Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

peter22

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez peter22

  1. A myślałem ze będzie jakoś jak w Vw ze sie wciska i przekreca. Dzięki ---------- Post dopisany 01-03-2013 at 18:34 ---------- Poprzedni post napisany 26-02-2013 at 17:12 ---------- dobra cena ktoś chętny 3.0 biturbo Audi A6 chłodnica turbo 4G0145805J (3056536108) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
  2. No to dobra informacja, ze wtryski sa dobre . :naughty:
  3. to jaki ty masz rozmiar tych opon 265/30/20 czy 245/30/20 bo powinny byc te pierwsze:jerk:
  4. ładnie wyszło . a jakis dystans zakładałeś czy to jest sama felga?????
  5. to faktycznie chyba lepiej w aso kupic ---------- Post dopisany 24-02-2013 at 19:49 ---------- Poprzedni post napisany 23-02-2013 at 16:06 ---------- wyrwałem przełącznik do lusterek za 90 zł z przesyłką ---------- Post dopisany 26-02-2013 at 16:40 ---------- Poprzedni post napisany 24-02-2013 at 19:49 ---------- Hej jak mam wyjąć włącznik świateł ???
  6. peter22 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    do gorącej wody z badziewiem. może pomoze
  7. to narazie zostaw aż ci nie padnie a dopracuj reszte
  8. dokładnie koła do wymiany na lato, kolor super , szkoda że nie avant, super że quattro. Powodzenia w modach
  9. nie przesadzaj orzeł miał jak dobrze pamietam 360 KM a po zmianie turbo 370KM chyba ze sie pomyliłem i na starej miał 350 a na nowej 360KM:jerk:
  10. dzięki bardzo
  11. dzieki już kupiłem a do lusterek masz jakis namiar??
  12. a dasz rade jakos na auto wsadzić nawet tą jedną . Prezentuje sie zacnie:naughty:
  13. Pasuje pierwszy pomysł jest najlepszy. jestem za:wink:
  14. wygląda na to że taki sam .cena dobra i jakas tam gwarancja rozruchowa jest ---------- Post dopisany 23-02-2013 at 15:34 ---------- Poprzedni post napisany 20-02-2013 at 05:39 ---------- Witam mam pytanie czy włącznik świateł poliftowy za 150zł to dobra cena i czy jest to to samo co w Q7:decayed:
  15. zakładaj opony na felgi bo szukam czegoś dla siebie io nie moge sie zdecydować
  16. dokładnie z tego co opisują moc MTM jest tylko na papierze a w praktyce jest sporo mniej. Wala gotowce:facepalm:
  17. Też jestem za . klub a6 to pomyłka wszystkiego się czepiają
  18. ładna sztuka
  19. z tego co mówią to CR są poprawione od połowy 2009 roku
  20. Ja miałem oryginalnie DPF-a ale Rogall mi go wywalił programowo . Polecam zrobienie wydechu za turbina 3 cale to dopiero zobaczycie jak wstaje turbina i jak szybko reaguje na pedał gazu:naughty:
  21. Za IC dałem 600zł jak nowy . Kupiłem na allegro , a szukałem po częściach do tego modelu i dzwoniłem czy czasem nie maja do sprzedania IC. Kupiłem od gościa, który miał wystawiony cały przód kompletny. Na początku nie chciał rozkompletowac , ale po 3 telefonie nie wytrzymał ciśnienia i sprzedał. :grin:
  22. 2.0 tdi daje rade , czekam na ciepłe dni zeby skopac tyłki paru mocniejszym autkom

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.