Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

peter22

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez peter22

  1. Dasz radę z quattro masz wszystko z jednego dawcy to powinno wszystko pasować. Ja zamówiłem nowy dyfer , bo ten co mam obecnie jest od automata i tylne koła kręcą sie szybciej od przednich, i moze przez to jest problem z tempomatem
  2. Mega projekt jak ogarniesz furę to dawaj wiecej fotek
  3. było gdzies pisany , ze do polifta trzeba wsadzać od polifta a do przed lifta przed lift bo właśnie jest cos inaczej z elektroniką
  4. mi właśnie brakuje tej grubości ;o)
  5. Chyba nie w poniedziałek podjade na kabelek . Tylko Grzesiu powiedz mi czy mam w czasie jazdy podłączyć jak nie będzie żadnych błędów na postoju
  6. 180 km/h tak tylko dla pokazania obrotów. Grzesiu z tempomatem mam teraz tak ze nie działa tylko na 6 biegu na 5 działa bez problemu nawet przy 140 . Co to moze byc
  7. Auto dostało trochę wosku na zimę . Miałem robić korektę ale osoby co sie tym zajmują doradzimy mi żeby zrobić po zimie . Wiec nowe pasty wyprubuje po zimie. Auto dostało tez nowy setap na zimę , wcześniej to był setap letni Zrobiłem kilka fotek licznka nowa skrzynia ma sporo dłuższe przełożenia i tak na 6 biegu wyszło
  8. I jak się sprawuje??? To będzie mój kolejny mod
  9. to jak szukasz gwint to zainwestuj w 20 ja tez się bałem jak to się będzie jeździło (wcześniej miałem 18 ) ale jest za***iście
  10. jak dla mnie szału nie ma . nie pasi do bryły a6 c6 . Patrząc z boku auto straciło na wyglądzie . Oczywiście to jest tylko moje skromne zdanie.
  11. jeszcze byś zrobił fotke jak auto bokiem stoi
  12. będziesz gazował ?? szkoda, że nie ma xenonków , le to zawsz można doposażyć ;o)
  13. Ten kolor będzie bardzo widoczny na drodze ;oD
  14. a co tam ci ten Mikołaj przysłał???
  15. Zrób przodzik z polifta
  16. Jeszcze trzeba kupić podpore skrzyni i zmienić lewarek zmiany biegów . Auto przetestuje jak będzie wiecej śniegu , cos sie nakreci. Obecnie mam tylko problem z tempomatem wylancza sie przy wyższych prędkościach . Szukam kogoś kto ma 3.0 w manualu żeby sczytac z abs kodowanie.
  17. Ładna sztuka , najważniejsze , ze po lifcie z 240 konnym dieslem:wink:
  18. No ty tez dajesz czadu z modami ---------- Post dopisany 06-12-2013 at 19:18 ---------- Poprzedni post napisany 26-11-2013 at 12:11 ---------- dzisiaj pierwszy śnieg i udało się pokręcić pierwsze bączki . Ze skrzyżowania też już nie ma problemu aby szybciej ruszyć . Generalni warto było zainwestować w quattro
  19. Np będzie mega przodzik:naughty:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.