Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

peter22

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez peter22

  1. kto następny ??? bo mam pare gratów do opchnięcia
  2. No to ładny rekordzie poszedł w 9 h się uwineli:kox:. A mi wczoraj gostek przywiózł skrzynie i tak się zastanawiam czy dadzą radę dzisiaj poskładać
  3. no ładnie dajesz . do jutra się wyrobią ;o)
  4. tragedii nie ma , ale jakaś mała ta felga się wydaje na tych zdjęciach .
  5. Jak jest wszystko z jednego dawcy to nie ma problemu . Jak się kupuje wszystko osobno to tak wychodzi. Problem u mnie był taki ze 2.0 tdi nie wychodziło seryjnie w quattro , a 3.0 tdi w manualna tez cieżko dorwać jeśli chodzi o części
  6. miałem dyfer od 3.0 tdi automat przelożenia chyba 32/9 a powinno być 35/9 manual . Teraz mam już wszystko ta jak powinno być czyli od 3.0 tdi manual. Ale skrzynia nie wytrzymała pierwszego zamontowango dyfra z automatu. Mam nadzieje że po montażu nowej skrzyni wszystko już będzie ok
  7. Pierwszy dyfer miałem od skrzyni automatycznej , inne przełożenia niż skrzynia manualna. Przez co tylne koła kręciły się szybciej niż przednie i zmielił się torsen i pewnie reszta skrzyni też. Po spuszczeniu oleju pełno opiłków. Dzwoniłem do fachowca od skrzyni i powiedział że jak tak jeździłem to się wszystko posypało i koszty będą ogromne jesli chodzi o naprawę cos około 6-7 tyś zł . Powiedział że nie ma sensu tego naprawiać bo te skrzynie są wykonane Bardzo precyzyjnie i nie chce mnie naciągać na koszty. Dodał że jeśli się upre to moge mu wyslać tą skrzynie i on mi ją rozbierze i wyceni koszty naprawy . Poradził abym kupił inną używaną bo w tą nie ma sensu inwestować. Zadzwoniłem do jednego gostka na allegro powiedział że dowiezie mi ją sam i da miesiąc gwarancji . Skrzynia po przebiegu 115 tyś , przed rozebraniem auta na części jeździł nim pare dni i wszystko było ok . Najważniejsze, że daje pisemną gwarancję .
  8. wszystko co Grześ zrobił jest opisane wraz z instrukcją i fotkami - warsztat zrób to sam Grześ jak tam z napędem ???? U mnie się skrzynia posypała przez zły dyfer , ale już zamówiłem nową z gwarancją pisemną na miesiąc
  9. Może są dobrane do nowego koloru nadwozia .
  10. nie ma linku , bo nie ma nigdzie założonego tematu.
  11. rs 6 JOKER już po naprawie. dodatkowo wleciały 22 calowe felgi i chyba jakiś kolejny mocniejszy program będzie . Podobno jeszcze ma się kolor zmienić ;oD
  12. Szymek a Twój rs już dotarł do Polski????
  13. Dawaj foty wnętrza
  14. A ja na twoim miejscu kupił bym rs6 c5 jest pare ładnych sztuk na Allegro. Ja tez co jakiś czas mam ochotę sprzedać swoje c6 i kupić rs6 c5
  15. A jak to tak moze być, ze naklejka już jest a quattro jeszcze w garażu leży .
  16. Ładna , ale mi sie bardziej podoba sportbag
  17. czarna wdowa :thumbup1:
  18. kolego wszystko jest uzależnione do czego chcesz wykorzystywać swoje auto. dla niektórych 3.0 tdi też jest mało. 170 KM daje sobie rade i zawsze można zrobić program na okolice 200KM .
  19. się okaże jak przyjdą na miejsce . ---------- Post dopisany 07-02-2014 at 18:01 ---------- Poprzedni post napisany 01-02-2014 at 15:51 ---------- Fotele i boczki już na aucie troche mi zeszło od 11 do 17 ale elegancko wygląda . W boczkach mam rolety co potrzeba jeszcze do nich zeby się trzymały ?? ---------- Post dopisany 01-03-2014 at 13:54 ---------- Poprzedni post napisany 07-02-2014 at 18:01 ---------- Panowie poszukuje zderzaka s6 c6 polift tył do avanta. ewentualnie może być s-line nawet bez dokładki. Wiadomo w rozsądnych pieniądzach
  20. jak załapie bakcyla to będzie miał blisko o Ciebie
  21. mi też się ta opcja najbardziej podoba
  22. mi się tamte felgi też nie podobają i jeszcze ta cena . masakra ;o)

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.