Treść opublikowana przez peter22
-
[INNE] Audi A6 C6 Pełen pakiet S-line, pierwsze w Polsce 2.0 tdi quattro
Troszkę gościu jedzie
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Wymyślili głupoty a teraz komputery im się grzeją hehe:grin:
-
A6 C5q ROTIFORMED
dawaj więcej fotek
-
[B7 BRD] Czarna Mamba 206KM 440Nm
ja robiłem tu SPRZEGLA REGENERACJA starą tarcze obiłem kewlarem docisk splanowali do tego dokupiłem nowy dwumas luka
-
[B7 BRD] Czarna Mamba 206KM 440Nm
wiem ale może być tak ze na nowym zestawie zacznie się ślizgać to wtedy można obić samo sprzęgło nowym kewlarem
-
[B7 BRD] Czarna Mamba 206KM 440Nm
wyślij tarcze do wawy do obicia kewlarem 150zł plus koszta wysyłki , jak masz dwumas dobry to będziesz miał tylko niewielkie koszta
-
1.9 TDI BRB a turbina 2.0 TDI 170km NIE PASUJE...
Ja składałem do swojej 2.0 tdi kiedyś i kolektor tez zamieniałem . Na stary nie pasowało jest pod innym kontem. Flansza na wydechu do zmiany nie ma na to rady .
-
[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
Szwagier niech jeszcze zapiski odmaluje bo teraz strasznie wyglądają Furtki bardzo ładnie się prezentują
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
Najładniejsza 18 w b8:wink:
-
AUDI A5 8T 2.0T Quattro USA ---> S5 body / V10 T :) Aktualnie body RS5 FL!
troszkę się będzie działo
-
[INNE] Audi A6 C6 Pełen pakiet S-line, pierwsze w Polsce 2.0 tdi quattro
ja mam przerobiony już zbiornik pod katem elektroniki . Ja mam taki problem ze w a6 c6 2.0 tdi nie wychodziło w quattro . Ale skrzynia od 3.0 pasuje do 2.0 wał dyfra tez mam od 3.0 obroty kół się zgadzają wiec wszystko powinno być ok. Mam taka nadzieje ze już za wiele niespodzianek nie będzie
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
Ja pier...... Ale kosa . Jest piękne
-
[INNE] Audi A6 C6 Pełen pakiet S-line, pierwsze w Polsce 2.0 tdi quattro
Dzisiaj wydech wyspawany olej do skrzyni i dyfra zamówiony w aso jutro montaż . Mam dosyć tych sprzedawców z Allegro nie wiedza co sprzedają . Mechanik zamówił wybiera kod 3.0 tdi manual a ten przysłał mi od 2.0 tdi . Dzisiaj znalazłem odpowiedni ikompetentnego sprzedającego w sobotę mam dostać wybierak. Jutro jak wszystko się poskłada to wyjadę i zobaczę co się dzieje na tym abs . Będę musiał tylko uważać na biegi bo są odwrotnie ---------- Post dopisany at 20:57 ---------- Poprzedni post napisany at 20:57 ---------- Dzięki Grzesiu , a ty kiedy działasz?
-
[INNE] Audi A6 C6 Pełen pakiet S-line, pierwsze w Polsce 2.0 tdi quattro
Ja mam cały abs od 3.0 tdi quattro tylko ze od automata mam nadzieje ze nie ma to różnicy
-
[INNE] Audi A6 C6 Pełen pakiet S-line, pierwsze w Polsce 2.0 tdi quattro
w a5 chyba więcej elektroniki ja się wzorowałem na opisie z naszego forum tylko na a4 b6 i tam problem był z absem tylko taki że objawiał się szybszym załanczaniem , Powiedz mi czy z ABS trzeba zdejmować ochronę komponentu????
-
[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
dla mnie najładniej to auto wyglądało na rs-ach , 2 miejsce obecne a 3 czarne
-
A6 Moja "Black Beast" ;]
ja na tą zime mam 245/40/18 w tamtą miałem 17 ale poszły do ojca . na 17 na 3 biegu miałem problemy z trakcją
-
A6 Moja "Black Beast" ;]
niestety nie bo sprzęgło było na wykończeniu , teraz jest nowe ale doszło quattro , czeka mnie jeszcze korekta i może coś się sprawdzi , ale na 265/30/20 za dobry wynik nie wyjdzie ---------- Post dopisany at 20:38 ---------- Poprzedni post napisany at 20:36 ---------- korci mnie jeszcze wymiana wtrysków bo na razie one nie pozwalają na osiągnięcie lepszego wyniku ale to po ogarnięciu napędu
-
[INNE] Audi A6 C6 Pełen pakiet S-line, pierwsze w Polsce 2.0 tdi quattro
Auto odpalili , zmienić trzeba lewarek od zmiany biegów bo obecnie 1,3,6 mam na dole a reszta na gorze . Dzisiaj miał dojść i mieli to podmienić na taki od 3.0 tdi. Trzeba jeszcze przestawać wydech bo będzie mosi iść trochę inaczej . ABS jeszcze nie wiemy jak sie zachowa ale to już na spokojnie . Do końca tygodnia mam nadzieje ze wyjedzie . Po drodze były komplikacje np wał od automata jest o 2 cm krótszy niż manual. A ze manual nie do dostania od maniaka to trochę sie zeszło . Łapa pod skrzynia nie pasowała tez trzeba było od manualna szukać tragedia. Ale nikt nie mówił ze będzie latwo
-
[ALL A6] C6 Sline Avant, kolejne auto do modzenia
Teraz pokaz co w środku
-
[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
Trzeba było od rs wkładać
-
A6 Moja "Black Beast" ;]
Tak manualna
-
A6 Moja "Black Beast" ;]
to tak jak ja a niektórzy mówią że się nie da hehe:decayed: to dawaj wydech i korekta zobaczymy co wyjdzie . Ja zmieniłem skrzynie na taką od 3.0 tdi więc korekta też obowiązkowa , nowy dwumas i sprzęgło obite kewlarem. Zobaczymy co wyjdzie
-
A6 Moja "Black Beast" ;]
Turbo masz zespawane z kolektorem, czy masz flansze?
-
A6 Moja "Black Beast" ;]
Widzę ze zdecydowałeś się na gtb 22 , masz zostawiona przepływie ??? U mnie wyszło troszkę więcej i mam przeplywke odłączona . Obecnie czekam na wyspawanie nowego wydechu , bo po wysadzeniu quattro nic nie pasuje ze starego:facepalm: