Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

peter22

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez peter22

  1. jak Szymeniu będzie miał tak wypasione s6 to na rs6 może poczekać jeszcze miesiąc albo dwa
  2. No właśnie nie , jest jest dłuższa
  3. przełożenia nic mi nie mówią jak to jest ta od 170 to korekta powinna być . ---------- Post dopisany at 21:05 ---------- Poprzedni post napisany at 21:04 ---------- dzieki:decayed:
  4. Auto już podwoiła swoją wartość przez ten wypas co Grześ zapadał
  5. jak chcesz to ci moje s-line oddam w dobrej cenie ;o)
  6. no a już myślałem że odpuściłeś z quattro . Zakładaj powiem ci że za***iście sie jeździ z napędem na 4 koła
  7. ---------- Post dopisany at 14:13 ---------- Poprzedni post napisany at 11:35 ---------- Auto nareszcie jeździ jak powinno . Koników za dużo nie doszło ale na to już wtryski nie pozwalają. Doładowanie jest 1,9 bara moment obrotowy jest lepszy niż ostatnio wolniej i później opada. Teraz tego nie widac, ale Witek nałożył mi ostatni i dzisiejszy wykres. Tak że jestem zadowolony można jeździć wszystko jest dograne do nowej skrzyni. Witek podrasował mi jeszcze reakcje pedału gazu na czulszy . kolejna wizyta jak się pokażą jakieś dobre wtryski . Bo te co są teraz na rynku to podobno mało wytrzymałe
  8. Jestem właśnie u Witka i czekam co tam wyjdą za kreseczki ---------- Post dopisany at 11:00 ---------- Poprzedni post napisany at 10:58 ---------- No ja autko zostawiam na dłużej moze kiedyś jakiś silnik r32 wpadnie
  9. Widać że chłopaki nie opierdalają się w robocie . a ta plastykowa obudowa na silnik pozostanie, czy przy takich modach musi powiedzieć papa
  10. panel też znalazłem ale sobie krzyczy za kawałek plastyku . jutro trzeba będzie podzwonić , Panel podgrzewania kanapy tył tylniej Audi A6 C6 (3910335963) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
  11. nie tunel środkowy i dekory sprzedali wcześniej
  12. do kanapy muszę jeszcze poszukać sterowania ogrzewaniem i cię jakoś nawiedzę Grzesiu . W jeden dzień da radę to zrobić
  13. Grzesiu dam na pewno a ty rozeznaj się w temacie podłączenia tych fotelików
  14. a zapomniałem dzisiaj zadzwonił do mnie Rogal i na jutro na 10 jestem umówiony na korektę . Ciekawe czy coś koników przybędzie bo Nm na pewno zostaną podciągnięte . Zobaczymy jak sie kevlar będzie trzymał i nowa skrzynia
  15. Panowie za pare dni będę sprzedawał swoje fotele z boczkami i podlokietnikiem jest ktoś chętny? ---------- Post dopisany at 17:16 ---------- Poprzedni post napisany at 09:26 ---------- a takie coś będzie siedziało
  16. z takim momentem to na pewno jakieś v6
  17. jak by ktoś posiadał wiedze o takim zestawiku webasto to prosil bym o wiadomość ) ---------- Post dopisany at 19:32 ---------- Poprzedni post napisany at 19:28 ---------- do benzynki jest VW SEAT AUDI WEBASTO OGRZEWANIE KOMPLETNE TSI (3848195981) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
  18. szymeniu ale ci fure rozbebeszyli hehe
  19. w manualu raczej się nie wymienia chyba że jest jakiś wyciek w automacie co 60 tyś
  20. Kolego było już o tym pisane ze do diesla nie ma sensu wkładać innych filtrów niż oryginalne . Stożki i wkłady sportowe mogą jedynie pogorszyć osiągi auta
  21. tak jak kolega wyże , wdaje m się że to sprzęgło pada ---------- Post dopisany at 13:11 ---------- Poprzedni post napisany at 13:09 ---------- ja mam u siebie wsadzony kevlar i 448Nm daje rade . Muszę jechać na korektę ponieważ zmieniła się skrzynia i trzeba poprawić przebieg momentu

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.