Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

peter22

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez peter22

  1. Wymyślili głupoty a teraz komputery im się grzeją hehe:grin:
  2. dawaj więcej fotek
  3. ja robiłem tu SPRZEGLA REGENERACJA starą tarcze obiłem kewlarem docisk splanowali do tego dokupiłem nowy dwumas luka
  4. wiem ale może być tak ze na nowym zestawie zacznie się ślizgać to wtedy można obić samo sprzęgło nowym kewlarem
  5. wyślij tarcze do wawy do obicia kewlarem 150zł plus koszta wysyłki , jak masz dwumas dobry to będziesz miał tylko niewielkie koszta
  6. Ja składałem do swojej 2.0 tdi kiedyś i kolektor tez zamieniałem . Na stary nie pasowało jest pod innym kontem. Flansza na wydechu do zmiany nie ma na to rady .
  7. Szwagier niech jeszcze zapiski odmaluje bo teraz strasznie wyglądają Furtki bardzo ładnie się prezentują
  8. Najładniejsza 18 w b8:wink:
  9. ja mam przerobiony już zbiornik pod katem elektroniki . Ja mam taki problem ze w a6 c6 2.0 tdi nie wychodziło w quattro . Ale skrzynia od 3.0 pasuje do 2.0 wał dyfra tez mam od 3.0 obroty kół się zgadzają wiec wszystko powinno być ok. Mam taka nadzieje ze już za wiele niespodzianek nie będzie
  10. Ja pier...... Ale kosa . Jest piękne
  11. Dzisiaj wydech wyspawany olej do skrzyni i dyfra zamówiony w aso jutro montaż . Mam dosyć tych sprzedawców z Allegro nie wiedza co sprzedają . Mechanik zamówił wybiera kod 3.0 tdi manual a ten przysłał mi od 2.0 tdi . Dzisiaj znalazłem odpowiedni ikompetentnego sprzedającego w sobotę mam dostać wybierak. Jutro jak wszystko się poskłada to wyjadę i zobaczę co się dzieje na tym abs . Będę musiał tylko uważać na biegi bo są odwrotnie ---------- Post dopisany at 20:57 ---------- Poprzedni post napisany at 20:57 ---------- Dzięki Grzesiu , a ty kiedy działasz?
  12. Ja mam cały abs od 3.0 tdi quattro tylko ze od automata mam nadzieje ze nie ma to różnicy
  13. w a5 chyba więcej elektroniki ja się wzorowałem na opisie z naszego forum tylko na a4 b6 i tam problem był z absem tylko taki że objawiał się szybszym załanczaniem , Powiedz mi czy z ABS trzeba zdejmować ochronę komponentu????
  14. dla mnie najładniej to auto wyglądało na rs-ach , 2 miejsce obecne a 3 czarne
  15. ja na tą zime mam 245/40/18 w tamtą miałem 17 ale poszły do ojca . na 17 na 3 biegu miałem problemy z trakcją
  16. niestety nie bo sprzęgło było na wykończeniu , teraz jest nowe ale doszło quattro , czeka mnie jeszcze korekta i może coś się sprawdzi , ale na 265/30/20 za dobry wynik nie wyjdzie ---------- Post dopisany at 20:38 ---------- Poprzedni post napisany at 20:36 ---------- korci mnie jeszcze wymiana wtrysków bo na razie one nie pozwalają na osiągnięcie lepszego wyniku ale to po ogarnięciu napędu
  17. Auto odpalili , zmienić trzeba lewarek od zmiany biegów bo obecnie 1,3,6 mam na dole a reszta na gorze . Dzisiaj miał dojść i mieli to podmienić na taki od 3.0 tdi. Trzeba jeszcze przestawać wydech bo będzie mosi iść trochę inaczej . ABS jeszcze nie wiemy jak sie zachowa ale to już na spokojnie . Do końca tygodnia mam nadzieje ze wyjedzie . Po drodze były komplikacje np wał od automata jest o 2 cm krótszy niż manual. A ze manual nie do dostania od maniaka to trochę sie zeszło . Łapa pod skrzynia nie pasowała tez trzeba było od manualna szukać tragedia. Ale nikt nie mówił ze będzie latwo
  18. Teraz pokaz co w środku
  19. Trzeba było od rs wkładać
  20. Tak manualna
  21. to tak jak ja a niektórzy mówią że się nie da hehe:decayed: to dawaj wydech i korekta zobaczymy co wyjdzie . Ja zmieniłem skrzynie na taką od 3.0 tdi więc korekta też obowiązkowa , nowy dwumas i sprzęgło obite kewlarem. Zobaczymy co wyjdzie
  22. Turbo masz zespawane z kolektorem, czy masz flansze?
  23. Widzę ze zdecydowałeś się na gtb 22 , masz zostawiona przepływie ??? U mnie wyszło troszkę więcej i mam przeplywke odłączona . Obecnie czekam na wyspawanie nowego wydechu , bo po wysadzeniu quattro nic nie pasuje ze starego:facepalm:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.