Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

peter22

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez peter22

  1. jak malowane proszkowo czy normalnie pistoletem ???? i ile cie wyszła taka renowacja jeśli nie jest to tajemnicą ???
  2. ET felgi nie pamietam a opona siedzi 265/30/20 ---------- Post dopisany 30-07-2013 at 18:16 ---------- Poprzedni post napisany 22-07-2013 at 05:13 ---------- Witam potrzebuje nr Czesci dokładki zderzaka s6 poliftowy Awant z klapka na hak lub vin jakiegoś s6 po lifcie. W ASO nie dają rady po obrazkach ---------- Post dopisany 07-08-2013 at 17:17 ---------- Poprzedni post napisany 30-07-2013 at 18:16 ---------- Panowie potrzebuje pilnie pomocy w sprawie Audi A6 C6 spoiler spojler zderzaka tył (3422257662) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. otóż sprawa wygląda tak że poszukuje takiej dokładki z hakiem i na zdjęciu taka jest tylko że wygląda że brakuje tam zaślepki na hak oraz jeszcze nie mam tam listwy za 855zł. Jak dzwoniłem do gościa to poprosiłem aby mi podał nr tej dokładki i podał taki 4F0 807 521 . listwa za 855 zł widać na tej aukcji Audi S6 AVANT Quattro 5,2 V10 2009 LIFT ! ZOBACZ (3429806875) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.. Poprosiłem gościa od tej s6 o podanie vinu ale ta sztuka jest bez haka. w rozmowie ze sprzedającm samą dokładke od s powiedział mi że sprawdzał w etce i tam jest napisane że ta dokładka nie wychodzi w wersji na hak i że trzeba samemu sobie ją wyciąć (tak jest niby napisane w etce ) właśnie dzwoniłem do aso Łódz Przybyszewskiego i tam pan powiedział że s6 po lifcie najprawdopodobniej wychodziły bez haka i dlatego nie ma takiej dokładki z zaślepka na hak. podałem mu vin audi powyższego s6 i nr tej dokładki i dalej tak twierdzi. Może ktoś to sprawdzić w ETCE czy to jest prawda z tym samodzielnym wycinaniem. Bo jeśli trzeba wycinać samemu to tej z allegro się nie opłaca bo w aso nowa kosztuje 660 zł bez rabatu . Proszę o pomoc bo zakupiłem już zderzak poliftowy s-line i brakuje mi tylko dokładki na 4 kominy. ---------- Post dopisany 17-08-2013 at 23:04 ---------- Poprzedni post napisany 07-08-2013 at 17:17 ---------- Chce ktos kupic moje audi znalazlem ciekawe ogloszenie , audi bez silnika i skrzyni ale z napedem na 4 kola bylo tm kiedys 2.7 ale ja bym wsadzil 2.0 na gtb22 tym razem w CR Audi A6 49200.00 PLN. WIELICZKA - otoMoto.pl ---------- Post dopisany 08-09-2013 at 21:23 ---------- Poprzedni post napisany 17-08-2013 at 23:04 ---------- Pare fotek ze złoty z Katowic ---------- Post dopisany at 21:26 ---------- Poprzedni post napisany at 21:23 ---------- Była jeszcze jedna b.ładna a4 b7 w czerwieni ---------- Post dopisany at 21:28 ---------- Poprzedni post napisany at 21:26 ---------- Skórki za dwie fotki ale wklejam z telefonu i tak jakoś wyszło
  3. do CAHY należy dołożyć wydajniejszy IC
  4. ja też zmieniałem 2 lata temu na taki silnik , tylko że mi się trafil z 2010 roku przebieg 8 tyś pachniał nowością i naprawdę te silniki chodzą ciszej nawet kolega od a4 b8 CR dziwił się że jego głośniej pracuje
  5. RS6 c 7 dzisiaj na zlocie w Katowicach wykręcił 11,4 na 1/4 jutro jakies fotki dodam
  6. peter22 odpowiedział(a) na _Makki_ temat w Audi
    częściej wpadaj bo już długo nic nie pisałeś co się dzieje z audiczką
  7. ładne autko , popraw fotki (zakryj blaszki )
  8. i jeszcze uszkodzą zderzak przy wyrywaniu
  9. ale czarny zapierdalak:kox::kox:
  10. czerwony robi robote . plany zacne , powodzenia w modzeniu
  11. To już powinna być chyba zmiana furki na coś nowszego :oD
  12. Cała skóra praktyczniejsza, ale w upalne dni lepiej sie siada jak w środku jest materiał albo Alkantara. prezentuje sie za***iście
  13. No dobry wybór wreszcie się zdecydowałeś na tego RS
  14. we wrześniu 7,8 w Katowicach będzie najnowsze rs6 .
  15. ale to po zmianie skrzyni a na starej skrzyni ile jechała ????
  16. jakie koszta za taką kierownicę komplet??? co tam trzeba było wymieniać ????
  17. Czerwony w b8 fajnie sie prezentuje
  18. a nie myslałes zeby cos nowszego z mitsubischi wsadzic???
  19. ładny golas , będziesz miał co modzić
  20. Ciekawe ile oleju zgubiłzgubił
  21. jak się przypnie rejestracje na przodzie to popsuje cały wygląd . trzeba jezdzic bez :naughty:
  22. felgi słabe . poszukaj czegoś lepszego

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.