Treść opublikowana przez peter22
-
[B8 CAG] Czarny phantom - kolejne B8
jak malowane proszkowo czy normalnie pistoletem ???? i ile cie wyszła taka renowacja jeśli nie jest to tajemnicą ???
-
R8 V8 Silver Blitz :) Golas z nudnym kolorem :) Update - Fotki
fajnie idzie
-
[INNE] Audi A6 C6 Pełen pakiet S-line, pierwsze w Polsce 2.0 tdi quattro
ET felgi nie pamietam a opona siedzi 265/30/20 ---------- Post dopisany 30-07-2013 at 18:16 ---------- Poprzedni post napisany 22-07-2013 at 05:13 ---------- Witam potrzebuje nr Czesci dokładki zderzaka s6 poliftowy Awant z klapka na hak lub vin jakiegoś s6 po lifcie. W ASO nie dają rady po obrazkach ---------- Post dopisany 07-08-2013 at 17:17 ---------- Poprzedni post napisany 30-07-2013 at 18:16 ---------- Panowie potrzebuje pilnie pomocy w sprawie Audi A6 C6 spoiler spojler zderzaka tył (3422257662) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. otóż sprawa wygląda tak że poszukuje takiej dokładki z hakiem i na zdjęciu taka jest tylko że wygląda że brakuje tam zaślepki na hak oraz jeszcze nie mam tam listwy za 855zł. Jak dzwoniłem do gościa to poprosiłem aby mi podał nr tej dokładki i podał taki 4F0 807 521 . listwa za 855 zł widać na tej aukcji Audi S6 AVANT Quattro 5,2 V10 2009 LIFT ! ZOBACZ (3429806875) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.. Poprosiłem gościa od tej s6 o podanie vinu ale ta sztuka jest bez haka. w rozmowie ze sprzedającm samą dokładke od s powiedział mi że sprawdzał w etce i tam jest napisane że ta dokładka nie wychodzi w wersji na hak i że trzeba samemu sobie ją wyciąć (tak jest niby napisane w etce ) właśnie dzwoniłem do aso Łódz Przybyszewskiego i tam pan powiedział że s6 po lifcie najprawdopodobniej wychodziły bez haka i dlatego nie ma takiej dokładki z zaślepka na hak. podałem mu vin audi powyższego s6 i nr tej dokładki i dalej tak twierdzi. Może ktoś to sprawdzić w ETCE czy to jest prawda z tym samodzielnym wycinaniem. Bo jeśli trzeba wycinać samemu to tej z allegro się nie opłaca bo w aso nowa kosztuje 660 zł bez rabatu . Proszę o pomoc bo zakupiłem już zderzak poliftowy s-line i brakuje mi tylko dokładki na 4 kominy. ---------- Post dopisany 17-08-2013 at 23:04 ---------- Poprzedni post napisany 07-08-2013 at 17:17 ---------- Chce ktos kupic moje audi znalazlem ciekawe ogloszenie , audi bez silnika i skrzyni ale z napedem na 4 kola bylo tm kiedys 2.7 ale ja bym wsadzil 2.0 na gtb22 tym razem w CR Audi A6 49200.00 PLN. WIELICZKA - otoMoto.pl ---------- Post dopisany 08-09-2013 at 21:23 ---------- Poprzedni post napisany 17-08-2013 at 23:04 ---------- Pare fotek ze złoty z Katowic ---------- Post dopisany at 21:26 ---------- Poprzedni post napisany at 21:23 ---------- Była jeszcze jedna b.ładna a4 b7 w czerwieni ---------- Post dopisany at 21:28 ---------- Poprzedni post napisany at 21:26 ---------- Skórki za dwie fotki ale wklejam z telefonu i tak jakoś wyszło
-
A4 2.0 TDI CR Wirus 138 > 175KM, 340 > 429 Nm Opinie?
do CAHY należy dołożyć wydajniejszy IC
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
ja też zmieniałem 2 lata temu na taki silnik , tylko że mi się trafil z 2010 roku przebieg 8 tyś pachniał nowością i naprawdę te silniki chodzą ciszej nawet kolega od a4 b8 CR dziwił się że jego głośniej pracuje
-
[All B8] Audi A4 B8 Avant - 2X S-Line 19Cali S5 Hamulce S4 345Mm/330Mm - Dynosoft 206PS 420Nm - SPRZEDANE
no ładnie idziesz z modami
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
RS6 c 7 dzisiaj na zlocie w Katowicach wykręcił 11,4 na 1/4 jutro jakies fotki dodam
-
1992 Ur-S4 2.2 20vT
częściej wpadaj bo już długo nic nie pisałeś co się dzieje z audiczką
-
[ALL B7] A4 B7 Avant 2,0 TDI BRE Sline
ładne autko , popraw fotki (zakryj blaszki )
-
A6 C6 2,7 Q Pełny s-line. Koło 20"
i jeszcze uszkodzą zderzak przy wyrywaniu
-
R8 V8 Silver Blitz :) Golas z nudnym kolorem :) Update - Fotki
ale czarny zapierdalak:kox::kox:
-
[All B8] A4 AirRide by wojtsen
czerwony robi robote . plany zacne , powodzenia w modzeniu
-
[ALL B8] Cubrowóz ,Czarny Avant ,quattro, S-line Plus !!!!
To już powinna być chyba zmiana furki na coś nowszego :oD
-
[ALL B8] Cubrowóz ,Czarny Avant ,quattro, S-line Plus !!!!
Cała skóra praktyczniejsza, ale w upalne dni lepiej sie siada jak w środku jest materiał albo Alkantara. prezentuje sie za***iście
-
[ALL B8] Cubrowóz ,Czarny Avant ,quattro, S-line Plus !!!!
I co z tymi fotkami?
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
No dobry wybór wreszcie się zdecydowałeś na tego RS
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
we wrześniu 7,8 w Katowicach będzie najnowsze rs6 .
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
ale to po zmianie skrzyni a na starej skrzyni ile jechała ????
-
[B8 CDN] Black Widow quattro GmbH -----> RS4 Avant B9
jakie koszta za taką kierownicę komplet??? co tam trzeba było wymieniać ????
-
[ALL B8] Zabawka by Kopniak B8 2xS-line Misano Red Perleffekt
Czerwony w b8 fajnie sie prezentuje
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
a nie myslałes zeby cos nowszego z mitsubischi wsadzic???
-
[ALL B8] A4 B8 1.8 TFSI czarnulka by aldam
ładny golas , będziesz miał co modzić
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
Ciekawe ile oleju zgubiłzgubił
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
jak się przypnie rejestracje na przodzie to popsuje cały wygląd . trzeba jezdzic bez :naughty:
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
felgi słabe . poszukaj czegoś lepszego