Treść opublikowana przez peter22
-
Sprzęgło się ślizga po chip tuningu w Audi A4 B8 2.0 TDI
do 500 powinien spokojnie wytrzymać
-
Sprzęgło się ślizga po chip tuningu w Audi A4 B8 2.0 TDI
kolego mam zestaw do twojego audi właśnie do quattro przebieg 6 tyś . całość została wysłana do wawy sprzęgł SC ul Skoczylasa gdzie zostało obite kevlarem i ponownie z łożone i wyregulowane . sprzedaje bo jak kupowałem to myślałem że podejdzie do mojego a6 ale po zdjęciu skrzyni okazało się że nie podejdzie jak coś to pisz na PW
-
A4 B6 Q AVF jaka dłuższa skrzynia biegów??
długa jest skrzynia od audi 3.0 tdi manual przełożenia 35/9 dyfer najczęściej stosowany z tymi samymi przełożeniami to ETS
-
[INNE] Audi A6 C6 Pełen pakiet S-line, pierwsze w Polsce 2.0 tdi quattro
mi się też podobają he he ---------- Post dopisany 20-01-2014 at 19:42 ---------- Poprzedni post napisany 07-01-2014 at 17:18 ---------- Panowie rozglądam się już za oponkami na lato rozmiar 245/35/20 mam na oku pirelki , Continental i michelin którą markę wybrać ;o)
-
[A6 CAHA] NA SPRZEDAŻ - Mańkowóz - A6 C6 S line INT + EXT, koło 19" R8
Kupiłeś ten biały co był na allego??? Nowa tylko kratka w dyfuzor ok. 250 zł, a reszta używka. Zderzak z dyfuzorem był w okazyjnej cenie, ale brakowało tej kratki. Jak ktoś będzie chciał malować dyfuzor to kod lakieru 1RR
-
[A6 CAHA] NA SPRZEDAŻ - Mańkowóz - A6 C6 S line INT + EXT, koło 19" R8
Kupowałem wszystko nowe????. . Jakie ceny?
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
zawsze jestem chory po tym jak wchodzę na ich strone FB ;o)
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
auto już na stole operacyjnym czy jeszcze ????
-
[ a3 ] AIR RIDE.......GONZOL style
dla mnie przód to masakra . wkładaj ori s3 i pięknie
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
jak zawsze konkretnie podchodzisz do tematu ;oD
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
będzie się działo
-
B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132
masz jakies namiary na webasto czy tylko okazyjnie 1 sztuka się trafiła ?? I co kupiłeś w zestawie
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
przy takiej klasie auta to nie ma tragedii
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
toź mi odpowiedział
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
ile te felgi w 20 calach kosztują
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
To będzie grubo . A kiedy odbiór RS-a????
-
3.0tdi Q -wibracje przy 1.8 -2 tys obrotow
mam dobrane wg etki ale tak jak mówisz trzeba sprawdzić przełożenia czy sa takie same
-
3.0tdi Q -wibracje przy 1.8 -2 tys obrotow
a mam to samo u siebie jestem po wymianie na 3 dyfer . pierwszy był od automatu i miał inne przelożenia i wtedy było wszystko ok tylko tylnie koła kręciły się szybciej i tempomat nie działał. po wymianie na dyfer od manuala zaczęły występować drgania całego tyłu w zakresie ogrotów 1200-2000 tyś . Myslałem że wina dyfra i kupiłem drugi bo z tego pierwszego wyleciała woda z olejem i coś go blokowało przy którymś tam obrocie. dwa dni temu wsadziłem kolejny dyfer od manuala zgodny z przełożeniami skrzyni wg etki i jest to samo no może trochę mniej odczuwalne. macie jakies pomysły czego to może być wina . nie jestem jedyna osoba która się boryka z tym tematem . Ja akurat dokładałem quattro , ale mam kontakt z gościem co walczy z tym od roku w Audi a6 c6 3.0 tdi manual . wymienił już prawie wszystko oprócz dyfra i nadal ma to samo .i jeździ tak od roku objawy ma cały czas takie same nie pogarsza się to cały czas ma tak samo
-
A6 C6 2,7 Q Pełny s-line. Koło 20"
ale za***iście wygląda , mój ojciec ma taki u siebie
-
A6 C6 2,7 Q Pełny s-line. Koło 20"
szukaj tunelu z polifta s-lina jest szczotkowane aluminium tak jak listwy drzwiowe
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
ja jebe z wątku o aucie przeszło na podatki
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
esa sprzedana ???
-
[INNE] Audi A6 C6 Pełen pakiet S-line, pierwsze w Polsce 2.0 tdi quattro
jak znajdziesz wszystko z jednego dawcy to nie ma problemu z przekładką , myslę że roboty będzie tyle samo . ale masz rację z uwagi na fakt iż audi z manualem jest bardzo mało to lepiej kupic cos z padnietym silnikiem
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
ta dzidzia to stoi już we wrocku na serwisie naprawa 200 tyś przeleciał przez ogrodzenie i był wyciągany dźwigiem ;o)
-
[INNE] Audi A6 C6 Pełen pakiet S-line, pierwsze w Polsce 2.0 tdi quattro
OK dzięki . Dzisiaj jeszcze podjade bo dzwoniłem i kolega da radę . Także już dzisiaj będzie wiadomo czy są błędy ---------- Post dopisany 02-01-2014 at 18:49 ---------- Poprzedni post napisany 21-12-2013 at 15:17 ---------- No dobra projekt quattro uznaje za zakończony . Problem z tempomatem rozwiązany. Okazało się że całą wine ponosi dyfer który był od automatycznej skrzyni i miał inne przełożenia , w wyniku czego tylnie koła powyżej 100km/h kręciły się o 2 km/h szybciej niż przednie. Właśnie jestem po jeździe próbnej na nowym dyfrze i wszystko jest ok. Przy wymianie zmieniłem też olej . to co wyleciało z dyfra to masakra jakas galareta. Wiec tydzień jazdy i kolejna zmiana oleju.