Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

peter22

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez peter22

  1. za***isty jest ten nowy rs6 może kiedyś jak będzie miał 20 lat będzie mnie na niego stać
  2. Widać ze coraz więcej czerwonych b8 się pojawia
  3. A nie pamietam . Na a6 nie opisuje dalszych modyfikacji
  4. na skrzyni CAHA jeździł kolega DZO - DZO w swoim a4 b7 i podeszła bez problemu p&p . Powinno podpasować . Wał jest od a6 c6 3.0 tdi dyfer i skrzynia od CAHY . Myślałem że skrzynia od 3.0 tdi nie podejdzie i dlatego zakupiłem zestaw od CAHY . Jak nie będzie pasowało to Grzesiu WRClaguna jest chętny na mój zestaw i wtedy będę szukał skrzyni od 3.0 tdi manual . W tej skrzyni od 3.0 trzeba będzie tylko sprzęgło zmienić takie informacje do mnie doszły od gostka co już takie rzeczy robił. mam nadzieje ze mój zestaw podejdzie bo jest z auta które przejechalo tylko 6 tyś Km co widać na zdjęciach
  5. podłoga jest przystosowana do quattro a co do sterownika to nie wiem . ale żadne kable nie idą więc chyba nie. zmieniam jeszcze ABS na taki od quattro a dalej to się zobaczy . wydaje mi się ze jest to bliźniaczy zestaw jak koledzy wkładali do a4 B6 i B7. nikt wcześniej tego nie robił w a6 C6 więc zobaczymy co wyjdzie w praniu
  6. tak udało się cały tył dorwać z jednego auta dzięki Siemianowi :banan: W poniedziałek jak się uda zacznie się operacja krypt. QUATTRO:decayed::decayed:
  7. hehe dobre :polew:
  8. to pojechałeś
  9. kolor foteli b.fajny . reszta auta też bardzo ładna i wypasiona
  10. Wysyłam całość do Warszawy , ale nie do Radzika , obicie kewlarem 150 zł a docisk to musza zobaczyć jaki jest. Powiedzieli ze jak jest z samoregulatorem to sie nie da wzmocnić . Ja sie na tym nie znam wiec wysyłam całość i czekam na telefon co jeszcze mogą z tym zrobi.
  11. Grzesiu jak do mnie nie podpasuja to ci odsprzedam częsci od a4 Caha Sprzeglo jedzie w poniedziałek do wzmocnienia
  12. Skrzynia od silnika 170 KM o oznaczenie CAHA powinna pasowac ---------- Post dopisany 27-09-2013 at 15:34 ---------- Poprzedni post napisany 21-09-2013 at 16:52 ---------- Zawsze mi tego brakowało wiec pora dorezac quattro . Pierwsze części już dotarły
  13. mi się nie podobają te felgi sorki
  14. te fele nie pasują do audi
  15. Dokładnie jak się chce sprawdzać autostopem powinny mieć identyczne opony bo miedzy 15 a 18 są spore straty
  16. Panowie potrzebuje pomocy w dorezaniu quattro do mojej a6 wszelkie informacje na temat montażu bedą przydatne. Jeśli ktoś ma namiar na sprzedawcę co będzie miał cały zestaw do przekładki to tez będę wdzięczny. Na pewno do wymiany zbiornik paliwa , zawieszenie tył itd
  17. dzięki zadzwonię albo lepiej podjade
  18. A dowiesz mi sie jakie to są koszta do a6 c6 ze skrzynia manual od cahy
  19. Grzesiu macie kogoś kto zajmuje sie montażem quattro? Chce wsadzić do siebie i szukam kogoś kumatego
  20. Jak jest 320 to wejdzie na 16 . Ja tak miałem w poprzednim audi
  21. Grzesiu kiedyś pytałeś czy mam włączony test wskaźników w zegarach . Poczytałem troszke po innych forach i jest to możliwe tylko w zegarach poliftowych Więc teraz szukam zegarów poliftowych w pełnej opcji . ---------- Post dopisany 14-09-2013 at 10:43 ---------- Poprzedni post napisany 13-09-2013 at 20:42 ---------- Panowie robił ktoś coś w tej firmie ?? DUFAŁ - Usuwanie Wgnieceń Bez Lakierowania wczoraj pan na rowerku zrobił mi wgniote na błotniku . Nie chce tego malować bo spokojnie jest do wyciągnięcia . Będę to naprawiał z AC a oni sobie będą ściągać z pana . Dobrze że mam AC bo z rowerkami to jest masakra jak gościu nie ma kasy to tylko do sądu cywilnie można . Masakra
  22. Trzeba sie przestawić bo jest mniejsza niż stara
  23. Dzięki . ---------- Post dopisany 13-09-2013 at 19:31 ---------- Poprzedni post napisany 09-09-2013 at 14:52 ---------- Witam do auta wyleciał kolejny modzik, dzięki koledze Wojtek_A4

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.