie podpasuja to ci odsprzedam częsci od a4 Caha Sprzeglo jedzie w poniedziałek do wzmocnienia
-
[INNE] Audi A6 C6 Pełen pakiet S-line, pierwsze w Polsce 2.0 tdi quattro
Skrzynia od silnika 170 KM o oznaczenie CAHA powinna pasowac ---------- Post dopisany 27-09-2013 at 15:34 ---------- Poprzedni post napisany 21-09-2013 at 16:52 ---------- Zawsze mi tego brakowało wiec pora dorezac quattro . Pierwsze części już dotarły
-
[ALL B8] White Ibis by Luk
mi się nie podobają te felgi sorki
-
[BFB]Audi A4 B7 1.8T Quattro 163KM S-line
te fele nie pasują do audi
-
[B6 AWX] 1.9++ który nie lubi hamowni ;)
Dokładnie jak się chce sprawdzać autostopem powinny mieć identyczne opony bo miedzy 15 a 18 są spore straty
-
[INNE] Audi A6 C6 Pełen pakiet S-line, pierwsze w Polsce 2.0 tdi quattro
Panowie potrzebuje pomocy w dorezaniu quattro do mojej a6 wszelkie informacje na temat montażu bedą przydatne. Jeśli ktoś ma namiar na sprzedawcę co będzie miał cały zestaw do przekładki to tez będę wdzięczny. Na pewno do wymiany zbiornik paliwa , zawieszenie tył itd
-
[INNE] Audi A6 C6 Pełen pakiet S-line, pierwsze w Polsce 2.0 tdi quattro
dzięki zadzwonię albo lepiej podjade
-
[INNE] Audi A6 C6 Pełen pakiet S-line, pierwsze w Polsce 2.0 tdi quattro
nic nie doszło
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
A dowiesz mi sie jakie to są koszta do a6 c6 ze skrzynia manual od cahy
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Grzesiu macie kogoś kto zajmuje sie montażem quattro? Chce wsadzić do siebie i szukam kogoś kumatego
-
[B7 BRD] Czarna Mamba 206KM 440Nm
Jak jest 320 to wejdzie na 16 . Ja tak miałem w poprzednim audi
-
[INNE] Audi A6 C6 Pełen pakiet S-line, pierwsze w Polsce 2.0 tdi quattro
Grzesiu kiedyś pytałeś czy mam włączony test wskaźników w zegarach . Poczytałem troszke po innych forach i jest to możliwe tylko w zegarach poliftowych Więc teraz szukam zegarów poliftowych w pełnej opcji . ---------- Post dopisany 14-09-2013 at 10:43 ---------- Poprzedni post napisany 13-09-2013 at 20:42 ---------- Panowie robił ktoś coś w tej firmie ?? DUFAŁ - Usuwanie Wgnieceń Bez Lakierowania wczoraj pan na rowerku zrobił mi wgniote na błotniku . Nie chce tego malować bo spokojnie jest do wyciągnięcia . Będę to naprawiał z AC a oni sobie będą ściągać z pana . Dobrze że mam AC bo z rowerkami to jest masakra jak gościu nie ma kasy to tylko do sądu cywilnie można . Masakra
-
[INNE] Audi A6 C6 Pełen pakiet S-line, pierwsze w Polsce 2.0 tdi quattro
Trzeba sie przestawić bo jest mniejsza niż stara
-
[INNE] Audi A6 C6 Pełen pakiet S-line, pierwsze w Polsce 2.0 tdi quattro
Dzięki . ---------- Post dopisany 13-09-2013 at 19:31 ---------- Poprzedni post napisany 09-09-2013 at 14:52 ---------- Witam do auta wyleciał kolejny modzik, dzięki koledze Wojtek_A4