Treść opublikowana przez peter22
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
b6 sprzedane
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Dasz radę z quattro masz wszystko z jednego dawcy to powinno wszystko pasować. Ja zamówiłem nowy dyfer , bo ten co mam obecnie jest od automata i tylne koła kręcą sie szybciej od przednich, i moze przez to jest problem z tempomatem
-
Rs4 b7 str 2 filmik + fotki
Mega projekt jak ogarniesz furę to dawaj wiecej fotek
-
[A6 C6 BRE] Audi A6 C6 karawan edyszyn
było gdzies pisany , ze do polifta trzeba wsadzać od polifta a do przed lifta przed lift bo właśnie jest cos inaczej z elektroniką
-
Audi S5 8T Sportback Sepang Blue
mi właśnie brakuje tej grubości ;o)
-
[INNE] Audi A6 C6 Pełen pakiet S-line, pierwsze w Polsce 2.0 tdi quattro
Chyba nie w poniedziałek podjade na kabelek . Tylko Grzesiu powiedz mi czy mam w czasie jazdy podłączyć jak nie będzie żadnych błędów na postoju
-
[INNE] Audi A6 C6 Pełen pakiet S-line, pierwsze w Polsce 2.0 tdi quattro
180 km/h tak tylko dla pokazania obrotów. Grzesiu z tempomatem mam teraz tak ze nie działa tylko na 6 biegu na 5 działa bez problemu nawet przy 140 . Co to moze byc
-
[INNE] Audi A6 C6 Pełen pakiet S-line, pierwsze w Polsce 2.0 tdi quattro
Auto dostało trochę wosku na zimę . Miałem robić korektę ale osoby co sie tym zajmują doradzimy mi żeby zrobić po zimie . Wiec nowe pasty wyprubuje po zimie. Auto dostało tez nowy setap na zimę , wcześniej to był setap letni Zrobiłem kilka fotek licznka nowa skrzynia ma sporo dłuższe przełożenia i tak na 6 biegu wyszło
-
A6 C6 2,7 Q Pełny s-line. Koło 20"
I jak się sprawuje??? To będzie mój kolejny mod
-
[A6 C6 BRE] Audi A6 C6 karawan edyszyn
to jak szukasz gwint to zainwestuj w 20 ja tez się bałem jak to się będzie jeździło (wcześniej miałem 18 ) ale jest za***iście
-
[ALL A6] C6 Sline Avant, kolejne auto do modzenia
jak dla mnie szału nie ma . nie pasi do bryły a6 c6 . Patrząc z boku auto straciło na wyglądzie . Oczywiście to jest tylko moje skromne zdanie.
-
[ALL A6] C6 Sline Avant, kolejne auto do modzenia
jeszcze byś zrobił fotke jak auto bokiem stoi
-
Passat B6 3.2 V6 DSG 4motion
będziesz gazował ?? szkoda, że nie ma xenonków , le to zawsz można doposażyć ;o)
-
[B7 BRD] Avant by Stano BRD, IC, Eibach, 19ki, Rude skóry
i co teraz będzie ??
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
Ten kolor będzie bardzo widoczny na drodze ;oD
-
[A6 CAHA] NA SPRZEDAŻ - Mańkowóz - A6 C6 S line INT + EXT, koło 19" R8
cosik troszkę ci lampiony parują
-
Audi S5 8T Sportback Sepang Blue
a co tam ci ten Mikołaj przysłał???
-
[B7 BRB ] takie se Audi by BUŁA :) pakiet Sline USA ,Air Ride,new wheels Kleeman TS 6
ok no to czekamy co tam wymyślisz nowego .
-
[B7 BRB ] takie se Audi by BUŁA :) pakiet Sline USA ,Air Ride,new wheels Kleeman TS 6
zdradzisz co teraz będzie ???
-
[B7 BRB ] takie se Audi by BUŁA :) pakiet Sline USA ,Air Ride,new wheels Kleeman TS 6
auto do sprzedania że tak wysprzedajesz ??
-
[B8 CDN] Black Widow quattro GmbH -----> RS4 Avant B9
Zrób przodzik z polifta
-
[INNE] Audi A6 C6 Pełen pakiet S-line, pierwsze w Polsce 2.0 tdi quattro
Jeszcze trzeba kupić podpore skrzyni i zmienić lewarek zmiany biegów . Auto przetestuje jak będzie wiecej śniegu , cos sie nakreci. Obecnie mam tylko problem z tempomatem wylancza sie przy wyższych prędkościach . Szukam kogoś kto ma 3.0 w manualu żeby sczytac z abs kodowanie.
-
[A6 C6 CDYA] Audi A6 C6 Avant
Ładna sztuka , najważniejsze , ze po lifcie z 240 konnym dieslem:wink:
-
[INNE] Audi A6 C6 Pełen pakiet S-line, pierwsze w Polsce 2.0 tdi quattro
No ty tez dajesz czadu z modami ---------- Post dopisany 06-12-2013 at 19:18 ---------- Poprzedni post napisany 26-11-2013 at 12:11 ---------- dzisiaj pierwszy śnieg i udało się pokręcić pierwsze bączki . Ze skrzyżowania też już nie ma problemu aby szybciej ruszyć . Generalni warto było zainwestować w quattro
-
A4 B8 by race444
Np będzie mega przodzik:naughty: